Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Bir zamanlar başka aşkla yanıp tutuşan bir kedi vardı .. Herkese savunan aşkından yanan .. Bitti kızlar gerçek dışı olduğunu yaş geçtikçe kafa geldikçe anlıyorsun ...

Şuan ben o kadar aşkla yaşıyorum ki sevdiğimi 1 sene 5 ay oldu ama bir ömürü onunla geçirmek için ölüyorum .
O yüzden her genç kıza sesleniyorum ilk aşkı gerçek aşk zannedip aldanmayın yanılmayın .....

( gene yaşı büyük benimkinin illa merek eden vardır :halay::KK53::KK53::KK53:)

:anne::KK200::KK200:

Ve bu satırları hic bir zaman okumayacagini bilsemde bizden izler birakmak istiyorum heryere. Elimin ayaklarimin gonlumun eristigi heryerde bizden biseyler olsun istiyorum.

Canımın canı, gönlümün huzuru, herseyim..
Parmak uclarindan kirpik diplerine kadar sevdiğim adam. Sesini, nefesini, seni bilmek bildiklerim arasindaki en guzel sey. Sen hep var ol. Sen hep bizim ol. Seni cok seviyorum.

sana çok söylemesemde bundan hep kaçsamda ,

aslında ben seni çok seviyorum sen benım bu hayatta hiç karşıma çıkmayacak dediğim büyük aşkımsın ,

ben seni çok seviyorum ama senden duymak daha güzel

SENİ SEVİYORUM HAPPYY

Hep dediğim gibi seninle bir saniyeyi sensiz bir ömre değişmem... Hayatım Rabbim senden ayrı gün göstermesin... Huzur aşk sevgi bizden hic gitmesin...

Ne olursa olsun kopamamak... İşte öyle bisey. Bi gun biri demişti. Cok sevseler ayrılmazlardi diye. Hic ayrilmadik... 10 yildir hayatimdasin gizlisi saklisiyla.

bizde 26 yaşında tanıştık sanırım 36 sınız şuan İNŞALLAH bizimde sonumuz sizin gibi olur :)))))) mutluluğunuz daim olsun

X