sevgiliyle geçirilen zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
Merhabalar,

bu bir dert mi bilmiyorum ama arkadaşlarımdan aldığım tepkiler beni rahatsız etmeye başladı.

şimdi okul zamanı sevgilimle aynı fakültede başka bölümlerdeyiz ama derslerimiz bazen aynı binada oluyor ya da aynı dersi aliyoruz okulda boş zamanlarda hep beraberiz. okul çıkışında da genelde birlikte takılırız. ama sürekli telefondan haberleşiriz yan yana olmasak bile.

tatilde de yaz okulunda beraberdik,daha sonra tatile gittik. şimdi de okul açılacak oryantasyon için hazırlıklar vs var yine beraber okuldayız. boş zamanlarda beraberiz. bazen bende kalıyor falan.

ama insanlara garip gelen sürekli birlikte olmamızın dışında birlikte değilsek bile hep telefonda olmamız.

mesela ben evde tekim o da odasında oturuyor diyelim akşam bu saatler,telefonda konuşmaya başlıyoruz gece 3e kadar falan uyuyana kadar yani. atıyorum oyun oynuyoruz karşılıklı ama telefon yine açık. hatta bazen telefon açık uyuduğumuz bile oluyor :KK70:

sohbet öyle aşkım canım cicim değil hep hani günlük olaylar,dedikodu,anılar vs. laf hiç bitmiyor resmen.

Genelde ben aramıyorum o arıyor,çok seviyor konuşmayı. Ama arkadaşlarım birkaç gündür absürd tepkiler vermeye başlayınca ben de düşünmeye başladım.

bu ilerde sorun yaratır mı? hani bu birbirinden sıkılma durumu? ya da ben nasıl onu kırmadan önlerim?

Eşimi gördüm bir an. Soluk vermezdi :))) memnundum durumdan çünkü duracağı yeri bilirdi. Kendi ozel alanlarımı, aile içindeki iletişimimi engelleyecek kadar yapmış olsaydı tepkim daha farklı olabilirdi tabiki...

Ben acayip daralirim vallahi. Benim 20 dakikadan sonra bayilasim geliyor. Ki sevgilimi çok sevmeme ragmen..herkesin kisiligi farklidir tabi ki. ama cok muhabbet tez ayrilik getirir derler. bence birbirinizi ozlemeye firsat verin, daha tatli olur..

ya biz çok değişiğiz adam gece 3e kadar konuşuyor,sabah 9 da buluşuyoruz sanki 3 aydır görmemiş gibi davranıyor. o böyle olunca ben de her aradığında konuşuyorum işte kırmadan nasıl reddederim bilemiyorum

Karakter meselesi tabi ama ben hiç sevmiyorum ya.
Aşırı sıkılıyorum hadi kapatalım diye iş uyduruyorum sevgilin ve sen mutluysan sorun yok .

Merhabalar,

bu bir dert mi bilmiyorum ama arkadaşlarımdan aldığım tepkiler beni rahatsız etmeye başladı.

şimdi okul zamanı sevgilimle aynı fakültede başka bölümlerdeyiz ama derslerimiz bazen aynı binada oluyor ya da aynı dersi aliyoruz okulda boş zamanlarda hep beraberiz. okul çıkışında da genelde birlikte takılırız. ama sürekli telefondan haberleşiriz yan yana olmasak bile.

tatilde de yaz okulunda beraberdik,daha sonra tatile gittik. şimdi de okul açılacak oryantasyon için hazırlıklar vs var yine beraber okuldayız. boş zamanlarda beraberiz. bazen bende kalıyor falan.

ama insanlara garip gelen sürekli birlikte olmamızın dışında birlikte değilsek bile hep telefonda olmamız.

mesela ben evde tekim o da odasında oturuyor diyelim akşam bu saatler,telefonda konuşmaya başlıyoruz gece 3e kadar falan uyuyana kadar yani. atıyorum oyun oynuyoruz karşılıklı ama telefon yine açık. hatta bazen telefon açık uyuduğumuz bile oluyor :KK70:

sohbet öyle aşkım canım cicim değil hep hani günlük olaylar,dedikodu,anılar vs. laf hiç bitmiyor resmen.

Genelde ben aramıyorum o arıyor,çok seviyor konuşmayı. Ama arkadaşlarım birkaç gündür absürd tepkiler vermeye başlayınca ben de düşünmeye başladım.

bu ilerde sorun yaratır mı? hani bu birbirinden sıkılma durumu? ya da ben nasıl onu kırmadan önlerim?

Bu günlerinin tadını çıkar, ileride ne olur düşünme çünkü artık fakülte aşkları evliliğe gidemiyor iş, askerlik, tayin vb. Gençler hep ayrılıyor. Arkadaşlarına da böyle mutluyum hem sevgilim hem en iyi arkadaşım gibi, ileriyi çok düşünmüyorum, gelecek ne getirir bilinmez ama şimdi bu mutluluğu yaşamak istiyorum de geç.

Özenmedim desem yalan olur.. Bizde de tam tersi. Zaten uzak ilişki yürütüyoruz buluşunca bile sevgisini çok gösteremiyor gün içinde de konuşmuyoruz pek kısaca hayatımda biri olduğunu arada hatırlıyorum. İkisi de hoş değil tabii arası lazım.

Bu kadar konuşacak ne buluyorsunuz şaşırdım doğrusu bence biraz ayrı nefes almakta fayda var. Çabuk bıkabilirsiniz.

her şeyi...

mesela dün gece sırasıyla kuzeninin çocuğu olmuş yabancı isim vermişler onu anlattı sonra yabancı biriyle evlenicem dedi beni sinirlendirdi sonra erasmus hayallerimizden bahsettik. telefon mevzusu açıldı kendisi bi iphone hastası olduğu için 2 saat androidi gömdü. birbirimizin yazdığı kodları eleştirdik:KK70:

çok koyu galatasaraylıyız forma sipariş verdik arkasına yazdıracağımız ismi seçtik,galatasarayın yeni transferlerini tartıştık,biraz kafa topu oynadık,yenildi şarkı söyledi dalga geçtim sonra da dizi izlerken uyumuşum telefon açık :KK70:

ay bunları hatırlayabildim ve yazarken yoruldum. İki çenesi düşük bir araya gelmemeliydik...

Bu günlerinin tadını çıkar, ileride ne olur düşünme çünkü artık fakülte aşkları evliliğe gidemiyor iş, askerlik, tayin vb. Gençler hep ayrılıyor. Arkadaşlarına da böyle mutluyum hem sevgilim hem en iyi arkadaşım gibi, ileriyi çok düşünmüyorum, gelecek ne getirir bilinmez ama şimdi bu mutluluğu yaşamak istiyorum de geç.

zaten tam dediğiniz gibi evlilik ikimiz için de en erken 30 yaşında yani biz daha çok arkadaş gibiyiz.

Öncelikli hedef beraber erasmus,sonra master için yurtdışı. millet bizi evlencez sanıp kendince konuşuyor ama hiç romantik şeyler konuşmuyoruz aslında telefonda :KK70:

her şeyi...

mesela dün gece sırasıyla kuzeninin çocuğu olmuş yabancı isim vermişler onu anlattı sonra yabancı biriyle evlenicem dedi beni sinirlendirdi sonra erasmus hayallerimizden bahsettik. telefon mevzusu açıldı kendisi bi iphone hastası olduğu için 2 saat androidi gömdü. birbirimizin yazdığı kodları eleştirdik:KK70:

çok koyu galatasaraylıyız forma sipariş verdik arkasına yazdıracağımız ismi seçtik,galatasarayın yeni transferlerini tartıştık,biraz kafa topu oynadık,yenildi şarkı söyledi dalga geçtim sonra da dizi izlerken uyumuşum telefon açık :KK70:

ay bunları hatırlayabildim ve yazarken yoruldum. İki çenesi düşük bir araya gelmemeliydik...
Maşallah Allah muhabbetinizi artırsın deseö mü yoksa demesem mi bilemedim Darısı benim çenenin başına

Evlenmeden önce eşim aynı anlattığınız gibi telefonu kapatmazdı ve hergün birlikteydik akşama kadar.
Evlendik yine hep beraberiz sadece işe gider ondada ya online oyun oynarız yada telefon açık kalır müsait oldukça muhabbete başlarız.

Hiç sıkılmadık şükürler olsun. Sıkılacağımıda sanmıyorum aynı şekilde onunda evde genelde gece çalıştığı için merak ediyor bende sıkıldığım için iyi oluyor.

Size gelince eğer zevk alıyorsanız bu sıkı fıkılıktan ilerde de sorun olmaz. Ama bazen zorunlu gibi konuşacak birşey kalmıyor yada sizin sıkıldığınız oluyorsa sorun olabilir.

Ha bide çevreyi pek dinlemeyin. Genelde bizi kıskananlar size denilenleri derdi. Ben hiç kulak asmadım.

Inşallah hep mutlu olursunuz.

Sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum bu bi alışkanlık sonuçta. Sürekli kitap okuyan ve bunu seven biri sıkılmaz okumaktan. Bu da onun gibi geldi bana sanki. Sadece hani özel kendinize ait hiç zamanınız kalmıyor sanki bu biraz kötü
Biz de normal gün içinde hep birlikteyiz aynı okul aynı bölüm aynı sınıf.. ama telefonla o kadar konuşmayız daralıyorum ben sanırım. Sevmiyorum konuşmayı. O da sevmiyor bence.

zaten tam dediğiniz gibi evlilik ikimiz için de en erken 30 yaşında yani biz daha çok arkadaş gibiyiz.

Öncelikli hedef beraber erasmus,sonra master için yurtdışı. millet bizi evlencez sanıp kendince konuşuyor ama hiç romantik şeyler konuşmuyoruz aslında telefonda :KK70:
Ortak hedefleriniz olduğu için konunuz da çok, bu tarz hedefler özellikle yurtdışı Yl her gün araştırma yapmak ister ve tabi dil çalışmak, kaynak paylaşımı vb. Size tavsiyem ortak bir takviminiz olsun, yurtdışı eğitim fuarları, fullbright başvuru tarihleri her şeyi not alın, hem motivasyon hem çalışma daha ne olsun. Erasmus için de seyahat rotası çıkarırsınız, aşkınızı da yaşayın elbette. Üniversite yıllarımı hatırladım :KK37:

Ben de böyle ilişkileri çok severim.
O kadar bir arada olup, kavga etmemeniz iyi anlaştığınızı, kafalarınızın uyduğunu gösterir ve bu çok nadir yakalanan bir durum.
Dışardan gelen sesleri dikkate almayın.
Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır.

Bu arada burcu nedir?

Ay su "iliski soyle olursa boyle olur, boyleyse soyledir" diyenler ne kadar sacmaliyor. İkinizde memnunsunuz. Konusmayi ve vakit gecirmeyi seviyorsunuz. Adama kalkipta "benden cabuk bikarsin diye konusmayalim" diyemezsin ki. Diledigin gibi yasarsan hicbir sorun olmaz.

Ben de böyle ilişkileri çok severim.
O kadar bir arada olup, kavga etmemeniz iyi anlaştığınızı, kafalarınızın uyduğunu gösterir ve bu çok nadir yakalanan bir durum.
Dışardan gelen sesleri dikkate almayın.
Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır.

Bu arada burcu nedir?

sevgilim oğlak ben ikizler burcuyum.

aslında telefonda tartışıyoruz da benim yazdığım kodla dalga geçiyor küsüyorum ama telefonu kapatmıyorum:KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X