Sevgilimin magazin meraki(!)

Bir kadın futbolu seviyor takip ediyorsa bir erkek magazini neden sevmesin bunların hepsi tabu kendimiz oluşturmuş kendi kendimize yargılıyoruz

Bi akrep burcu olarak buna aman kıskanma diyemicem desem de yalan olur
Benimde ex, styling işiyle uğraşıyordu manken arkadaşları vardı rusçuk ırkından. Dedim ya silersin bunları ya da cenaze namazını kıldırırım

Bir kadın futbolu seviyor takip ediyorsa bir erkek magazini neden sevmesin bunların hepsi tabu kendimiz oluşturmuş kendi kendimize yargılıyoruz

Çok haklısın bu yorumu okuyunca abarttığımı düşündüm gerçek anlamda ama 2 saat sonra yine düşüneceğimden eminim.
Aslında magazinide sevmesi değil konu hani hem nur yerlitaşı takip edip hem burak özçiviti hemde kim kardashian'ı takip eden bir adam.Burda sıkıntı yok ama ne bileyim tuhaf değil mi bu kadar fazla manken vs takip etmesi. Şimdi konuyu açsam gene kızacak çünkü ünlü kadınları kıskanmama kızıyor ulaşamayacağım insanlar deyip duruyor.

Benim başımdan böyle bi koca gecti .Yerli yabancı tüm hatunlari bilir neredeyse şecerelerini çıkartırdı.Güzel kadınlara ozellikle zaaftan.

Böyle tipler doyumsuz ve mükemmeliyetçi olur .O hatunlari da hayallerinde yaşatırlar .Koca yuvarlak kalcalar,silikon gogusler,şişme dudaklar sutun bacaklar..Olay içeriği bu.

Meme kalça bakmak için mi takip ettiğini düşünüyorsunuz yoksa sadece magazin merakından mı? Ona göre durum değişir çünkü.

Yanlız benimki Nur Yerlitaşı takip eder Kerimcan Durmazıda,İrem Derici yide takip eder Adriana Limayı da takip eder.
Hani güzelide ediyor güzel olmayanı da. Anlamadım ne düşünmeliyim. Açıkcası bu yorumdan sonra kavga çıkartasım geldi.

Bir erkek de kardashianlari falan neden takip eder cidden itici ya kiskanmak degil de boyle tip erkeklerden hoslanmiyorum kadinin bile magazin duskunu fazlaca antipatik dururken erkegi dusunmiyorum

O kadar derin bi konu ki..Size ne yazsam eksik kalacak .Sadece şunu bilin asla basit bi mesele değil .

Benim eski sevgilimle birlikte oluyor olabilirsin
Şaka bir yana çocuk hakkaten böyleydi çok şaşırıyordum bütün magazin haberlerini ondan alırdım
Ama gerçek kişiler olmadığı sürece de bu konuda sorun çıkartmam, çıkartmadım da. Ünlü sonuçta bazen hepimiz merak ediyoruz hayatlarını.
Hangimiz Şeyma Subaşı'nı stalklamadık ki..

Peki sosyal medyadada ünlü kadın takip eden biri mi? Geçen mesela rihanna canlı yayın yapıyormuş instada aç izle dedi banada. Ne bileyim içimden öyle kötü bi niyet gelmiyor ama sinirde bozucu bişey yanii..
Tek tip degiller o yuzden birebir uymazlar benim esim genel olarak sosyal medyayla pek ilgili degildir. Sadece haberleri okur guler, bana anlatir birlikte guleriz sonra ise gomulur. Adamin kisa sureli aralarinda tercih ettigi hobi bu. Senin esinin de kotu bir niyeti oldugunu sanmiyorum bana sadece hobi gibi geldi. Denemek icin sen de unlu yakisikli erkekleri takip et istersen. Bakalim ne yapacak.

Son düzenleme:
Benim de instagram hesabim tamemen futbolcular.kimse de bunu sorun yapmadi.Siz de yapmayin.Bu kisisel bir tercih sonucta.

ben olsam kıskanırdım galiba, bilemedim itici bişey.
önemli olan fotoğraflarını falan görünce ne düşündüğü..
bilemedim

Ah ne tipler var ne gereksiz kızları takip eden. Sizinki ünlü takip ediyomuş sadece etsin boşverin.

Benim de instagram hesabim tamemen futbolcular.kimse de bunu sorun yapmadi.Siz de yapmayin.Bu kisisel bir tercih sonucta.

Futbolculari bende takip edebiliyorum ama benc unlu kadinlari takip etmek farkli bir sey.
Biliyorsunuzdur yabanci unlu kadinlari paylasim icerikleri genelde hep bi acik sacik icerikli seyler,insan onlari bakmamasini istiyor

kendi hesabı kendi tercihi de bir erkeğin böyle şeylerle uğraşıyo olması bence itici, bendeniz de öyle bir erkek tercih etmezdim sen tercih ediyosan bu işin üstüne düşme

Aynen oyle tam olarak hissettigim bu. Guzel olabida takip ediyor guzel olmayanida. Fotoğrafları gorunce ne dusunuyor onemli olan bu. İç geçiriyor mudur diye dusunmeden edemiyorum
yani bende öyle düşünüyorum
şimdi kardaishan falan öyle normal foto paylaşmıyor bildiğim kadarıyla dekolteli falan oluyor genelde
bu konuda sevgiliye bişey denilebilir mi bilmiyorum ama ben olsam derdim kesin derdim yani
aa dur bakk
sende erkek ünlüleri takip et yakışıklılardan ama.
bakalım ne olacak tepki göstercekmi?
tepki gösterirse bil ki ünlülerin fotolarını görünce çok iyi şeyler geçirmiyor içinden
neden mi
ee ne demişler
KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ!

Banada sanki böyleleri çapkınmış gibi gelirler..o fotoğraflara baktıkça ne düşünüyorlar acaba??
Konu sahibi, bu derece başkalarının çıplaklığıyla bu kadar ilgilenen birini hayatımda istemezdim açıkçası.
Genel kültürünü geliştirecek ve banada anlatabilecek konuları izlemesini isterdim şahsen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…