Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

Yani ya hersey yolunda gitseydi ve cocuklari filan olsaydi ve devam etseydi vs vs vs.. yillari gitmis belki ama bolesi hayrliymis
Kuzum çok haklısın ama zaten bu şartlar altında çocuklarının olması bile mümkün değil gibi duruyor. Adam pasifmiş. Ayy kendi kendimi sansürleyesim geldi. Ama en azından çoook da geç olmadan çok daha ağır şeyler yaşanmadan bitti diye şükrediyoruz tabi.

Kuzum çok haklısın ama zaten bu şartlar altında çocuklarının olması bile mümkün değil gibi duruyor. Adam pasifmiş. Ayy kendi kendimi sansürleyesim geldi. Ama en azından çoook da geç olmadan çok daha ağır şeyler yaşanmadan bitti diye şükrediyoruz tabi.
Vardr her iste bi hayir

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?
Cidden ne icin fake konu aciyorlar.amaclari ne.uye oldugumdan beri buna cevap bulamadm.bilmedigim bir uygulamasi mi var acaba sitede.en cok yorum yapan konuya falan odul gibi mi.niye degisik hayalgucunu zorluyorlar:110:

:KK70::KK70:Boylesini de ilk defa duydum.. Cok kadinsi bir olay.. Yani ruj surup kagida opucuk kondurmak..
Bu "bir derdim var" komik bir yer anlasilan..:-)

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?

Çünkü bariz fake.. ortada da yok zaten. Baktı ki birileri çözmeye başladı, topukladı konu sahibi..

tek tek hazırlamışsınız, bi elinize sağlık demeye geldim.

hayal gücün ne genişmiş konu sahibesi, yeni açacağın konuya bu alıntıyı eklemek için sabırsızlanıyorum :işsiz:

Valla insanlar burada dertleşmeye fikir almaya geliyor da bunlar neyin kafasını yaşıyorlar anlayamıyorum..

Kadın dizisindeki Şirin gibiler.. Hayali herşeyleri ve benciller..

Konuları merak ettim bende girip bakacaktım:) elinize sağlık siz aydınlatmışsınız:KK70:

Cidden ne icin fake konu aciyorlar.amaclari ne.uye oldugumdan beri buna cevap bulamadm.bilmedigim bir uygulamasi mi var acaba sitede.en cok yorum yapan konuya falan odul gibi mi.niye degisik hayalgucunu zorluyorlar:110:

Sevgilimden ayrı olduğum zaman icerişinde görücü usulü biriyle tanıştim sevgili olmadım (!)
Internetten biri mesaj attı yuz yuze görüştüm bunu da buraya danıştim uygun olmadığımızı dusunduk sevgili olmadım(!)

Uzun zamandır internetim yoktu konumu kontrol edemedim kaçmadım (!)

Kadınlar kulübünu çok seviyorum yıllardır üyeyim ama neden burda herkesi her zaman topa tutmaya fake demeye hazırsınız anlamış değilim .

Hayal gücm bu kadar kuvvetli olsaydı roman falan yazardım sanırım.

İnanmayan inanmasin ama , bu yasadiklarim hepsi gerçek .

Sevgilimden ayrı olduğum zaman icerişinde görücü usulü biriyle tanıştim sevgili olmadım (!)
Internetten biri mesaj attı yuz yuze görüştüm bunu da buraya danıştim uygun olmadığımızı dusunduk sevgili olmadım(!)

Kadınlar kulübünu çok seviyorum yıllardır üyeyim ama neden burda herkesi her zaman topa tutmaya fake demeye hazırsınız anlamış değilim .

Yaşınız neden ay ay arttı? Ve neden sürekli sevgili bulma gibi bir derdiniz var?

Her konuda yaş artıyor. Arada sadece aylar var.
Hayatınıza sürekli birilerini almak istiyorsunuz ama ilişkiniz için 2 yıllık diyorsunuz.

Kusura bakmayın ama bizde müneccim değiliz. Detay vermezseniz gerçekçiliğinize inanmamakta haklıyız.

X