Sevgilimin karısından çocuğu olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cennet mahallesi kavgası gibi leş bir kavgayı uzun uzun anlatıp, sevgilisinin dişlerini kıran heriflerden söz edip sizce kim haklı diye soran biri vardı geçen hafta. Değişiksiniz deyince kızıyodu falan. O bile bundan daha orijinaldi.

Bu hangi diziydi ya

Ne sanıyodun ki zaten metres olurken

Peki bana yaptıkları nolucak bu zamana kadar yaşadıklarımız ne olucak ben daha çok gencim ben bir daha nasıl birine güvenicem bu halde nasıl birini bulucam

Peki bana yaptıkları nolucak bu zamana kadar yaşadıklarımız ne olucak ben daha çok gencim ben bir daha nasıl birine güvenicem bu halde nasıl birini bulucam
Ne mi olacak? Hahhaahshsjsssd üstüne bir bardak su içebilirsiniz. Bir daha evli barklı adamlarla fingirdememeyi de öğrenmiş olursunuz umarım.

Motivasyonunuz ne merak ediyorum, her halükârda böyle karaktersiz herifler kesinlikle karısını ve çocuklarını seçer. Karısı da kadınlık onuru taşıyorsa tekmeyi basar, yine onun kapısında yalvarır. Siz de bir çocuk hatta iki çocuk bile patlatsanız, asla metres sıfatından kurtulamazsınız; esas kadın olamazsınız. Kendinize bu rolü layık görmüşsünüz.

Evliye güvenme yeter ablacım. Aynı evde olup sevişmeme gibi bi durum olamaz çünkü. Dünyanın kavgası da edilse o yatağa girilir. Girilmese de biri karı biri koca günün sonunda, biri ölse malı diğerine kalacak, kadının soyadı bile değişmeyecek talebi olmazsa, iç içe geçmiş iki hayat var, davadan dönen kararı bozduran tonla çift var, evli herifin ağzı ile yola çıkılır mı deli misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…