Sevgilimin eski sevgilisi yazdı?

Kendi hınçlı ablası boşver, sevgilisi büyük ihtimal onunla başka kızı aynı anda idare etti, burdan destek gelmeyince de sinirlendi 😂
Yok ya ne ihtimali kabak gibi ortada herif sevgilisini bununla aldatmış, bunu da eski sevgilisiyle aldatmaya kalkmış, kız insan evladıymış daha çocuk diye buna acımış uyarmış ama bunda anlayacak bölümler henüz gelişmemiş olduğu için kız bunu kıskanıyor sanıyor ya 😂
Bu duruma düşen her erkeğin ilk söylediği yalanı söylemiş herif “kız bana takıntılı” bu da hooop yemiş
He heee kız takıntılı sevgilimsisi masum bir aşk böcüğü
Ayyy şu ergenlik ne kötü birşey ya

Kemalim yapmaz triplerine girmedim. Sizi ilgilendirmez dedim ki kimseyi ilgilendirmez. Bu benim özel hayatım. Gayet düzgün bir şekilde iyi akşamlar da diledim. Kendileri direkt böyle böyle bir şey var demediler tavrımdan da anladılar ki umursamıyorum bir anda "arkadaşıma özledim yazdı" muhabbeti açıldı. Bana yazmışsınız çok haklısınız hayatımda tanımadığım ve görmediğim insanlara sevgilimden daha çok güveneceğim diyemedim kusura bakmayın.
Özledim yazmış ya onun ekran görüntüsünü istedin mi ? Belki engellemesen gönderecekti sana kadın asıl bir erkeğe bu kadar güvenmemelisin ha eski sevgilisine aşık değildir ama muhtemelen onunla cinsellik yaşıyordu erkekler cinsellik yaşadıkları kadınları kolay kolay hayatlarından çıkarmıyor ben o ekran görüntüsünü ne olursa olsun alırdım

Yok ya ne ihtimali kabak gibi ortada herif sevgilisini bununla aldatmış, bunu da eski sevgilisiyle aldatmaya kalkmış, kız insan evladıymış daha çocuk diye buna acımış uyarmış ama bunda anlayacak bölümler henüz gelişmemiş olduğu için kız bunu kıskanıyor sanıyor ya 😂
Bu duruma düşen her erkeğin ilk söylediği yalanı söylemiş herif “kız bana takıntılı” bu da hooop yemiş
He heee kız takıntılı sevgilimsisi masum bir aşk böcüğü
Ayyy şu ergenlik ne kötü birşey ya
Bazı ergenler çok dik kafalı sevgilim de sevgilim diye elin adamına yapışıyorlar herkesin kendi seçimi 🤷🏻‍♀️

Bu kendini olgun sanan yeniyetmelerden cidden fenalık geldi birde 18 yaşındayım diye kendilerini beğenirler kıskandığımızı düşünürler yaş meselesini açması bu yüzden gencim ben ya niye beni aldatsın kafasın da :)
Haberleri yok ki aynı adam gidip yaşı büyük kadına ben olgun kadınlardan hoşlanıyorum diyor😂

Haberleri yok ki aynı adam gidip yaşı büyük kadına ben olgun kadınlardan hoşlanıyorum diyor😂
o yaşlar da kimse olgun değil sanki konu açıp yorum yapan kadınların hepsi 18 yaşı direkt geçti gitti zaten adamdan emin olsa en başta konu açmazdı benim bu ilk üyeliğim değil ben de 18 yaşlarında üye olmuştum buraya ne konularım vardı ohooo ama ben burdaki kadınların deneyimlerine çok güveniyordum ve çoğunlukla haklı çıkıyorlardı keşke klasik kadın kıskançlığı konularıyla kendini olgun sanmayı bıraksa onun iyiliği için konuşuluyor burda

Üyeliğini pasiflestirsen bile baktığından eminim . On sekizli yaşlarda genç bir kızsın hatta inan daha çocuksun çok kızıyorsun eminim bu lafa ama senin masumane duygularınla 25 yaşında eşek kadar adaminki bir olmaz. Bu adamın yaptığı kanunen sapıklık sayilmasa da İnan bana çok mide bulandırıcı . Şimdiden saçma sapan şeylerle uğraşıyorsun umarım üniversiteye başlarsın ve kendi yasitlarindan birini bulursun

X