Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

bence büyük ihtimal kutuyu o hazırlamadı umarım başkasından alıp size verdiği bir şey değildir. Eğer bu değilse sorun yok :)

He çocuk ruj sürüp öptüyse benim sevgilim bana öpücük gönderebilmek için ruj sürüp kağıdı öpücek vay arkadaş ağzını yüzünü yerim ya :KK70: komik ve tatlı değil mi bi bana mı böyle sevimli geliyo :KK70: içim kıpır kıpır bir gülme ve ona sataşma isteğiyle doldu suan :KK70:
Bana da itici gelmedi, yorumları okuyunca mide bulandırıcı neyi kaçırdım diye düşünüyorum hatta bulamıyorum :işsiz:

Bence sevgilinizin bir sevgilisi daha var. Bu kutuyu bi kız hazırlamış sevgilinize vermiş. O da doğru düzgün bakmadığı ve anlamsız bulduğu için getirmiş size vermiş. Rujun öpücüğün farkında olmadan:KK45:

Bu ihtimal diğer ihtimalden daha iyi bence:olamaz:
Böyle bi riske girilir mi yaaa, rujdan başka bir sürü kanıt çıkabilir o kutudan, insan didik didik eder sevgilisine vermeden önce :KK15: :skandal: kendisine değil de başka bi arkadaşına gelmiş bi hediye olabilir bence.

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?

tek tek hazırlamışsınız, bi elinize sağlık demeye geldim.

hayal gücün ne genişmiş konu sahibesi, yeni açacağın konuya bu alıntıyı eklemek için sabırsızlanıyorum :işsiz:

tek tek hazırlamışsınız, bi elinize sağlık demeye geldim.

hayal gücün ne genişmiş konu sahibesi, yeni açacağın konuya bu alıntıyı eklemek için sabırsızlanıyorum :işsiz:
Valla insanlar burada dertleşmeye fikir almaya geliyor da bunlar neyin kafasını yaşıyorlar anlayamıyorum..

Kadın dizisindeki Şirin gibiler.. Hayali herşeyleri ve benciller..

Daha neler duycam Allah imm :-) kocam boyle birsey yapsa eve hayatta almam onu . Hadi diyelim bi kadin yapmadi. O dudagina o ruju surdugu icin de giremez eve :-) midem bulanir yaaaa .

Kağıda dudak resmi çizeymiş daha iyiymiş.
İğrenç bence.
Gay olduğunu düşünmem ama acayip itici
:kusmuk:

Kadinca bi olay bu.. hani erkegin kadina cicek almasi normal ama tersi pek degil.. daha beter bi durumu.. bence dna testi yaptir o dudak onun mu :)

Belki de kendisi yapmadı birine yaptırdı ama gayet masum bir şekilde rica etti birinden. Sor bu nedir diye çok takılma bence. Benim sevgilim kendisi ruj sürüp yapsa benim hoşuma gider beni düşünmüi neler yapmışsın derim

Gerçekten ruj mu ? Dudak izi olan bir sürü mektup kağıdı var.. yada böyle şeyler hazır satilabiliyor.. hediye paketi satın almış olabilir mi ?

Şaka bir yana ciddi bilemiyorum eşsinsel olsa söyler herhalde , ya da sen anlarsın diye düşünüyorum ama bilmeyeceğim tabi.
Benim bir kız arkadaşım 5 yıl sevgililik, 1 yıl da mişanlılık döneminden sonra evlendi. Ve eşinin gay olduğunu o zaman öğrendi.

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?
Konuları merak ettim bende girip bakacaktım:) elinize sağlık siz aydınlatmışsınız:KK70:

Ay biraz müstehcen olacak gibi ama birlikte olamamışlar. Sonra adamın bazı sitelere üyeliği meydana çıkmış. Daha sonra videoları falan :KK43: korkunç şeyler yaşamıştı kızcağız
Sevgililiktede mi ? Hani yakinlasma opme vs olur yani adam bunlari yaptiysa igrenerek yapmstr

X