Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

Basta okurken istemsizce gülümsedim sonunu okurken bi tuhaf oldum cok karisik :/

Sevdiğin kitapları alıp içine sağdan soldan ona gelen şeyleri eklemiş olabilir, kızların dediği gibi ona gelen bi kartı farketmeden içine atmış olabilir. Neyin üstüne atmış öpücüğü? Ayrıca öpücük attın diye adam neden gay eğilimi oluyor yahu? Benim sevgilim böyle bir şey yapsaydi geyik olsun diye yapmış der güler geçerdim. Ya da derdim ona bu ne be manyak mısın diye :KK53: Aklıma bile gelmez başka şeyler ve asla tiksinmem. Ya yeterince sevmiyorsun ya da yeterince tanımıyorsun

Evimde 3 ayrı erkekten opucuklu kağıt var desem?
Plastik makyaj için kullanılan mavi-siyah rujlardan bulamadıkları icin de kirmizi rujlu
Ne var ki insaniuzaktaki sevgilisine mektup atarken öpücüğünün izi kalsın ister. Şahsen benim çok hoşuma giden birşey, birlikte olduğumuz donemlerde cüzdanımda falan taşırdim...
Adam ne güzel uğraşmış etmiş yine yaranamamiş

Bı an empati yapayim dedim. 10 yıllık eşim bana yapsa!!!! Rujumu alıp.... Yok yahu irite olurum ben. Gerci benim eşim böyle jest asla yapmaz :KK66:

sosyal medya üzerinden uzaktan bir tanığımız bey bana mesaj attı 5 ay önce
ben ondan 2 yaş küçüğüm 22 yaşndaym okuyorum
o 24 . üniv mezunu atanmış ..
aynı mesleklere sahibiz ve sevgililik niyeti ile değil nasıl desem görücü usulü gibi tanıştık

son 1 aydır uzunca mesajlaştık bazı geceler 3 e kadar . öncesinde de konuşuyorduk ama ara sıra .
bana güzel sözler ediyor nasıl desem şarkıda da geçtiği gibi onun bana gönlü var gibi gibi :KK66:

geçenlerde düşündüm dedim ki gitgide bağlanıyorum en iyisi artık söyleyeyim de bi buluşalım yüz yüze görüşmenin yeri çok farklı ve çok gerekli sonuçta
birbirimize canım cicim demiyoruz ama . dememize az kalmış kadar samimiyiz .

ona tam da gecenin bir vakti bana güzel sözler ederken dedim ki :
- Beni bu kadar övüyor güzel sözler edip kendimi iyi hissettiriyorsun . Peki hiç mi düşünmüyosun ya yüz yüze görüştüğümüz an her şey tersine dönerse . Ben seni veya Sen beni begenmezsek . o zaman bu kadar emegimiz bağlılığımız boşa gidecek birer enkaz olarak kalacak yüreklerimzde dedim .
annem benim en iyi dostum ona bir an evvel anlatmak istedim seni

( birden bire dondu 3 4 dk sustu .)
haklısın ben nasıl düşünemedim sen benm görüştüğüm ilk kişisin tecrübesizliğim bundan dolayı dedi . sen buluşmak istiyosun sanırım ve haklısın vs dedi ...
Sonra dedi ki
- inan bana aşırı derecede şaşkınım . Kendime şaşkınım yani neden şimdiye kadar bunu düşünmedim diye . ve inan bana sen ilksin tecrübesizm dedi ..

Ben de bunun bi sorun olmadığını söyledim . Çok özür dileyerek musaade istedi kafam allak bullak oldu dedi . ben de tabii musaaade senin dedim
BU OLAY 4 GÜN ÖNCE OLDU . tam 4 gün . inanabiliyor musunuz hala 4 gündür geceleri 1 saate yakın havadan sudan mesajlaşıyoruz ve ii geceler deyip susuyoruz .

YANİ BENİ NE ÇAYA DAVET ETTİ

NE DE HANGİ GÜN MUSAİT OLURSUN DEDİ

Şimdi benim ne yapmam lazım .
Onu buluşmaya ben mi devam etmeliyim ? Yoksa kendi haline mi bırakayım ...

VE İŞİN KÖTÜ YANI
BEN BU ÇOCUKTAN ÇOK HOŞLANDM :KK43:

Evet durum tam olarak bu .
23 yaşındayım
Erkek arkadaşıma aşık değilm ama ondan asla kopamıyorum
Aynı fakültedeyiz .
Her an yanımda benimle bir zorluk olduğu anda koşup yetişir üzerimde emeği çok desem yanlış olmaz .

Bütün dostlarım böyle birini bulmuşsun daha ne istiyorsun diyorlar .

Hani birini sevince insanın kalbi küt küt atar onu görünce..
Ben bunu yaşayamıyorum onda . o benimle evlilik hayali kuruyor ama bana ileriye yönelik düşünceler çok uzak . çok hissizim bu konuda .

2 kez ayrıldım bu sebepten dolayı . ama sonra yine geri döndüm ona .

Şimdi yine aramız kötü .
-Sevmiyorsan söyle gideyim diyor .
Diyemiyorum . gitmesinden korkuyorum .

Böyle bişey yaşayan var mı ? Zamanla sever miyim ?

Sevgili ablalarım size acil bişey danışmam gerek

Internetten 2 gün önce birisiyle tanıştım . Aynı şehirdeyiz hatta evlerimiz bile birbirne cook yakin o fizik tedavi uzmanı ben üniversite son sınıf öğrencisiyim yarın buluşmak istiyor . Ben kararsız kaldım ..
Yüz yüze görüşmek için sizce erken mi
Ben düşünüyorum da çok bağlanmadan yuz yüze görüşüp mantıklı bir kararı yani gorusmeye devam edip etmeyecegime bı an evvel vermem daha iyi değil midır ??

Sizce ne yapmam lazım ? İnternetten tanışmak nasıl bişey ki başına gelen var mı?
Nelere dikkat etmem lazım şimdiden hepinize çok teşekkür ederim

Merhabalar hanımlar ..
24 yaşında üniv 3.sınf öğrencisiyim ..
Hiç aklımda evlilik yokken çok güvendiğim bir tanıdığım aracı oldu biriyle tanıştım ..
30 yaşında mesleği fikri tutumları düşünceleri bana çok uyumlu biri .
Kendi birikimini yapmış maddi durumu da gayet uygun ..
3 kez görüştük belli aralıklarla bana ters gelen herhangi bi lafı olmadı .
Melek gibi bir annesi var ...
Görür görmez aşırı bir elektrık aldığımı söyleyemem evet . Aşırı bir çekim olmadı ama bu insanla hayat geçer diyebiliyorum .
Etrafımdaki aşk evliliklerinin ne şekilde bittiğini gördükçe birilerinin aracı olması ve tanışıp tanıyıp severek evlenmek bana daha mantıklı geliyor . )

A ile konuştuk veBana maddi manevi her konuda okul okumam konusunda da hr zaman tam destekçi olacağını söyledi .. benim kalan okulumu nasıl bitireceğime karar verdik . her şey yolunda gider de evlenirsek , Bizim düşüncemiz benim 3.sınıf sürecinde nişan yapmak son dönemde evlenmekti ..

Yani sadece son senemde
4-5 aylık bir süreçte hem evli hem okuyor olacaktım . Okul bittikten
Sonrasında ise istersem çalışacağımı istersem çalışmayacağımı bu kararı onun değil tamamen bana ait olduğunu söyledi ..
biz görüşmeye devam ederken -yani 3 haftalık bir süreçten söz ediyorum- babam ve annemin de haberleri onayları vardı . Zaten onların onayı olmadan görüşmek istemezdm .

Hatta
.babam bana çok güvenilir bir aile olduklarını söyledi .
Herşey bu kadar yolunda giderken
babam bize tanışsın görüşsünler derken
bir sabah evden çıkmadan annemle konuşurken sesleri yükseldi ve

-Ben bu işe onay vermiyorum kesinlikle olmaz NET . Dedi ve bağırıp çağırmaya başladı ...
Zaten her daim kavga çıkarmaya hazır birisidir . )
Sanki o herşeye onay veren adam gitmiş yerine başkası gelmişti .
Annem ona sakin olmasını söyledikçe daha çok sinirleniyordu .. ki annem kavgaları körükleyen laflar eden bi insan değildir yüreği kaldırmaz bağırıp çağırmaları . Tansiyon hastası olduğu için ..
Anneme boş yere onlarca hakaret ettikten sonra benim odama geldi.
-Bu gerizekalı kadın beni anlamıyor bari sen anla dedi . İzin vermiyorum olmaz dedi .(resmen kriz geçirerek )
Ben de :

- Anneme öyle deme ! sen şimdiye kadar bana hep olur dedin şimdi bu ne tavırlar dedim . Bağırmaya devam edince Sakin ol artık dedim

-bana sakin ol demeyin diye bağırdı .Ve Bana El kaldırdı .. Sonra kapıyı vurdu çıktı gitti

Herhangi bi suçum hatam olmamasına ondan habersiz tek bir adım atmamama ragmen bana böyle davrandı .. Tam 10 gün boyunca ne benle ne annemle tek kelime konuşmadı . Yüzüme dahi bakmadı . Yaşadığım günler bana zulüm gibi geliyordu . Çünkü bi yanlışım yoktu . Babama olan öfkem yüzünden hemen evlilik kararı alıp evliliği kaçış gibi görmek yanlış bi evlilik yapmak istemedim . bu yüzden A ya bir süre görüşmeyelm dedim zaten o psikolojiyle görüşemezdim ...

BAbamın hala bizle konuşmadığını görünce
Halamdan babamla konuşması için yardım istedim .
Halam babamla konuştu ve beni aradı babamın A nın ailesinden kaynaklı hiçbir olumsuz düşüncesi yokmuş
Hatta o aileyi araştırmasına bile gerek olmayacak kadar çok güvendiğini söylemiş
. Sadece benim önümde 2 senelik bi vakit olduğu için çekinceleri varmış .. Ki benim evlilik düşündüğüm tarihi hiç sormadı .

Halam babamı arayınca herhalde babam h ata ettiğini anladı ve akşam hepimizi salona çağırıp konuşmak istedi . oturup konuştuk yer yer yine sinirlendi ama kendisine hakim oluyordu . Bana haksız yere el kaldırdığını söyledim . Özür diledi ... Birilerinin görüşmek istemesi normal ama şimdi olmaz dedi ....
Sonuç olarak diyordu ki , ben kızımın hem evlilik hem okul okuyabileceğine inanmıyorum . Mezun olmadan olası bir durum olurda okulu bırakırsa eşine karşı öfkeyle dolar ve ayrılır yürütemez evliliğini ..

Ben de pek konuyu uzatmadan bu işi bitireceğimi söyledim . Benim tek istedğim babamla annemin bir an evvel barışmasıydı çünkü annem çok yıpranmıştı gereksiz yere ... Kardeşlerime de bana da büyük bir suç varmış gibi küs davranmasından bıkmıştım çünkü ...
tüm bu olanlar 3 hafta içerisinde oldu ....

İstemedğimi A ya ve ailesine söyledim .

1 ay kadar konuşmadık çok sorgulamadı beni ara sıra yazdı ama cevap vermedim .
Dün tekrar uzun uzun mesajlaştık . Her şey istedğin tarihte olsun yeter ki ailen musade etsin dedi
iNANIN çok kararsız kaldım ....

Şimdi Sevgili Ablalarım düşünüyorum da
Bir tarafta bana gayet mantıklı gelen bir evlilik . -biraz daha tanıyıp seversem her şey yolunda giderse -

Bir tarafta babamın gereksiz sinir krizleri yüzünden ailemin yaşadığı huzursuzluk ve benim A yla olan ilişkimi y eterince tanıyamadan mantıklı bir karar veremeden bitirmek zorunda kalmam .

Dostlarım tanıdıklarım hep " Zorlama karşına daha iyisi de çıkar " diyorlar .

Sizce evlilikte daha iyisini beklemek diye birşey var mı ?

Yaşım erken olabilir ama kader bizi buluşturdu bi şekilde zamanın önemi var mı ?

Bana onu iyice tanıyıp görüşmemi söyleyen iç sesimi sırf babam olumsuz konuşuyor diye susturmam mantıklı mı ? ? ?

aklım artık çok karışık
Lütfen kısa da olsa yorum yazın . Şimdiden teşekkür ederim ....

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?
Çünkü bariz fake.. ortada da yok zaten. Baktı ki birileri çözmeye başladı, topukladı konu sahibi..

X