sevgilinin annesiyle mesafe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
daha önce gitmek için sözleşip gitmediğim sevgilimin ailesiyle tanışma olayı dün gerçekleşti. annesi de babası da dünya tatlısı insanlar aşırı sevdim ikisini de yanlarında zaman nasıl geçti anlamadım bile her şey çok iyiydi. zaten sevgilim tek çocuk annesi babası hep bir kız çocuk istemişler ama olmamış falan onları anlattılar ikisi de beni sevdi yani öyle hissettim.

bugün sevgilimle konuşurken bana "annemle babam seni çok sevdi arada bir ziyaretlerine gel telefon et" falan gibi bir laf etti. ben de "ben de onları sevdim ama tabi o ziyaret falan daha erken yani sürekli gelip gitmem eve" dedim gayet net. buna biraz bozuldu kendisi. sonra gönlünü aldım tabi ama yine de bu istek bana yersiz geldi.

haftaya teyzesi falan gelecekmiş,annesiyle teyzesi beraber vakit geçirmeyi çok severmiş bana diyor ki sen de bir günlük onlara katıl hem de teyzem annem gibidir onunla da iyi anlaşırsınız.

böyle bir teklif annesinden gelse belki giderim ama kadınların yanına gidip "ben geldim" mi diyeyim? sevgilim beni gönderdi falan mı diyeyim yani?

ilişki 8 aylık bu arada,9 olmak üzere. ortada konuşulan bi evlilik falan da yok. daha okul var,yüksek lisans var,ikimizin de yurtdışı hayalleri var ama sevgilimin bu annesine karşı iyi davranmam için beni sürekli telkin eden garip davranışları sinirlerimi bozmaya başladı.

o böyle yaptıkça ters tepsem daha mı kötü olur? yoksa yavaştan ben de onlara kaynaşayım mı?

Valla ben de sevgili iken annesine bayılmıstım
Sevgilimin aksine ben gitmek isterdim hep evlerine
Annesi ve ablası ile sohbete bayılırdım
Şuanda evliyiz
Annesinden de ablasındann da nefret ediyorum
Tğm davranısları politikmiş bana karsı

Mesafeli ol en basından ama bunu sevgiline çaktırmadan yap

Şuanda evliyiz

ya annesi bana çok aşırı iyi geldi yani nasıl bir muhabbet oldu bilmiyorum sevgilim ayağımın 35 numara olduğunu işte ayakkabı terlik vs bulamadığımı söylemiş annesi çok şeker terliklere denk gelmiş kadın daha beni tanımadan bana süslü terlik almış :KK70:

böyle bir kadın sonradan canavar olur mu bilmiyorum ama bana kendi annemden daha yakın davrandı inşallah tersine dönmez. ben de küçük bir hediye almayı düşündüm ama daha sonrası için. sürekli burunlarının dibinde olmak istemiyorum.

Şuanda evliyiz

Nasıl oluyor da böyle oynuyor bu kadınlar? Önceden sevip sonradan nefret ettiriyorlar. Benim kv ile hiç sorunum yok şimdilik şükürler olsun... burda sizleri okudukça şaşırıp kalıyorum.

Yıllardır sevgilimle birlikteyim henüz ailesiyle tanışmadım. Sevgilim yanımda olmadan da aileden herhangi biriyle (teyze dayi amca komsu) tanısmak istemem. O ne öyle erkek budalası gibi. Ne gerek var ayrıca. Zamanı gelince nisandan önce tanışılır benim fikrime göre

Ahhh benimkide çok tatlıydı

aslında annesinde ciddi bir hava da var yani mesleği gereği kendisi yönetici ve çok saygılı,seviyeli konuşuyor ama aynı zamanda sıcak. kadını çözemedim kafa yoruyorum :KK70:

en iyisi zamana bırakmak sanırım.

8 aylik iliski cok yeni.
Onu gectim ortada evlilik uzerine konusma yok. Kariyer planiniz var .

Aileyle tanismissiniz. O da normal.
Ama otesi sacma. Ne gerek var yüzgöz olmaya.
Ayni haneye girip sofrasina oturmadiktan sonra kimseyi tamamen taniyamazsin.

Fazla samimiyet tez ayrilik getirir. Hic gerek yok bir daha gitmeye.

8 aylik iliski cok yeni.
Onu gectim ortada evlilik uzerine konusma yok. Kariyer planiniz var .

Aileyle tanismissiniz. O da normal.
Ama otesi sacma. Ne gerek var yüzgöz olmaya.
Ayni ganeye girip sofrasina oturmadiktan sonra kimseyi tamamen taniyamazsin.

Fazla samimiyet tez ayrilik getirir. Hic gerek yok bir daha gitmeye.

daha önce gitmek için sözleşip gitmediğim sevgilimin ailesiyle tanışma olayı dün gerçekleşti. annesi de babası da dünya tatlısı insanlar aşırı sevdim ikisini de yanlarında zaman nasıl geçti anlamadım bile her şey çok iyiydi. zaten sevgilim tek çocuk annesi babası hep bir kız çocuk istemişler ama olmamış falan onları anlattılar ikisi de beni sevdi yani öyle hissettim.

bugün sevgilimle konuşurken bana "annemle babam seni çok sevdi arada bir ziyaretlerine gel telefon et" falan gibi bir laf etti. ben de "ben de onları sevdim ama tabi o ziyaret falan daha erken yani sürekli gelip gitmem eve" dedim gayet net. buna biraz bozuldu kendisi. sonra gönlünü aldım tabi ama yine de bu istek bana yersiz geldi.

haftaya teyzesi falan gelecekmiş,annesiyle teyzesi beraber vakit geçirmeyi çok severmiş bana diyor ki sen de bir günlük onlara katıl hem de teyzem annem gibidir onunla da iyi anlaşırsınız.

böyle bir teklif annesinden gelse belki giderim ama kadınların yanına gidip "ben geldim" mi diyeyim? sevgilim beni gönderdi falan mı diyeyim yani?

ilişki 8 aylık bu arada,9 olmak üzere. ortada konuşulan bi evlilik falan da yok. daha okul var,yüksek lisans var,ikimizin de yurtdışı hayalleri var ama sevgilimin bu annesine karşı iyi davranmam için beni sürekli telkin eden garip davranışları sinirlerimi bozmaya başladı.

o böyle yaptıkça ters tepsem daha mı kötü olur? yoksa yavaştan ben de onlara kaynaşayım mı?
sakIn sakIn o teyzeden bende de var bozguncu pislik mesafeni koru erkek arkadasin nerede durmasi gerektigini bilsin yoksa hep dozaj artar

Henüz 8 aylık bir sevgili iken bence de gereksiz .

Nişanlı vs olsaydınız gayet normal olurdu fakat ilerisi belli değil
Olacaksa da şimdiden fazla samimi olmaya gerek yok bence .

Zaten git gel , görüş, otur , muhabbet ,samimiyet vs yüz göz olmaya sebep oluyor belirli süre sonra ...

Iyi düşünmüşsün bence canım gayet güzel fikir.

Benim sevgilimin sülalesi de çok tatlıydı. 8 senelik evliyim hala çok tatlılar :nazar:

Elektiriğiniz tuttuysa çok fazla cılkını çıkarmadan görüşebilirsiniz bence.

Kayınvalidemi de görümcemi de çok seviyorum o yüzden hiç mesafeli olmadım. Hiç zararını da görmedim çok şükür.

aslında annesinde ciddi bir hava da var yani mesleği gereği kendisi yönetici ve çok saygılı,seviyeli konuşuyor ama aynı zamanda sıcak. kadını çözemedim kafa yoruyorum :KK70:

en iyisi zamana bırakmak sanırım.
Hiç şimdiden çözmek için yorma kendini zaten evlenmeden anlaşılmıyor o işler. Mesafe candır, varsın soğuk desinler kafan rahat eder

Benim sevgilimin sülalesi de çok tatlıydı. 8 senelik evliyim hala çok tatlılar :nazar:

Elektiriğiniz tuttuysa çok fazla cılkını çıkarmadan görüşebilirsiniz bence.

Kayınvalidemi de görümcemi de çok seviyorum o yüzden hiç mesafeli olmadım. Hiç zararını da görmedim çok şükür.

ayy nihayet kayınvalidesiyle arası iyi olan biri :nazar:

sevgilimin annesi bana aşırı iyi davrandı kadın beni kucağına falan oturtuyor minyon olduğum için,sürekli saçlarımı okşuyor falan garipsedim ama sevgilimin dediğine göre genel olarak sıcak kanlıymış beni de çok sevmiş o yüzden...

ondan böyle sıcaklık görünce ben de kendimi geri çekmemin yanlış olacağını düşündüm ama tabi bir de burda yazılanlar gibi değişme ihtimali var. ortayı biraz zorlarsam bulurum sanırım. :KK70:

ya annesi bana çok aşırı iyi geldi yani nasıl bir muhabbet oldu bilmiyorum sevgilim ayağımın 35 numara olduğunu işte ayakkabı terlik vs bulamadığımı söylemiş annesi çok şeker terliklere denk gelmiş kadın daha beni tanımadan bana süslü terlik almış :KK70:

böyle bir kadın sonradan canavar olur mu bilmiyorum ama bana kendi annemden daha yakın davrandı inşallah tersine dönmez. ben de küçük bir hediye almayı düşündüm ama daha sonrası için. sürekli burunlarının dibinde olmak istemiyorum.
İnsallah olmaz değişmez yani
Benimki çok değişti
Eşimi paylasamadı
Nasıl olsa ayrılırlar diye düşünmüş beni idare etmiş işte
Eşimin yanında hiçbir bayana tahammülü yok
Biz evlenme kararı alınca sok oldu
Kapı duvar oldu aynı kadın bana

Nasıl oluyor da böyle oynuyor bu kadınlar? Önceden sevip sonradan nefret ettiriyorlar. Benim kv ile hiç sorunum yok şimdilik şükürler olsun... burda sizleri okudukça şaşırıp kalıyorum.
Ben eşime derdim o zaman sevgili iken
Hadi size gidelim derdim
Gidince de kalkmak bilmezdim:)
Kadına sarılırdım öperdim
Allahım derdim benim anneme birsey olsabenim bir annem daha var derdim
Kv eşimi paylasamıyor
Eşim için hep nasılsa ayrılırlar diye düşünmüş
Ama eşim ayrılmadı benden ve biz evlilik kararı alınca o günü idare eden kadın
Eşimin arabasının ruhsat ve anahtarıni sakladı
Eşimin arabasını bize vermedi
Evlenirken biz ne Aradı ne sordu
Eşimle konusmalarını hep duyardım
Nasılsa yapamayacaksın , geri döneceksin derdi eşime
Sen de evlendin ya hayatta kimseye güvenim kalmadı benim be oğlum derdi
Daha neler neler:)
Ve ben bunları duydukca buz gbi sogudum kendisinden
Böyle aylar gecti evliliğimizde
Bigün eşim annesine cok fena cıkıstı
Dream benim karım dedi
Ben evlendim dedi ama cok fazla bağırdı eşim annesine
O gün bugundur annesi beni cok sever:))))
Ama ben inanmıyorum artık o kadına
Asla ne ararım ne sorarım
kendi istedi bu durumu

Daha ortada evlilik plani falan yokken fazla biraraya gelmek iyi degil.

Bazi seyleri simdiden tuketmeyin sonraya birseyler kalsin.

Sevgilin israr ederse hadi teyzesiyle de tanis belki ama biraz ara ver sonra

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X