Sevgilimle aramız bozuk...

tutkuluk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
15
3
sevgilimle aramız bu aralar bozuk benden ötürü... Ben ona küçük ve güzel hediyeler alıp bi kutunun içine koymak istiyorum.. Önereceğiniz böyle küçük maddi manevi hediyeler var mı? Ve en önemliside bir aşk romanı almak hediye etmek istiyorum sizin okuyup beğendiğiniz veya bildiğiniz böyle bi kitap var mı? Şimdiden teşekkürler

sevgilimle aramız bu aralar bozuk benden ötürü... Ben ona küçük ve güzel hediyeler alıp bi kutunun içine koymak istiyorum.. Önereceğiniz böyle küçük maddi manevi hediyeler var mı? Ve en önemliside bir aşk romanı almak hediye etmek istiyorum sizin okuyup beğendiğiniz veya bildiğiniz böyle bi kitap var mı? Şimdiden teşekkürler
erkekler pek boyle seylerden hoslanmiyor bence :KK43:

Erkekler anlamaz o inceliklerden hususunda hemfikirim:işsiz: siz boşverin hatalıysanız özür dileyin ve ikna edin

Erkeğe aşk romanı almak bence olmaz canım ya :/

Ben eşime sevgiliyken yapmıştım.
İcerisine;
En altına resimlerimizi çıkarıp koydum.
Sonra resimlerini üzerini kapattım karton kesip üzerine güzel notlar yapıştirdım.
Sonra çok beğendiği bir kolye vardı onu aldım kutunun içerisine onu koydum.
Bir paket sigara koydum.
Ps oyunu alıp koydum
Tekrar üstünü kapattım
Üzerine bir sürü çikolatalar koydum sevdiklerinden :)
Kutuyu verdigimde 1 kutu cikolata aldi sandim aşagilara geldikce şoklar gecirmisti çok begenmisti :)
Bir de ahşap araba yaptirmistim onun unuttum
Yani sevdiği herseyden bir parca yerlestirdim :)

erkekler düzdür
geç karşısına özür dile o daha etkili olur

Kutu mutu, aşk kitabı falan erkekler için uygun hediye değil.
Bu tarz hediyeler sadece genç kızları mutlu eder.

Lüks bi lokantaya yemeğe götür özür dile önceden fazladan hesabı öde ki sonunda hesabı ödemeye kalkmasın.bahsettiğin şeyler sana yapılsa guzl de ona yapılmaz bence

Hediyeler yerine mantıklı konuşup özür dilemen daha hoş olur tatlı kız çünkü sevgi mantıgı ve saygıyı içinde barındırmıyorsa kendini yormanın anlamı yok ☺️☺️

Erkekler bu tip şeylere çok Önem vermiyorlar ki sen onun yerine iki tane maç bileti al

Fakir fukaranın karnını doyur daha hayra geçer diyormuşum... :)
Bence de sevgili konu sahibi, o aşk romanını okur mu muamma. Ha illa bir şey alacaksan abur cubur doldur karnı doyunca şekeri yerine gelir sonra da özür dilersin bitti gitti:KK53:

Hediyeler olmamis .

Düz git özür dile illa da hediye alacaksan kazak falan al bari.

X