Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Nasil guzel nasil icten bir mesaj okurken o kadar samimi geldiki mesajiniz Allah bozmasın masallah gipteyle baktim sevginize

Gülüşlerimde saklı cennetimsin
Stresimin sebebisin
Bazen tatlı bazen acısın
Ama en guzel anılarımında baş aktörüsün
İyiki varsın,iyiki benimsin. Seni çooookk seviyorum. Canım kocam

Beni ömür boyu sevecek yürekli bir sevdiğim olsun yeter başka günler de de kutlarız sevgimizi

odundan da ote kalas kocacımmm seni bu odunlugunla seviyorum ben. özel hiç bir günü hatırlamasanda öyle mum ışıklı yemeklere götürmesende seviyorum.
çünkü romantik olmasanda azıcık hasta olsam etrafımda pervane olusunu sevıyorum ben yemek yaparken senınde salata yapmanı sevıyorum kendın yemesende hergun bana cıg kofte almanı sevıyorum. bana degerli oldugumu hıssettırmenı sevıyorum odunlugunu kabullenmene kılıflar bulmana bayılıyorum
ıyı kı varsın ıyıkı cıkmıssın karsıma canım kocammm

Karşılıksız sevmek
En derinden hissettirmek
Özlemin bele en güzel hali
Ömürlüğüm benim dediğinde eriyişim
Göz bebeklerinde hep olduğum için
Eriyor kalbim sana
Sana çekiliyorum her anımda
Ve her daim iyiki diyorum şükrederek
Seni seviyorum sevgilim

Beyin kanaması geçirdiğinde seni sonsuza kadar kaybettiğimi sandım, diğer yarım değil tamamım yıkılmıştı
ama bir mucize oldu ve yaratanım bir şans daha verdi, seni bana bağışladı, sevgimiz öyle güçlüki bizi
ayırmaya kıyamadı. Seni ömrümün yettiğince seveceğim.

Güzel bir pasta almıştı saolsun :) bu da benim fotoğrafım (amatör bir fotoğrafçı olarak)
'ışıklı boyama'

Hayatima girdigin ilk gunden beri Allahima cok cok tesekkurler ediyorum. Iyi ki seni cikarmis karsima Seni Cok Cok Cok Seviyorum Ömrum<3 Rabbim bize uzun ömurler versin Seni Basimdan eksik etmesin 20 30 senemiz beraber gecsin

Gün seninle güzel
Geceler seninle
Aglamak seninle
Gülmek seninle
Seni cok seviyom bak yeminle
Hayat seninle guzel
Sen hep kal benimle..

Arbicigaci
(Benden kocacigima olsun..)

O benim bu dünyadaki en büyük şansım , kötü günlerimin en büyük neşesi, huzur verenim ..
Biricik eşim Seni Seviyorum <3

Geç kalmış bir mesaj belki de,ama...

Canım kocam, eşim, arkadaşım, sırdaşım,hayat yoldaşım, eşim, biriciğim seni çok ama cooookkkk seviyorum
Açlığım da,tokluğum da,ağlamam da gülmem de hep yanımda olan,üşüdüğüm de sevginle ısıtan sana binlerce teşekkürler,iyi ki benim diğer yarımsın

Seni seviyorum

Canım Aşkım bu Dünya'daki tek duam sın
Peki duam dedigin adamın elini niye bırakıyorsun yazık günah değil mi seven insan bırakır mı hiç sevdiğini ben senin sevgine hiç inanmadım bundan sonra yapacağın en önemli şey sevgili yapmadan önce o kisiden check up işte ve hastalığı varsa hiç girme bu yola

Cenazen önümden geçse affetmeyeceğim tek insansın! son mesajım :) oh içimin yağları erimişti:)))

Sana olan güvenimi yok ettin.Ne halin varsa gör diyorum bundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…