Sevgilimin karısından çocuğu olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oh olmuş valla sana bir de utanmadan dünyam başıma yıkıldı diyor daha ağır konuşurum da banlanmak istemiyorum. Beter ol tabi seninle birlikte o sevgilin dediğin kişide

Peki bana yaptıkları nolucak bu zamana kadar yaşadıklarımız ne olucak ben daha çok gencim ben bir daha nasıl birine güvenicem bu halde nasıl birini bulucam
Kıyamam ya kötü erkekler böyle seyler yapıyor işte ama senin suçun yok. Kandırıyorlar zavallı kadınları.
O aldatmayacak karısını, tüm suç onun. Karısı konu açsa tam olarak bunlar yazılacaktı.
Sen karısı hamile olmayan yeni birin bulup yoluna devam et bence.

Afedersin de ne bekliyordun olması gereken olmuş adam evli karısıyla yatmaz mi saniyordun. Kadınla iyi olup kocasıyla yatmak nedir ya nasıl bı manyaklik. Kadının bunu duyduğu anda yaşayacağı travmayı düşünüyorum şuan . Belki boşanacak o çocuğun ailesini elinden çalmış olacaksın. Vicdan azabı çek bence. o işyerinden ayril hemen daha büyük bı facia yasanmadan.

ne bekliyordun? senin gibi tipleri anlamıyorum zaten başkasının kocasını nasıl yutup da yatağa atabiliyorsunuz? başkasının kocası bak başkasının!!

Sizin gibi bir kadın için bu dram fazla değil mi yaaa? Ayrıca Çöp bile ortada Kalmıyor. Geri dönüşüme gidiyor. Bundan sonra kim sizin gibi bir kadını ister ki???

Peki bana yaptıkları nolucak bu zamana kadar yaşadıklarımız ne olucak ben daha çok gencim ben bir daha nasıl birine güvenicem bu halde nasıl birini bulucam

Ya sen kendini çok mu bir şey sanıyorsun sen güvensen ne güvenmesen ne? Evli adamla karısının gözünün içine baka baka yatak mezesi ol üzerine ben nasıl güveneceğim? Gittin adam akıllı bir ilişki yaşadın da mı nasıl güveneceğim diyorsun? Su testisi su yolunda kırılır çokta bir şey hak etmiyorsun zaten. Bu kadar yüzsüzlükle fazla gerçekten insna şuraya yazmaya utanır bari

ben daha çok gencim
Genç yaşında METRES olmamakla hayatına düzgün bir şekilde devam edebilirsin. Sayın metres arkadaşlar, görüştüğünüz evli erkekler size olan aşkından sizinle görüşmüyorlar. Kendileri gibi leş kadın arıyorlar buluyorlar vakit geçiriyorlar sonra sizin gibi metreslerde ağlıyor çöp gibi atıldım diye E sizin değeriniz o.

Gencim ,güzelim evli erkek peşinde gezerim diyorsun......Gez ,güven ,yat ,kalk eğlen anam eğlen .Gün senin günün yarınlar yokmuş,evde kadın yokmuş gibi seviş ilerde hikaye tadında anlatırsın bende az metreslik yapmadım diye

Şirket dediği LCW departman dediği de reyon sanırım jdjdjdj

Öyle deme şimdi evli olup da karısı ile yatmayan adamı nerde bulacak bu kız? Hep yatmıyom diyolar sonra karılarının karnı şişiyo.
Niye en kötü senaryoyu düşünüyor ki, tüp bebekse cinsel temas olmadan hamile kalmıştır kadın adam ne yapsın şimdi ya ne suçu var bu durumda (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…