Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

ablasının ruju iğrenç geldi bana.

şöyle olsaydı ben o kadar kötü karşılamazdım diye düşündüm ama ablasının olduğunu öğrenene kadar.
Size ruj hediye alır, onu kullanır, pakete ruju da koyar veya sonradan verir.

bir de yaş 30 sa bu tarz bir hediye de çok aşırı (olumsuz anlamda) romantik kaçıyor.

ne taraftan baksan durum vahim
ona gelen bir hediye'yi verdi diyelim korkunç
kendi yaptı diyelim iğrenç
yazarken aklıma geldi...hediye kutusu karışmış olmasın sakın..öyle isede çok komik gerçekten

Star bebeğiiimi görünce kafamı toplayamadım :KK53:

Baktım da yorumlara konu fakemiş. Fake olduğu iyi olmuş. Adamlara bi cimrilik çökmüştü, şimdi bide feminen romantizmlerini hiç çekemezdik. Çok şükür hala içlerinde odunluk varmış.:rapci:

Verirken diyor ki kimsenin yaninda açma

Kutuyu açıyorsunuz birbirinden güzel kitaplar jelibonlar, cikolatalar. ..

Her kitabın arasında konulmuş minik mektuplar .

Ve bir kağıt ..

Rujlu bir dudakla öpücük atılmış ....

Şok halinden sonra ne düşünürsünüz . :KK43:

önce çok mutlu olurum sonra ruju görünce bunu sana hangi şıllık hediye etti diye üzerine saldırırım.

ROMantik filmlerden özenmiş sanırım, bende hoşlanmazdım ve belirtirdim, farklı birşey yaptım derken batırmış yazık ya üzüldüm şimdi onada saf biraz galiba

Ben olsam güler geçerim hatta sevgilimle dalga geçerim şahsen o kişi benim sevgilimse onu iyi tanıyor olmam gerek hiç aklıma eşcinsel gibi sačma düşünceler gelmezdi

Verirken diyor ki kimsenin yaninda açma

Kutuyu açıyorsunuz birbirinden güzel kitaplar jelibonlar, cikolatalar. ..

Her kitabın arasında konulmuş minik mektuplar .

Ve bir kağıt ..

Rujlu bir dudakla öpücük atılmış ....

Şok halinden sonra ne düşünürsünüz . :KK43:
Benim aklıma şu gelir; bir kadından hediye geldi, o da şöyle yüzeysel inceleyip sana vermeye karar verdi :KK70: rujlu öpücükten haberi bile yok... Kocanız mı sevgiliniz mi? Koca adamın dudağına ruj sürüp kağıda öpücük atmasına inanmadınız herhalde dimi? Sanki mecburi

Soğurdum.
Ama sadece rujlu kağıt yüzünden değil..
Böyle bi romantizm anlayışına sahip olduğu için.
Çok baydı bu kopyala-yapıştır hareketler. :işsiz:

Erkek arkadaşın ruj sürüp öpmüş mu kağıdı :KK57:

Kız arkadaşımdan ne farkın kaldı derim herhalde ne tuhaf bi durum :110:

Yani ilginç ama mide bulandırıcı değil. Eğer sevgilinizin cinsel kimliği konusunda eminseniz hoş bir hareket zira bir erkek için ruj tabudur. Sırf size öpücük yollayabilmek için bunu yapması romandık.

Sevgililer gününde sevgilinizden etkilenen biri yaptı, sevgiliniz de o kişiye değer vermediği içinsize hediye etti. Bana gelse olay budur. Rujun başka bir anlamı olamaz.

X