Sevgilimin karısından çocuğu olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cennet mahallesi kavgası gibi leş bir kavgayı uzun uzun anlatıp, sevgilisinin dişlerini kıran heriflerden söz edip sizce kim haklı diye soran biri vardı geçen hafta. Değişiksiniz deyince kızıyodu falan. O bile bundan daha orijinaldi.

Büyük bir çıkmazdayım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Okulum yeni bitti iş hayatına atılalı yaklaşık 5 ay oldu. Bir şirkette çalışıyorum. Bulunduğumuz büro da 4 kişiyiz. 2 kadın 1 erkek var ben dışında. Üçüde benden 15 yaş büyük. Ben şirkete girdiğim ilk hastalarda sosyal medyadan birkaç kişiyi takibe aldım aldıklarımın arasında bürodaki kadının kocası varmış meğersem ama ben bunu bilmiyordum. Adam da o şirketin başka departmanında çalışıyor arada bizim ofise karısının yanına uğruyor. Herneyse ilk hafta bana beni takibe almışsın filan diyip konuşma açtı. Daha sonrasında biz çok yakın olduk. Gizliden bir beraberlik yürütmeye başladık. Karısının bundan haberi yok tabi ama karısıyla aram iyi eğer öğrenirse tabiki iyi olmayacak. O kadının da suçu yok ona bakarken vicdan azabı çekiyorum. Bunlar 6 senelik evliymiş ve çocukları olmuyormuş kadından dolayı hormanlarından dolayı sıkıntı varmış kadın baya tedavi görmüş hatta ilk geldiğim zamanlarda diğer arkadaşına söylerken duymuştum kayınpederim çok torun istiyor ama olmuyor ne yapalım demişti. Şimdi ise 1 buçuk aylık hamile olduğunu söyledi. İş yerindeki herkes tebrik etti. Hayırlı olsun dedi. Sevgilimde odaya girip karısının yanağından öptü. O an dünyam başıma yıkıldı. Bana çok aşık olduğunu söylüyordu ama bana bunları söylerken hem benimle yatarken hemde karısıyla yatıyormuş. Kendimi çok kullanılmış istiyorum. Beni mahvetti ortada çöp gibi bıraktı ?
Bu hangi diziydi ya

Büyük bir çıkmazdayım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Okulum yeni bitti iş hayatına atılalı yaklaşık 5 ay oldu. Bir şirkette çalışıyorum. Bulunduğumuz büro da 4 kişiyiz. 2 kadın 1 erkek var ben dışında. Üçüde benden 15 yaş büyük. Ben şirkete girdiğim ilk hastalarda sosyal medyadan birkaç kişiyi takibe aldım aldıklarımın arasında bürodaki kadının kocası varmış meğersem ama ben bunu bilmiyordum. Adam da o şirketin başka departmanında çalışıyor arada bizim ofise karısının yanına uğruyor. Herneyse ilk hafta bana beni takibe almışsın filan diyip konuşma açtı. Daha sonrasında biz çok yakın olduk. Gizliden bir beraberlik yürütmeye başladık. Karısının bundan haberi yok tabi ama karısıyla aram iyi eğer öğrenirse tabiki iyi olmayacak. O kadının da suçu yok ona bakarken vicdan azabı çekiyorum. Bunlar 6 senelik evliymiş ve çocukları olmuyormuş kadından dolayı hormanlarından dolayı sıkıntı varmış kadın baya tedavi görmüş hatta ilk geldiğim zamanlarda diğer arkadaşına söylerken duymuştum kayınpederim çok torun istiyor ama olmuyor ne yapalım demişti. Şimdi ise 1 buçuk aylık hamile olduğunu söyledi. İş yerindeki herkes tebrik etti. Hayırlı olsun dedi. Sevgilimde odaya girip karısının yanağından öptü. O an dünyam başıma yıkıldı. Bana çok aşık olduğunu söylüyordu ama bana bunları söylerken hem benimle yatarken hemde karısıyla yatıyormuş. Kendimi çok kullanılmış istiyorum. Beni mahvetti ortada çöp gibi bıraktı ?
Ne sanıyodun ki zaten metres olurken

Yaa bir de kadının suçu yok yazmış bizde tam suçu kadına atacaktık.
Utanmadan sıkılmadan evli barklı adamla her haltı yiyorsunuz, üstelik o zavallı kadınla aynı ortamda olup onun yüzüne bakabiliyorsunuz.
Kendinizi kötü hissedin e bi zahmet hatta çok kötü hissedin. Çünkü çok kötüsünüz.
Peki bana yaptıkları nolucak bu zamana kadar yaşadıklarımız ne olucak ben daha çok gencim ben bir daha nasıl birine güvenicem bu halde nasıl birini bulucam

Peki bana yaptıkları nolucak bu zamana kadar yaşadıklarımız ne olucak ben daha çok gencim ben bir daha nasıl birine güvenicem bu halde nasıl birini bulucam
Ne mi olacak? Hahhaahshsjsssd üstüne bir bardak su içebilirsiniz. Bir daha evli barklı adamlarla fingirdememeyi de öğrenmiş olursunuz umarım.

IMG_5065.jpeg

Motivasyonunuz ne merak ediyorum, her halükârda böyle karaktersiz herifler kesinlikle karısını ve çocuklarını seçer. Karısı da kadınlık onuru taşıyorsa tekmeyi basar, yine onun kapısında yalvarır. Siz de bir çocuk hatta iki çocuk bile patlatsanız, asla metres sıfatından kurtulamazsınız; esas kadın olamazsınız. Kendinize bu rolü layık görmüşsünüz.

Evliye güvenme yeter ablacım. Aynı evde olup sevişmeme gibi bi durum olamaz çünkü. Dünyanın kavgası da edilse o yatağa girilir. Girilmese de biri karı biri koca günün sonunda, biri ölse malı diğerine kalacak, kadının soyadı bile değişmeyecek talebi olmazsa, iç içe geçmiş iki hayat var, davadan dönen kararı bozduran tonla çift var, evli herifin ağzı ile yola çıkılır mı deli misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X