Sevgilimin eski sevgilisi yazdı?

Sevgilin de en az 26 yaşında olmalı senden kaç büyük bir adama nasıl bu kadar güveniyorsun malasef hayattan öğreneceğin çok şey var ☹️

Özledim yazdığına dair mesajı sana atarak ispat edebilirdi. Diğer türlü sadece olasılık olarak kalır.

İlk sevgilinmiş bak sakın sevgilini hayatının merkezine koyma, çok bağlanma, çok güvenme, kafana yatmayan bir şeyi asla yapma, kesinliklehayır demeyi bil ve sınırlarını koru lütfen. İşte o zaman kimse seni üzemez.
İşte tam soracağım artık kanıt var mı diye baktım mesaj atamıyorum. Senin sevgilin arkadaşıma özledim yazdı deyip beni engellemişler.

Ateş olmayan bacadan duman çıkmazmıs var bunda bişey ama kaçarak veya halı altına süpürerek çözülmüyor şimdi ertelense de ilerde daha sıkıntılı zamanlar olacaktır tecrübe ile sabit
Nasıl yani

Yaş 26 olunce ne oluyor 25'ten sonra herkesin birden olgunlaştığına falan mı inanıyorsun? Kadının hareketlerine takıl yaşına değil. Sevgilinede güvenme.
Hayır tabii ki öyle bir şeye inanmıyorum. Ama 34 yaşındaki bir kadının sırf arkadaşı için böyle saçmasapan lise çağındaki ergenler gibi davranmasını anlayamıyorum. Eski sevgilisi değil eski sevgilisinin arkadaşı yazdı bana. Eski sevgilisi yazsaydı hadi o biraz daha mantıklı gelirdi belki🙄

Benimde kendimden yaşça büyük sevgilim vardı o zamanlar Facebook var tabii .. mesaj isteklerinde bir kız mesaj atmış . X in sevgilisi sen misin evet dedim bana da yazıyor sürekli dedi anamm kıyameti kopardım mal oldugum için inanmadım x e söyledim sonuna kadar inkar etti kadına küfürler hakaretler. Sonuna kadar korudum x i kadini engelledim falannnn. Birgün x ile buluştuğumuzda telefonuna bildirim geldi fake hesaptan kadına yazıp duruyormuş sesin çıkmıyor kız nerdesin özledim falan ben şok.. ahh ahh travma

Benimde kendimden yaşça büyük sevgilim vardı o zamanlar Facebook var tabii .. mesaj isteklerinde bir kız mesaj atmış . X in sevgilisi sen misin evet dedim bana da yazıyor sürekli dedi anamm kıyameti kopardım mal oldugum için inanmadım x e söyledim sonuna kadar inkar etti kadına küfürler hakaretler. Sonuna kadar korudum x i kadini engelledim falannnn. Birgün x ile buluştuğumuzda telefonuna bildirim geldi fake hesaptan kadına yazıp duruyormuş sesin çıkmıyor kız nerdesin özledim falan ben şok.. ahh ahh travma
Aaaaa ciddi misin😮 yani ben çok güveniyorum gibi bir görüntü verdim ama az önce ben sana güvenmiyorum zamanla güvenirim dedim sevgilime. Hayatımın merkezinde de değil. Sadece hiç tanımadığım birine karşı kendi sevgilimi savunurum tabii ki. Bu çok yanlış bir şeymiş gibi konuşuyor buradakiler de. Hiç tanımadığım birinin sözüne güvenip de aman ne haklısınız demem. Hiç güvenmeseydim sevgili de olmazdım yani.

Aaaaa ciddi misin😮 yani ben çok güveniyorum gibi bir görüntü verdim ama az önce ben sana güvenmiyorum zamanla güvenirim dedim sevgilime. Hayatımın merkezinde de değil. Sadece hiç tanımadığım birine karşı kendi sevgilimi savunurum tabii ki. Bu çok yanlış bir şeymiş gibi konuşuyor buradakiler de. Hiç tanımadığım birinin sözüne güvenip de aman ne haklısınız demem. Hiç güvenmeseydim sevgili de olmazdım yani.
Valla bende çok güveniyordum ama bence yüz erkeğin 99 una güvenilmez köru körüne bağlanma güvenme derim

böyle konularda videolu ekran kaydı olmadığı sürece ciddiye almıyorum ben
öyle normal ss de değil, telefonunun ekranını video kaydına alacak
o kayıt yaparken girecek mesajlara, açacak oradan gösterecek
çünkü tek resim olan ss'lerin de sahtesini yapmak çok basit

bence bunlar sadece huzur kaçırmak için yapmışlar çünkü gerçek olsaydı ss atarlardı

Yaşın daha çok küçük. Bence kendi yaş grubunla takılmasın. Sen daha üniversiteye gideceksin,okul bitecek,işe gireceksin. Sosyal çevren tamamıyla değişecek. Sevgilin 25 yaşında ise çoktan mezun olup işe girmiştir. Arada epey olgunluk farkı var. Hem çok küçüksün hem tecrüben yok bu saflıkla seni harcarlar. 25 yaşında olup 17,18 yaşındaki kızlara bakan erkekler hakkında da çok iyi şeyler düşünemiyorum üzgünüm. Kendi yaş grubundaki kadınları kandırmaları daha zor olduğu için manipüle edebilecekleri kişilere yöneliyorlar. Sebebi çok açık...

Sevgilim de uğraşacağım ben onlarla dedi. Hayır sakın istemiyorum dedim. Engelledik ikisini de önümüze bakıyoruz şu an. Biz istemezsek bizimle uğraşmazlar dedim. Şu an 1.5 hafta geçti duyuyorum hala kuduruyorlar. Ben saçma sapan bir olayın içine girmek istemedim asla. Sevgilim de saygı duydu.
Sevgilin kaç yaşında

X