Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

Ay tuhaf birşey ya.
Eşimi ruj sürmüş kağıdı öperken düşündüm bir an,adamdan tiksindim resmen.
Erkeklere bu tip efemine tavırlar yakışmıyor bence,sakil /itici duruyor.
O dudak izi olmasaymış güzel bir jestmiş ama dudak iziyle sıvamış resmen.

Emoji eklemek istemiş, aklına bu gelmiş :)

Mantıklı mı değil ama komik :))

Hediyeyi hazırlarken o an ki heyecanla aklına gelen birşeyi yapmış olduğunu düşünüyorum..başkasının yanında açma dediğine göre o da çokta mantıklı olduğunu düşünmüyor bu hareketin :)
Kendi yapmış kesin,yoksa neden desin baskasının yaninda acma diye.
Bu arada siz başkasının yanında açma deyince benim aklımda jartiyerler,süslü ic çamaşırları falan koymuş gibi geldi ilk etapta. Dudak izini duyunca şaşırdım.

Verirken diyor ki kimsenin yaninda açma

Kutuyu açıyorsunuz birbirinden güzel kitaplar jelibonlar, cikolatalar. ..

Her kitabın arasında konulmuş minik mektuplar .

Ve bir kağıt ..

Rujlu bir dudakla öpücük atılmış ....

Şok halinden sonra ne düşünürsünüz . :KK43:
Aynısını eşime yapmıştım.. içine de parfümümü sıkmıştım.. notlar şekerler çikolatalar.. eşim mutluluktan ağlamıştı..

Ama eşiniz size yapsa şoktan ağlardınız sanırım :KK70: konu sahibinin sevgilisi yapmış, 30 yaşındaki adam dudağına ruj sürüp kağıdı öpmüş,yersen :KK70:
O kısmı göremedim bile.. saçma yani ama art niyet aramam ben olsam..

Sevgilin star bebegiiiim

Ya hahahhahah

Fake demişler ama konu sahibinin üyeliği benimkinden eski bilemedim valla işsiz işsiz uyduruk konu açar mı? Homofobik değilim bilakis LGBTQ hakları savunucusuyum ancak erkek arkadaşımın ruj sürüp kağıt öptüğünü düşünmek çok abes geldi bana, birden soğuma geldi ehehe. Acaba başka bir kız buna böyle hediye verdi de hiç dokunmadan birebir sana mı gönderdi diyeceğim ama bu da seni aldattığı anlamına geliyor. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık hesabı.

Kendisine bı kız tarafından verilmiş hediyeyi oda bana direk vermiş diye düşünürüm

Genelde kızlar jeli çikolata kalp böcek opucuklu kutu hediye verir

kaç yaşında adamın ruj sürüp kağıda öpücük yapması hiç normal gelmedi bana, bence biraz düşünün siz bu ilişkiyi

X