Sevgilinizin kötü arkadaşlarıyla kalması

Siz olsanız kalmasını istemezdiniz yani ?

Siz olsanız kalmasını istemezdiniz yani ?
Ben acımam parayı harcasın bana harcamasa başkasına harcar felsefesi var bende. Cimri adam sevmem ben. Hayat konforundan ödün veren ezilip büzülen adam yarın evlensen de yapar. Evlenmeden arkadaşlarına karışmam iletişimine. Ama ben yapamıyorsam o da yapamaz bunu da söylerim.

Biz cimri bir çiftiz malesef

Evet de ailemizin bize vereceği ev araba yok. Para biriktiriyoruz, ev alırız diye düşündük evlenince. Biraz cimriyiz ikimizde.
Ah aşkım 3 5 günlük otel parası ile ölmezsiniz emin ol. Biraz para harcarken gör müstakbel beyefendiyi. Cimri koca çekilmez. Sevgili iken azıcık tadını da çıkar yani har vurup savur demiyorum ama biraz da harcamak lazım. Bu genç yaşlar geri gelmez

Şöyle düşünün, çay parası vermemek için çimende termosla çay içiyoruz Ama haklısınız yani ailemde abarttığımı söylüyor..

İlk zamanlar baya harciyorduk ama ülkenin bu durumu bizi buna itti :/
Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.

Şöyle düşünün, çay parası vermemek için çimende termosla çay içiyoruz Ama haklısınız yani ailemde abarttığımı söylüyor..
Annenler haklı azıcık dozu ayarlayın. Termosla çay da güzel de hep de yapılmaz ben de severim kamp/piknik modu. Ama arada şımartılmayı hak ediyoruz. O kadar çalışıyorsam biraz konforu hak ediyoruzdur. Maaşla Vehbi Koç olamayacağımıza göre ölümlü dünyada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…