sevgiyi hiç tatmamış kadın olmak...

rumeysayilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
14
2
28
daha gencim. çevremde güzel aşk yaşayan el üstünde tutulan çok arkadaşım var her birisi için de çok mutluyum. ama ben de artık böyle bir kadın olmak istiyorum. diğer insanların yaşadıklarına kıyasla bu dert bile olamaz farkındayım ama şu an mutsuzum ve içimi dökmek istedim sadece..
hiç bana bugüne kadar bi erkek aşık olmadı. başkasının sevgisine ihtiyacım var mı diye sorguluyorum ve her seferinde hayır cevabını veriyorum. ama artık değersizmişim muamelesi görmekten yoruldum
ben hassas bi kızım. sosyal ilişkilerim kuvvetli. insanlar kalbimin çok temiz olduğundan bahseder. kendime bakıyorum sporumu da yapıyorum. trip naz kapris benim karakterimde olmayan şeyler. ama hala nerede eksiğim var çözemiyorum..
görüştüğüm kişiler oluyor ama hem sayısı normale göre az hem de devamı gelmiyor.

en son konuştuğum çocukla başta çok iyiydik. birlikte çok keyifli vakit geçiriyorduk. fakat daha 1 ay bile dolmadan flört aşamasında bana ufak tefek dokunmaya çalışmasını bazı imalarını ben erken buldum ve nezaketle kendisine hoşlanmadığımı belirttim sınırımı çizdim. anında değersizleştirildim. bir anda ilgi alaka kesildi. tabi ki peşinden koşmadım gururuma yakıştırmam. fakat bu durum canımı çok yaktı karşımdakinden bağımsız bir şekilde. kaldı ki tertemiz kalbin var gibi lafları bana söyleyen de kendisiydi. iyi niyetimi kendi çıkarı için kullanmaya çalışmış olmasını sindiremiyorum.
sadece cinsel bi obje olarak değer gördüğümü hissettim. güzel muhabbetimizin anlaşabilen iki kişi olmamızın karakterimin hobilerimin hiçbir önemi yokmuş bu hissettirildi bana. artık kimse beni sevmeyecekmiş gibi düşünmek hem canımı yakıyor hem de beni yoruyor. ben insanlar beni sevsin diye bu yapıya sahip değilim tam tersi karakterim böyle. ama artık sorun bende mi diye sorgulamak psikolojimi çok bozdu
sanırım bu hissi nasıl aşabilirim yollarını arıyorum.
memnun kaldığınız psikolog önerilerine açığım

Son düzenleme:
Sende bi sorun yok psikologluk bi durum da yok. Sorun karşına çıkan ruhsuz erkklerde. Ama malesef ortam böyle. Cinselliğin yanında duygusallığı ve samimiyeti, gerçek duyguları da önemseyen insanlar çok az. Dilerim karşına çıkar. Ama böyle kal. Ne istediğinden emin ol ,er geç hayat sana istediğini sunar. Kendini kötü hissetme dışarda gördüklerinle çünkü hiçbişeyin iç yüzü göründüğü gibi olmuyor.

teşekkür ederim güzel mesajlarınız için. umarım böyle kalmayı başarabilirim dediğiniz gibi

Cinsel obje olarak gördüğünü, değersizleştirildiğinizi düşünmeyin. Sadece ilişki yaşama biçimleriniz, bakış açılarınız uyumsuzmuş. Günümüzde çoğu insan cinsellik yaşamayacağı ilişkileri sürdürmek istemiyor eğer hayata bakışı bu yöndeyse. Sizin sınırlarınızla adamın sınırları benzer değilmiş sadece.

teşekkür ederim. ama bunu bana uygun dille konuşup tarzlarımız uyuşmuyor açıklamasını bir anda değersizce davranmasına tercih ederdim sanırım..

teşekkür ederim. ama bunu bana uygun dille konuşup tarzlarımız uyuşmuyor açıklamasını bir anda değersizce davranmasına tercih ederdim sanırım..

Siz değersiz değilsiniz asla karşı taraf hödük. Anlattığınız tip zaten ciddi ilişki arayan biri değil, şu yazdığınızı yapacak kapasitede zaten hiç değil

Siz değersiz değilsiniz asla karşı taraf hödük. Anlattığınız tip zaten ciddi ilişki arayan biri değil, şu yazdığınızı yapacak kapasitede zaten hiç değil
kendisini anlayışlı iletişime açık biri olarak tanımıştım empati önemli diyen insandan bu davranışı görmek hayal kırıklığı oldu sanırım. teşekkür ederim gerçekten biraz daha iyiyim şu an

Herkesine kendine has sinirlari var dogru, ancak 1 aydir konustugun biri ile hiçmi temas olmaz? Yani insan istemezmi? Sinirlerini tabiki çizebilirsin fakat sende sanki bu takinti oldu. "Gururma yediremem" gibi seyler yaziyorsun. Yani sanki bu sinir çizmenin altinda sadece sinir çizme degil de, baska korkularda vardir.

Yoksa temas, ufak bir öpücük korkulcak seyler olmamali. Hele yetiskin insanlar için. Bunu yasamak seni cinsel objede yapmaz ve bunu yasamak isteyende seni cinsel obje gördügü içinde yapmaz. Insan asik oldugu, belirli duygular besledigi kisiye tabiki daha yakin olmak ister, temas etmek ister. Yoksa bu normal arkadasliktan farki yoktur.

Ha tabiki günün sonunda kimse seni yapmak istemedigin seyler içinde asla zorlayamaz.

. trip naz kapris benim karakterimde olmayan şeyler. ama hala nerede eksiğim var çözemiyorum..
İşte bunlar olmadığı için bulamıyorsun.
Neerede burnu havada,kapris kraliçesi bir kadın var ise yaninda da Johnny Depp'e benzeyen,onu teselli eden,el üstünde tutmaya çalışan bir adam oluyor her daim.
Fazla iyi kalpli ve samimi insanları sevmiyor bu erkek(hepsi değil) cemaati.

1 ayı bile bulmuyordu konuşmamız, 2-3 haftalıktı. ve kendisi arkadaş ortamından tanıdığım rutin olarak her gün gördüğüm biri de değildi. yüz yüze 1-2 kere görüştük ortalama 3-4 saat birlikte geçirdik. bu süreç içinde bazı belaltına kayabilecek imalarda bulunmasını vs erken görmüştüm daha 1 hafta bile dolmadan yüzümü bile görmeden erken bulmuştum çünkü karşımdakinin niyetini bile bilmiyordum emin olamamıştım bu yüzden güvenememiştim. gözlerinde benden saf niyetle hoşlandığına dair o hissi alamıyordum bişeyler eksik gibiydi. sanki kafası karışık listesi kabarık dikkati başka kızlarla dağınık gibi içime doğmuştu. çok saf hislerle hoşlanıp o heyecanla elini tutmak dokunmak veya kendisine dokunulmasını isteyen birini hissetmemiştim yoksa haklısınız. aslında böyle midir değil midir bunu da denemek görmek için sınır çizmiştim. gerçekten hoşlanan biri olsaydı zamana yayardı diye düşünüyorum. demek ki özel bi duygusu yokmuş veya aramıyormuş ki ben sınırı çizdiğim gibi kendisine 1 gün boyunca ulaşamaz oldum

Ben buna katılmıyorum. Hayatımda naz kapris nedir bilmem ama çevremde hep erkekler fır dönerdi gençken. Ha iyi kalpli miyim bilmiyorum. Kendimi önemsiyorum, öyle bir adam için ultra tavizler vermem. Konu sahibinin derdi bu değil bence.

benim etrafımda hiç fır dönmediler hahahaha belki de kendime yeterince değer vermiyorumdur

Dert değil gözlem.
İstisnalar kaideyi çok zor bozar.
Ayrıca bunlar doğru tavırlar değil zaten.
Genel olarak erkeklerin kandigi şeyler.

1 ay bi kızla görüşen erkek elinden tutmak ister , istemezse zaten etkilenmemeiştir. siz ret edincede kendisinisi istemediğinizi düşünmüştür.

Bel alti dedigin nedir ki? Ve ne zaman temas edilir çok göreceli bir kavram. Güvenemedigin insan ile zaten bu yola girmekte yanlis. Test etmekte yanlis. Yani adam 2inci date'te öpmek isterse bu onu abaza yapmaz ki. Yada bunu sirf öpüsmek adina yapmaz ki.

Saf duygular nedir ki acaba? Ne biliyim, seni çok fazla naif buldum. 13 yasinda degiliz neticede, eski yesilçam filmindede degiliz. Sonuçta yetiskiniz, cinsel duygularimiz olmasi, temas istememiz, bizi "daha az temiz" yada "daha az saf" yapmaz.

Bilemedim bu defa gerçekten adam kim bilir gönül eglendirmek istiyor bilemiyorum. Ancak senin cinsellik ve temas konularinda çok tabularin var gibime geliyor. Bu konular üzerine bir psikologa görün bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…