Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

Açıkçası benim de hoşuma gitmedi..
Ben eşime böyle bisi yap desem tövbe estağfurullah der :)
İki yıllık bir ilişkiymiş, hiç mi belirti vermedi..gözlemleyin derim.

Başka şüpheli davranışı yoksa gülün geçin.valla komik buldum ben ama bu tarz birşey almak istemezdim sanırım.lisede kalem çeken ruj süren erkekler vardı dersi kaynatmak için.gay falan değildilerdi eğer şüpheniz buysa.romantik olayım derken tuhaf olmuş:olamaz:

Çok ilginç ya şurda on kadına sorsak 9 unun sevgilisi/eşi yapmaz valla çok farklı geldi sanırım o da romantiklik olsun diye yaptı farketmedi tuhaf karşılanacağını yazık :KK70:

sana hak verdim konu sahibesi, rujlu kağıt ne ya? başka jest mi kalmadı? minik bi papatya falan koyaymış bari.

kutuyu ona bi başkası hazırladı da o da güzel sevgilime vereyim falan mı dedi diye geldi aklıma, belki kitabın içini karıştırmamıştır bile?

Bir kıza hazırlatmış kızın sevgilimde gözü var aramızı bozmak için kutunun içine rujlu kağıt koymuş yoksa benim sevgilim nasıl gey olabilir yok canım geyse bile beni görünce tercihleri değişmiştir bendeki şu cazibeye baksana... derdim:) şaka bir yana kardeşi falan varsa o koymuştur anı olsun diye. Gey falan değildir yani. Olsa rujlu dudak izine gelene kadar anlardın.

Verirken diyor ki kimsenin yaninda açma

Kutuyu açıyorsunuz birbirinden güzel kitaplar jelibonlar, cikolatalar. ..

Her kitabın arasında konulmuş minik mektuplar .

Ve bir kağıt ..

Rujlu bir dudakla öpücük atılmış ....

Şok halinden sonra ne düşünürsünüz . :KK43:
Yorumların hepsini okumadım

Ama ona başka bi kadın yazmış o da bana hazırladığı kutuya koymuş öyle gelirdi aklıma

Biraz feminen bir hediye olmuş ama olsun zararı yok deyip mutlu olurdum sanırım :) O kadar incelikle düşünüp, hazırlamış.

X