Sevgilimin karısından çocuğu olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyy keşke psikiyatriste gitse burda zaman kaybetmeden
Öf bunlarında ne saçma mizah anlayışı var gerçekten ne yani konu linçleninvr nesi hoşlarına gidiyor tövbe ya
Bence de psikiyatra falan gitmeli. Belki yatış bile verirler. Çünkü bu kadar ısrarla bunu yapmak için kafayı baya bir sıyırmış olmak lazım. başta hepimiz güldük eğlendik de artık iyice b.ku çıktı. Taa kaç üyelik önce mune ifşalamıştı. Konu nerdeyse birebir aynı.

Allah şifasını versin, ailesine sabır versin

Farkında mısın hep çocuk var konularda. Hep berbat hayatların içine doğan çocuklar.
Çünkü çocuklar hassas nokta biliyor ve bilerek yapıyor. Veya belki de kendisi de kötü bir ailede büyüdü ordan ilham alıyor. Mermad da başka üyelik alıp böyle konular açıyordu. Onun da hem içinde vardı böyle şeyler hem de kötü bir ailede büyümüştü. Psikolojik tahlilini uzun uzun yapamıycam ama ciddi sorunları olduğu kesin.

karısıyla tabiki yatacak sen niye onunla yattin bile bile evli oldugunu. her kullanılan kadına çok aşığım diyor evliler. seni kullanıyorum deyecek hali yokki. nasil bakiyosun o kadinin yüzüne

Bana çok aşık olduğunu söylüyordu ama bana bunları söylerken hem benimle yatarken hemde karısıyla yatıyormuş.
günaydın
Kızım hiç mi aklınız yok ya? Geçmişte kaç tane örneğini görmediniz mi? Adam(!) mutsuzum boşanacağım tiyatrosuyla o kadından bu kadına gidiyor ne hikmetse ayrı bile yattığı karısından çocuk yapıyor çok tanıdık bir hikaye senin gibi ahlaksız kadınlarda inanıyor. Hemde arkadaşınmış kadın Allah ikinizide ıslah etsin dilerim o kadın öğrenir ve iki çöpten kurtulur.

Sen zaten çöpsün hemde içi b*k dolu bir çöp

Sen mendildin knk. Tek kullanimlik. Kullandi burusturdu atti.

Sen de hamile kalmalısın

Ne demek karısını öptü???? Ne demek karısı hamile???!!!! Nasıl olur böyle bir şey??!!!! Ortalığı ayağa kaldır canımm aşkının peşinden git bu büyük aşk ziyan olmasın
Yazık kadına çok üzüldüm nasıl iğrenç bir durumun içinde ama haberi yok. Müstehakınızı bulursunuz inşallah ikiniz de!!!

Diyecek birşey bulamıyorum...Birde burda akıl almaya çalışıyorsun bizden...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…