Sevgilimin yalanı yardım eder misiniz şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın bana kızmayın, gözünüzü açmaya çalışıyorum. Adam olsa gelir, haklısın ben çok yanlış düşünüyorum insanları bilip bilmeden yargılıyorum, nişana davet ettiler ben utandım, gel beraber gidelim derdi değil mi? Üstelik soruyorsunuz nasıl geçti asker eğlencesi diye, güzeldi her şey normaldi diyor.
Bu adamdan olmaz, kaç yılın tecrübesiyle yazıyorum size. İlişki dediğin şeffaf transparant olur. Karşındakine kendini teslim edeceğin kadar güvenmen lazım. Yalan varsa güven yoktur. Ailesel bir olay da yok zor durumda kalmış söyleyememiş denecek. Bu zihniyette biriyle beraber olup kıymetli vaktinizi ziyan etmeyin. Evli olsaydınız ne hissedecektiniz, kocanız yapsa bunu kaldırabilir miydiniz?
Halısınız gerçeği ancak sorarak öğreneceğim bende

daha küçük sandım sizi.
kadın gayet açık ve anlaşılır bir dille yazmış. beni niye layık görmesin demişsiniz.

konunuza gelecek olursak ben olsam demem birşey hatta nasıl geçti asker eğlencesi derim bakalım yalan söylemeye beni salak yerine koymaya devam edecek mi? ayrıca çocuğun adına bahane bulmayı bırakın. yok acaba böyle düşündüğü için utandımı çekindi mi vs.

kızlar selam elim ayağım titriyor şu an sinirden akıl verir misiniz? Erkekse arkadaşım bana asker eğlencesine gideceğim dedi fakat nişana gitmiş arkadaşının hikayesinden gördüm tesadüfen 11 aylık ilişkimiz var şok oldum görünce beni götürmemek için yaptı galiba sizce Napim nasıl davranıyım bana akıl verin. Yalan söyleyen birisi değildi inanın kötü hissettim ne yapacağım bilmiyorum
Ayrıl
Ne yapacağım yalan söyleyen birisi değil mi??
E söylüyor da sen farketmiyorsun demek ki

Öyle bir şey olamaz ki zaten. Diyorum ya yadırgamıştı bu nişanı okuduysanız eğer sonra çekindi mi naptı bilmiyorum bana demedi sorunca öğrenicem bende
Bütün yorumlara ilk defa yalan söyledi diyorsun. hem de öyle böyle değil asker eğlencesi diyip nişanda meşale tutuyor yani önceden konuşulmuş onun tutacağı belli zaten benim için küçüğü büyüğü olmaz yalanın.siz bir yakın gözlük takın iyice bir bakın kaldırın perdeyi önünüzden.yakalamasaydınız inanacaktınız.ki sevgilinize sorduğunuzda halen devam ediyor yalana.o sizi kaybetmeyi göze almış zaten.şu dk dan sonra sizin ona güveniniz de kalmaz.iyice düşünün.

Bu biraz size ve kırmızı çizgilerinize bağlı. Yalan benim kırmızı çizgim mesela sebebi ne olursa olsun güvenimi kırdığı için çok zor affediyorum. Siz de ona göre karar verip ayrılıp ayrılamamayı düşünün.

Adam belli ki sizi götürmek istememiş ondan yalan söylemiş.

daha küçük sandım sizi.
kadın gayet açık ve anlaşılır bir dille yazmış. beni niye layık görmesin demişsiniz.

konunuza gelecek olursak ben olsam demem birşey hatta nasıl geçti asker eğlencesi derim bakalım yalan söylemeye beni salak yerine koymaya devam edecek mi? ayrıca çocuğun adına bahane bulmayı bırakın. yok acaba böyle düşündüğü için utandımı çekindi mi vs.
Evet katılıyorum. Zihin okuma eyleminde acilen vazgeçin çok tehlikeli.

Biz de merakla bekliyoruz.
Siz affedeceksiniz.
Buraya yazmaya bile tenezzül etmeyip biz soracağız.
Kızlar şöyle böyle deyip devam edeceksiniz.
Ayrıca Hiç yalan söylememiş degil, hiç yalanını yakalamamişsinizdir. Bundan sonra tüm doğrular şüpheli.

Beraber gideriz nişan düğün olunca demişti bana dedim bende geleyim asker eğlencesine erkek erkeğe olcak dedi ama nişana gitmiş hala şoktayım yalan da hiç söylemezdi bana. Evet kıskancım biraz ama yalan mı söylemesi gerekiyor
Ya aranızda daha resmiyet yok bir şey yok öyle her yere bende gideyim ne alaka? Akrabasını bir şeyi olur rahatız olur. Siz ısrar etmeyin gelmek için diye böyle söylemiş. Sizinde biraz çizginiz olsun sranızda bir resmiyet her yere sizi sokamaz ki. Hele ki ailelerden biri varsa. Yarın öbür gün yarışırsanız hiç hoş tablo değil.

11 aylık ilişkimiz var daha önce hiç yalanını görmedim. Bunu görünce şaşırdım şok oldum ne yapacağımı bilmiyorum
Yakalamamış olmanız yalan söylemediği anlamına gelmiyor. Buna da denk gelmeseniz yine yalan söylemez diye bilecektiniz. Bence erkek arkadaşınız 11 ay yakalanmayan profesyonel bir yalancı. En azından sonradan sorunca sakin sakin iyi geçti falan diyemezdi daha önceden sizi kandırmamış olsa.

Ya aranızda daha resmiyet yok bir şey yok öyle her yere bende gideyim ne alaka? Akrabasını bir şeyi olur rahatız olur. Siz ısrar etmeyin gelmek için diye böyle söylemiş. Sizinde biraz çizginiz olsun sranızda bir resmiyet her yere sizi sokamaz ki. Hele ki ailelerden biri varsa. Yarın öbür gün yarışırsanız hiç hoş tablo değil.
Arkadaşının nişanı ailesi falan yok. O benim arkadaşımın düğününe gelmişti?

Yakalamamış olmanız yalan söylemediği anlamına gelmiyor. Buna da denk gelmeseniz yine yalan söylemez diye bilecektiniz. Bence erkek arkadaşınız 11 ay yakalanmayan profesyonel bir yalancı. En azından sonradan sorunca sakin sakin iyi geçti falan diyemezdi daha önceden sizi kandırmamış olsa.
Çünkü her yaptığı gittiği yeri haber verir yalan yanlış bir şey olmadı şimdiye kadar. Ama bilmiyorum soğudum zaten

Arkadaşının nişanı ailesi falan yok. O benim arkadaşımın düğününe gelmişti?
Arkadaşının ailesi yok mu? Görünün istememiş demek ki. Rahatsız hissetmiş. Siz rahatız olmamışsınız onunda tanımadığı kişiler gelmiş. Kendi tanıdığı olan kişilerden rahatız oldu demek ki

Gerçekten çok şaşkınım şu an kendisi uyuyor ben hikaye ile öğreniyorum tesadüf bana da yalan söylemezdi hiç şaşkınım kırgınım
Yalan söylemediyse daha önce bence panik olmayın. Yüzyüze gelince sorarsınız. Ben evliyim nişanlı değilim ama eşim bana her gittiği yeri söylemez ben merak etmem çok da umrumda olmazdı bensiz gitmesi ya da bana söylememesi😂 belki de artık yıllardır birlikte olduğumuz için. Ama böyle bir durum da yaşasam panik olmazdım kesin başka bir açıklaması olurdu . Yüzyüze gelince sormak mantıklı gibi

Bak ben olsam.soyle yapardım. Bilmiyirmus gibi sorardım. Nerde kutladiniz? Nereye çıktı askerligi? Nasıl geçti? Kalabalık miydi?
Eglendim mi? Nasıl oluyor bu asker eğlenceleri?
Yalan soylemeye devam ederse bil ki iş var işin içinde.
Çünkü böyle şeyler gizlenmeye gerek duymaz.

Kinayeli sorma. Merak etmiş gibi sor.
Sonra de ki sana son bir şans veriyorum doğruyu söylemek için.
Ve bekle. Yüzüne uzun Uzun bak bekle.
Sonra merak ediyorum nasıl böyle yüzüme bana baka yalan soyleyebiliyorsun? Asker eğlencesi ne zaman Nisan oldu vb vb.
Sen sormadan açıklarsa ve mantikli olursa affedebilirsin belki .
Ama eski kız arkadaşı vb mı vardı ki seni götürmedi ve yalan söyledi. Bı tane yalan bin doğruyu götürüyor işte.
Hiç olmadık şeyler düşünüyor insan.
Bakalimm bahanesi neymis

Bak ben olsam.soyle yapardım. Bilmiyirmus gibi sorardım. Nerde kutladiniz? Nereye çıktı askerligi? Nasıl geçti? Kalabalık miydi?
Eglendim mi? Nasıl oluyor bu asker eğlenceleri?
Yalan soylemeye devam ederse bil ki iş var işin içinde.
Çünkü böyle şeyler gizlenmeye gerek duymaz.

Kinayeli sorma. Merak etmiş gibi sor.
Sonra de ki sana son bir şans veriyorum doğruyu söylemek için.
Ve bekle. Yüzüne uzun Uzun bak bekle.
Sonra merak ediyorum nasıl böyle yüzüme bana baka yalan soyleyebiliyorsun? Asker eğlencesi ne zaman Nisan oldu vb vb.
Sen sormadan açıklarsa ve mantikli olursa affedebilirsin belki .
Ama eski kız arkadaşı vb mı vardı ki seni götürmedi ve yalan söyledi. Bı tane yalan bin doğruyu götürüyor işte.
Hiç olmadık şeyler düşünüyor insan.
Bakalimm bahanesi neymis
Tamam teşekkür ederim tam da böyle yapacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X