sevgiliye nasil hitap ediyorsunuz kizlaaar :))

Aynen. Yalnız ikimizin de düşündüğü hitaplar çok enteresan. Acaba buradan mı kaybediyoruz. :KK53:
benimkinin kafa bonus gibi ondan : D seninki de karaymış doğal olarak eti karam falan dersin : D yada bitterim hahaha
bi bilseler dalga konusu oluruz herhalde :KK53:

Ben aklıma ne gelirse onu söylüyorum saçma, değişik, klasik ne bulursam:KK53:

Bana prensesim derrr kurban olrm ona dur aşkım kabardi hemen mesaj atiym:KK37: bende prensim derim ya da ismine sahiplik eki eklerimm :KK36:

O bana fıstık, ben ona fıstık kabuğu:KK37:

Alışılmış olanlar aşkım canım bitanem hayatım meleğim kuzum kuşum zaten havada uçuşuyor:KK70::KK70:

Ha birde ben sarılırken oyy koca bebeğim benim diyip bağrıma basıyom:KK68::KK68:

benimkinin kafa bonus gibi ondan : D seninki de karaymış doğal olarak eti karam falan dersin : D yada bitterim hahaha
bi bilseler dalga konusu oluruz herhalde :KK53:

Aynen ya kk nın varlığından bile haberdar değil, bilse buradaki hataunlardan onunla alakalı taktikler alıyorum hep. :KK70:

Benimkine karam deme sebebim sadece esmer olması değil, ismiyle birlikte düşününce cuk oturuyor, başka hitap olmaz yani o derece. İsmi inanılmaz spesifik. Yoksa yazardım burada. :KK70:

Bu arada ne zaman eti karam yesem aklıma geliyor valla cidden. ;D

Aynen ya kk nın varlığından bile haberdar değil, bilse buradaki hataunlardan onunla alakalı taktikler alıyorum hep. :KK70:

Benimkine karam deme sebebim sadece esmer olması değil, ismiyle birlikte düşününce cuk oturuyor, başka hitap olmaz yani o derece. İsmi inanılmaz spesifik. Yoksa yazardım burada. :KK70:

Bu arada ne zaman eti karam yesem aklıma geliyor valla cidden. ;D
merak ettim özelden yazar mısın :KK53:

O bana aşkım,bitanem,gönül eşim bi de adımın sonunda umm ekliyor böyle çok seviyorum :KK70:
Ben de ona genelde sevgilim,aşkısı,minnoş gibi :cool:
Tabi arada birbirimizle uğraştığımız zaman da ben ona gıcık bey o da bana uyuz hanımefendi der :KK70:

Minnoşum , bebişim falan derim :) Arada da calba(büyük kepçe ) kulagım falan dıyorum :KK70: Oda bana kibar burunlum gel der öyle sever :)
tabı onun dısında canım bebişim aşkıtosum falan dıyo

Genelde çoçuğum diye hitap ederim. Benim tatlı çocugummm :KK70: ama yok olsa diyeceğim.. hoşlandığım biri var pnların dilnde oppa hem aşkım demek hemde abi demek ona oppa diyorum. O abi diyorum sanmaya devam etsin :KK70:

Hayatımın yarısı saçmalamakla geçtiği için burda da tatlı bir saçmalığa imza atıyorum ve farzedelim ki ismi hüseyin
hüseyin efendi diye hitap ediyorum :KK70: kapıcı çağarır gibi oluyo ama hoşuma gidiyo napim :KK70:

X