Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
fft68_mf64205.Jpeg
sevgilim herseyimsin sevgililer günü kutlu olsun..

Canım sevgilim:KK200::KK60: eşim evim yuvam ömrüme ömrünü canıma can parçası kattın hep derlerdi sevgi paylaştıkça çoğalır evet biz paylaştıkça çoğaldık bana cok güzel bir evlat verdin beni dünyanın en mutlu kadını annesi eşi yaptın seni çok seviyorum canımın canı aşkım sevgilim herşeyim yuvamız hep mutlu olsun bir yastıkta kocayalim inşaAllah :KK68::KK37::KK15:

Butun acıları silelim sevdigim bugun yeni bir hayata baslangıç yapalim. Bugun yeniden sevgili olalım. O ilk heyecanlarımızı yeniden tadalım...
Sana inanıyorum sevgilim. Bir ömur kokunla uyumak ve her sabah sana hasret uyanmak istiyorum. En kötü günümüz böyle olsun sevdiğim.Ilk gunümüz ilk sevgililer günümüz olsun ♡
Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

Rabbimin bana yer yuzünde sunduğu cennetim varlığına bin şükür borçluyum. Gönül bahcelerimin şen bülbülü bu gün bana en güzel şarkılarını söyle.

♡♡♡

Bugün için o kadar plan yapmıstım ki kendimce
Eger ki bir kez elimden tutsaydın , sana duygularım o kadar yoğunken ' arkadas kalalım' demeseydın .
Ya da gece mesaj atsan bıle olurdu şaka yaptım diye 'seni hala çok sevıyorum deseydın' belkı su an bizde 2 yıl öncesi gibi
Sevgililer gününü kutluyor olurduk
Yine de kutlu olsun...

küçücük bir kızken emanet etmistim yüreğimi ellerine.o koklamaya kiyamadigim pamuk ellerine.yıllar geçti hala ilk günkü gibi atiyor o yürek senin için.bir gün olsun birakmadigin incitmedigin için teşekkür ederim..iyki tanıdım seni hayattaki en büyük şansım.son nefesime kadar ilk günkü aşkla hep yanibasinda olmak dileğiyle.dünyaya bin kez gelsem yine seninle olmak, ahirette yine seninle eş olmak dilegiyle.seni seviyorum..seni seviyorum..

Hayatla mücadele ettiğim an da buldum seni sevgin varlığın yaşama sevincim oldu o zamanlar daha 17 yaşında iki genç ve biz o yaştan beri düşe kalka büyüye büyüye bir olmaktan Tek olmaktan vazgeçmedik şuan evliyiz mutluyuz dünyalar tatlısı da bir oğlumuz oldu bu bizim ilk 3 kişilik sevgililer günümüz bir ömür seveceğim bir ömür bana sahip çıkacak sevecek adam eşim kocam herşeyim

SENI OĞLUMUZU COK SEVİYORUM SEVGILILER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN :KK200::KK200::KK15::KK15::KK68::KK68:

X