sevgiyi hiç tatmamış kadın olmak...

fazla bahsetmek istemiyorum açıkçası. daha güvenebileceğim ortam olmadı ki hiç

Bende bunun naz niyaz ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
Kendine değer vermekle, ben merkezli olmakla alakalı.
Hayatımdaki bütün ilişkilerde (bu ergenlik vs ilişkileri de dahil) hep ben merkezli oldum, sınırlarımı kimse için esnetmedim. Kendime fazlasıyla değer verdiğimi bildikleri için de hepsi ekstra özen gösterip beni mutlu etmek için uğraşırdı. Benimde aynen seninki gibi etrafımda 4 dönerlerdi Bence işin sırrı özgüven ve ben merkezli olmaktan geçiyor.

Yalniz değilsin emin ol. Bizim de karsimiza cikiyor boyle tipler.
Ben seni anladim sorun temas etmeye kalkmasi bir seyler yasamak istemesi değil. Sorun sevgiyi hoslantiyi güveni hissettirmeden salt fiziksel bir seyler pesinde olmalari.

Ben seni anladim sorun temas etmeye kalkmasi bir seyler yasamak istemesi değil. Sorun sevgiyi hoslantiyi güveni hissettirmeden salt fiziksel bir seyler pesinde olmalari.
evet bu tam olarak. onu hissettirip beni öpmek isteseydi çok çok mutlu olurdum. daha 1-2 görüşmede neyin aşkını yogun sevgisini hissedebilir ki dokunmak istesin? 1 ay yazınca buraya insanlar 1 aydır yogun iletişimdeymişiz sanıyor öyle değil

çocuk istemiş sen tutmamışsın istenmediğini düşünmüş diyen de var ama hoşlanan insan nasıldır bunu da biliyorum ki hoşlandığı kızdadır gözü kulağı. bi mesaj gelirse kızdan ve o an müsaitse hemen bakar. bizim iletişimimiz böyle değildi ki. elinde telefon müsait olsa bile bilerek bana geç yazdığı oluyordu. o yoğun hoşlanılmayı hissedemedim karşımdakinden hiçbir zaman

Gercekten hoslanip etkilenenler karsisindaki kisiye sure taniyip kendisine guvendiriyor. Aaa bu benim eli tutmuyor olmadi hadi baska kiza diyenler uzak olsun zaten. İyi olmus bitmesi bosver. O guzel hisleri yasatacak olan cikar umarim karsina.
Bana karsi gercek hisleri oldugunu hissetsem ben de etkilenmis olsam niye tutmayayim ki elini. İnsanin icinden geliyor zaten o zaman temas etmek.

evet aynen öyle. yoksa ben cidden hoş oldugunu düşündüğüm için gerçekten heyecanlanmıştım elimi tutmak istediğinde. aynı heyecan onda olsaydı eminim ki o enerji bana da yansırdı aurasından. çünkü biz kadınlar hissediyoruz artniyet varsa bişeler eksik yarım kalıyor içimizde. karşımızdakine güvenmemize engel oluyor. inşallah hepimizin karşına çıkar

kaldı ki cidden hoşlandığı için dokunmak isteseydi zamana bırakmayı tercih ederdi bence zamanla alışmama izin verirdi

kaldı ki cidden hoşlandığı için dokunmak isteseydi zamana bırakmayı tercih ederdi bence zamanla alışmama izin verirdi
O hissi verememis cok cok haklisin. Biz kadinlar hoslanmadigimiz kisiyle temasta bulunmayiz ama erkekler öyle değil yeterki yaklassin duygusu varmis yokmus onemli degil onlar icin. Bunu bildimigiz icin de karsidakine temkinli yaklasiyoruz haliyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…