Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Şu an benden 500 km uzaktasın.
Sen gideli 15 gün oldu sevgilim, o kadar çok şey öğrendm ki şimdiden..
İnsan çok sevdiği birini özleyince burnunun direği sızlarmış, alev alırmış tüm vücudu.
Gün geçtikçe alışırsın diyenler birşey bilmiyormuş, özlem bir vurunca sevgili pir vuruyor...
Sabahları şımarık kız çocuğu gibi uyanmıyorum artık, şimdiden büyüdüm sanırım.
İyi ki bekliyorum seni, hayatının zorluğunu öğreniyorum.
Gözümün görmediği, elimin değmediği bir şeye şükretmesini biliyorum.
Varlığına, var edene, bizi birleştiren kadere, seni bana getiren yollara şükürler olsun sevgilim.
Sen orda gülüyorsun ben burda çiçek açıyorum.
Solum sana, sonumuz Allaha emanet.
Rabbim ayağınıza taş, gözünüze yaş değdirmesin snein ve tüm silah arkadaşlarının.
Yüzü kime dönük olursa olsun, yüreğim hep sana dönük olacak..
Şafak155

500 m yakin yer git saril kocana:)

Seni çok seviyorum yarim rabbim hiç bi zaman yanından eksik etmesin hayatının geri kalanı evinin direği varlığına elhamdülillah

Seni chok seviyorum. Onluyor musun kucuk? Evet sana firin ekmek, kabob alacagim, simit ve chay alacagim. Dolmusha bindirecegim. Borek yapacagim. Bodrum'a goturecegim. Ankara'da kaldiginiz yerlere. Onluyorum kucuk, ne istedigini. Evet chok guzel.
Senin 6 bende.... her zaman.

Seninle 7 yılım geçti herşeyimm..

Bu 7 yıl icinde dogrulugunla, gerceklerinle,kibarlığınla,adamlığınla o guzel yureginin bir kosesine, beni alıp , bu yıllara 'biz ' şeklinde devam ettigimiz icin sana çok tesekkur ediyorum..
Sevgililer gunumuz kutlu olsun..

Aslına bakarsan çok da hoş bir insan değilim hani... Yani kişisel sorunlarım,fiziksel rahatsızlıklarım,psikolojik problemlerimle ne kadar çekilmez bir insan olduğumun farkındayım. Nasıl bu kadar çok sevildiğimi hiç anlamıyorum mesela.
Birtanemsin,kocam... Seni çok seviyorum...

Omuzlarımın dirliği, sırtımın dayanağı, Ailem,Cennetim, Misk-i amber kokulum
Eşimiz benzerimiz yoktu... eşimizi bulduk benzerimiz yolda :)
Sol yanımsın eşim eşsizim
Göğsümün sol tarafında kalp diye taşıdığım adam eksilmeyen çoğalan :) Sevgililer günümüz kutlu olsun Ailem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…