Sevgilinizin kötü arkadaşlarıyla kalması

İlişkilerde izin isteme/verme olayı bir bana mı saçma geliyor 🤔 yani şöyle biz birbirimizin ebevyni ya da çocuğu değiliz. İstemediğiniz, size uymayan şeyleri yapan insanla yolları ayırırsınız. Siz x ile görüşmen yasak ona özenirsin dersiniz. İçinde varsa başka şekilde yapar yapacağını.
Rahatsız olma durumu..

Eş ve nişanlı durumu başka sevgililik başka
Kimse müstakbel kocası veya kocasını başka evde kalmaya mücbir sebep yoksa göndermez, nasıl ki beyfendi karısını göndermeyecekse. Böyle katı bir kural yok ama genel olarak içe sinmeyen insanlarla etkileşim pek tercih edilmez.
Gelelim sevgiliye nereye kadar müdahele edeceksin ki yok der evdeyim der gene gider bilemezsin.
Bu uygulamayı kullananlar ayarsız ahlaksız diyemeyiz ama açıkca kız düşürmek ve günübirlik ilişki için kullanıyorsa bilinen bir şeyse ben rahatsız olurum ama adama da bir şey diyemezsin onu rahatsız etmiyor ve gidiyor. Mesele sevgilinin meşrebi mayası da kankası gibi mi değil mi anlamak. Adam napıyorsa yapsın mesele yine sevgilide bitiyor. Gözünü elini bağlayıp tutacak halin yok
Uygulamayı kullanmak ayrı olay, ordaki kadınlarla yaptığı şeyi marifet göstermek ayrı olay, bir de seven . bilmem ne yapılır diyormuş. Bu yorumlar kötü niyetli geldi.

Eşin ne işi var arkadasinda yatılı ya😂 hiç duymadım çevremde böyle bir şey. Sevgiliyse soru, çevresinde hep böyle tipler varsa zaten sevgili olmazdım ben.
Tek bu şehirde o arkadaşı var. Kalmak durumunda kalıyor. Ama adamın terbiyesizlikleri sıktı artık.

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.......
Mecburiyet falan filan ben buna inanmam,kafamın almadığı,karakterime, dünya görüşüme ,ters biriyle arkadaş olmam ne önce ne sonra.Sohbeti hoşuna gidiyor,belki de özgür yaşama şekline özeniyor bilemeyiz ama içine sinmiyorsa otur düşün....

Niye mecburen kalıyor adamın elini kolunu bağlayıp kız muhabbeti mi yaptırıyorlarmış. Evli olan, ciddi ilişkisi olan adamın öyle yerde zaten işi yoktur. Bu ilişki içerisinde bulunduğunuz kişiye olan güveninize göre değişir. Arkadaşı kendi çapında takılıyorsa bir zararı olmaz ama sevgilinin de aklı kayıyorsa başka. Zaten öylelerinin arkdaşının aklını çekmesine ihtiyacı da yok. Ama ciddi ilişkisi olan biri arkdaşının evine gidiyorsa ve orada başka bir kadın varsa bunun zaten izahı olmaz

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.......
Mecburiyet falan filan ben buna inanmam,kafamın almadığı,karakterime, dünya görüşüme ,ters biriyle arkadaş olmam ne önce ne sonra.Sohbeti hoşuna gidiyor,belki de özgür yaşama şekline özeniyor bilemeyiz ama içine sinmiyorsa otur düşün....
Şu özgür yaşama şekline özenme durumu benimde kafamı karıstırdı.

Niye mecburen kalıyor adamın elini kolunu bağlayıp kız muhabbeti mi yaptırıyorlarmış. Evli olan, ciddi ilişkisi olan adamın öyle yerde zaten işi yoktur. Bu ilişki içerisinde bulunduğunuz kişiye olan güveninize göre değişir. Arkadaşı kendi çapında takılıyorsa bir zararı olmaz ama sevgilinin de aklı kayıyorsa başka. Zaten öylelerinin arkdaşının aklını çekmesine ihtiyacı da yok. Ama ciddi ilişkisi olan biri arkdaşının evine gidiyorsa ve orada başka bir kadın varsa bunun zaten izahı olmaz
Yanıma geldiğinde kalcak bu arkadaşı var sadece. Kalmak istemiyor ama mecburen kalıyor. Kalcak başka yer yok. Ama bilmiyorum şimdiye kadar bişeyini görmedim. Ama belki kendi yaşadığı şehre giderse bu uygulamaları indirmeyeceğine nasıl emin olabilirim? Güvenmiyo musun derseniz, burda okuyoruz. Kimler neler yapıyor

Arkadaşların huyunu taklit edecek kadar akli melekelere sahip olmayan biri eşim veya sevgilim olamaz.

X