Sevgilimin magazin meraki(!)

Canim ben bu konuyu daha oncede actim ona unlu kadinalrdan kiskanmami sacma buluyor ve kiziyor bana.Bu sabah yine actim kavga ettik abi takip ediyorum yani ne var bunda merak bu dedi kalkip bana kalcalri gogusleri icinmi takip ediyosun diyosun bak beni cildirtma yeter bunlari kacinci anlatisim sana dedi beni boyle seyler icin bunaltma ya diyor
bu arada o bana hayatta bunu neden takip ediyorsun diye sormaz 6 aydir bir kez sormadi ama ben cok kez sordum

Normal bir sey bu. Kıskanmakta bir derece haklısınız ama bunun icin kavga tartisma yaratmayin.

Kavga yaratmadim ama sordugum icin kavga oldu daha oncede sormustum cunku bana meraktan baktigini soyluyor bense kalcalari gogusleri icinmi bakiyorsun demeye getiriyorum orda kiyamet kopuyor ben sana anlatmaktan biktim artik diyor

sen daha iyi tanırsın
peki bir soru,
buluştuğunuz zaman kızlara bakıyor mu?
bakmaktan kastımı anladın sen, önce yüzüne sonra fiziğine bakıyor mu?
sonra da kalçalarına mesela?
bilemedim bunlarda önemli
dışarda yapmıyorsa fotoğrafta niye yapsın

Dışarda bazen bakıyor ama bi kere öyle karşıdan gelene hani ikinci kez baktığını görmedim çünkü delireceğimi bilir o konuda çok kıskanç olduğumu biliyor.Ama fiziğe falan özellikle baktığına denk gelmedim ben. Bir de sevgilimde şu var kızada erkeğe incelemeyi sever bi erkekteki tuhaf yada iyi birşeyi görsede yorum yapar aynı şekilde kızada. Böyle bir mağazadaki tabelayı inceler insanı inceler hani böyle huylarıda vardır.
Ama birebirken yaşadığımız bazı şeylere(anlarsın ya) fazla düşkün olduğu için kendisi,ben böyle her hareketinin altında birşey arayabiliyorum.

arkadasa katılıyorum

aslında dışarda başka kadınlara olumlu yaptığı yorumlar bile beni rahatsız ederdi
galiba ben biraz fazla mı kıskanç oluyorum
ben rahatsız olurdum, takip etmesi bile beni rahatsız ederdi
yine de bilemiyorum çünkü o fotoğrafta gördükleri insana kusursuz güzellik olarak gelebiliyor ve bu sefer adam kusursuz güzel aramaya başlıyor (nişanlımın arkadaşı öyle, kimseyi beğenmiyor )
ama sen daha iyi tanırsın bilirsin

Canım, sosyal medya ve televizyonlar insanlarda merak uyandırma durumunu iyice abarttı.
Misal yolda düz yürüyene değil de düşene bakarız değil mi?
İşte tam olarak bunu yapıyorlar, sürekli insanların garip hallerini, enteresan davranışlarını, değişik kıyafetlerini bize adapte ettikleri için ölürcesine merak ediyoruz.
Bence eşinin abartılacak bir durumu yok, çağımızın hastalığı merak :)

Kıskanılacak bi durum yok bence.
Magazine meraklı kadınlar olduğu gibi, erkekler de olabilir bence normal bir durum.
Bence iyi tarafından bakın, anca kız arkadaşlarınızla yapabileceğiniz muhabbetleri eşinizle de yapabilirsiniz.
Benim eşim de sizinki kadar olmasa da sözlük falan sağolsun, magazinel gelişmeleri bilir, özellikle kışları pazarları evdeysek çayımızı içip magazin programı izleyip yorumlaşırız:)

nur yerlitaş takip eden sevgili. hmmm bilemedim.
bana çok itici geliyor. belki bem çok kendi halimde olduğum için

bence ok takiyorsun unlu kisiler sonucta hemen hemeb herkesin ilgi alanina girer ki onun demek ki daha cok ilgisini cekiyor ayrica sadece kadinlar da degolmis yani

bence ok takiyorsun unlu kisiler sonucta hemen hemeb herkesin ilgi alanina girer ki onun demek ki daha cok ilgisini cekiyor ayrica sadece kadinlar da degolmis yani

Kavga ettik bu sabah ona ragmen yine takibi birakmadi cok buyutuyormusum unlu kadinlari takip edermis daha once bana kac kez soylemis meraktanmis filanmis.. Ama peki takibi birakgigim bi unluyu nasil farkedipte tekrar takip eder gercekten anlamiyorum demekki duzenli profillerine girip bakiyor cok can sikici degil mi yaa?

Ne bileyim bu kadar merak etmeside sacma geliyor ya hani takibi gizliden biraktigim bi hesabi tekrar girip takibe almasi konusu ozellikle beni cok dusunduruyor demekki duzenli olarak giriyor bakiyor profile hepimiz sosyal medya kullaniyoruz bu kadar stalk yapmak iyi mi? Hele unlu guzel kadinlari

canim benim bencede cok buyutuyorsun tamam her insanin sinirini bozar ama gidip de etrafinda flortlesebilecegi baska bi kadini takip etmiyor ki sonucta unlu bunlar hayatlari merak ediliyor iste profiline de bakmasi gayet normal bu kadar kafaya takip kendini uzmeye aranizi da bozmaya degmez

yakin bir arkadasim var, kendisi de unli insanlari ve eslerini takip ediyor. bana son derece sacma gelmekle beraber, bir nevi asagilik komleksi oldugu kanaatindeyim.
zamanla gecer, diyemeyecegim; arkadasim da 32 yasinda :S

İşte sana söyledik sen sadece içini rahatlatan yorumları beğendin gerisini pek takmadın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…