Sevgiliniz doğum gününüzü unutursa ne yaparsınız?

umarım böle bir topic açılmamıştır silinirse artık şansımıza
kızlar düşüncelerinizi merak ediorummyerimseniben

döverim Kötü Kazen lülülülülülü

bayağı darılırdım açıkcası şahsen doğumgünüm benim için önemli..
ama çoğu erkek için önemsiz şeyler bunlar, kişisine göre değişir. şu sıra tek tabanca olduğum için tam bir şey söylemesem iyi olacak :icecream:

Böyle birşey mümkün değil çünkü ikimizin de doğum gününden çok önce konuşulmaya başlanır doğum günü ama tut ki oldu hayatı zindan ederdim ona..Ben çok önem veririm hem kendimin hem de onun doğum günümüze..

Unutması imkansız 2 haziranda çıkmaya başladık 6 haziran da benim doğum günüm böyle iki özel günü de ayrı ayrı kutlamayıp haziran 4 te ikisini birden kutluyoruz :1rolleyes:ayrıca ben nisan da başlıyorum diyebilirim bak haziran geliyor napsak falan diyejeyyar

Fitil fitil burnundan getiririm hayatı ona :))) Üstüne şöyle tuzlu bir hediye de aldırırım ki bi daha unutmasın :))) ben Kötü Kazen sen

evet arkadaşlar sevgiliniz dogum gününnüzü unutursa naparsınız?

Kötü Kazenkafsıı koparırım Kötü Kazen
saka bi yana..erkekler genelde böle seylere fazla dikkat etmezler..
bu senin elinde canım ..bırbırınızı artık tanımıs olucaksınız ve senin bu konularda hassas olduğunu ögrenicek..benimki mesala bir kere unuttu :roflol:1 kere unutması 1 sene hatırlamasına sebeb oldu :roflol::roflol bugun bugundur hiç unutmadı..:teytey::teytey:
biz esimle 9 sene beraberlik yasadık ve suan 9 aylıkta evliyiz:hooray:

Kötü Kazen unutmaz unutursa döverim önceden hatırlatırım sırnaşık şeyunutmasın diye

üzülürümmm yaaa senağlama
tabi azabımdanda kurtulamaz...klava:
bu sayede bi daha unutamazzz:icecream:

ben fecii surat asarım sanırım hatta baya tavırlı olurum
ama asla hatırlatmam
ben önem veriosam ona onun özel gününe onunda bana duymasını isterim
söylesemde bi anlamı kalmaz
çünkü o hatırlamadı ben hatırlattıgım için kutlamış olacak
ve bence bi değeri bi anlamı kalmıcakk:1closedeyes:

benim burnundan fitil fitil getirip hiç susmicamı bildigi için asla unutmaz kendiniinkni unutur benmkini unutmaz :roflol:

canı sağolsun hatırladıklarına sayarım belli bile etmem alışkanlık haline getirirse o kötü tabi ama çok problem değil yine de

Unutmaz. Çünkü bana evlenme teklif etmişti doğum günümde Aylar öncesinden hediye bakmaya başlar canım sevgilim benim :asigim:

hopsss parçalarımklava: şaka bi tarafa fena halde kırılırım uzuunnnca bir süre tafra yaparım:a015:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…