Sevgilimin eski sevgilisi yazdı?

Ciddi misiniz🫢 ablam kuzenim de sürekli millet seni ayakta uyutur bu kadar saf olma diyorlar. Sırf kız hatalıdır da demiyorum sadece kendi açımdan anlatıyorum olayı. Buradaki herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. Olayın içinde olduğum için fark edemiyor olabilirim ama dışarıdan gözüktüğü kadarıyla siz daha iyi yorum yaparsınız.
Burdan gerçekleri bilemeyiz kim kime yazdı ama şunu çok iyi biliyorum ben erkekler saf masum rolü yapıp yalandan çok güzel ağlıyorlar bile, o kızın sana durduk yere yazması manyaklık manyak insanlar var mı var ama bana bu ihtimal düşük geldi

Sevgiline güvenme ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
indir (5).jpeg

Surda sorsak en az 10 kadin su cumleyi kurabilir, "eski sevgilime gore ben manyagin tekiydim"

Ben olsam bir erkege bu kadar guvenmezdim.

Ayrica ne olursa olsun, eski sevgilisi hakkinda konusan (iyi veya kotu) insandan hoslanmam, yasanmis bitmiş saygi duy arkani don git.
Haklısınız benim ilk sevgilim. Belki ondan ötürü o kadar güvendim bilmiyorum.

Ciddi misiniz🫢 ablam kuzenim de sürekli millet seni ayakta uyutur bu kadar saf olma diyorlar. Sırf kız hatalıdır da demiyorum sadece kendi açımdan anlatıyorum olayı. Buradaki herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. Olayın içinde olduğum için fark edemiyor olabilirim ama dışarıdan gözüktüğü kadarıyla siz daha iyi yorum yaparsınız.
Sevgiline inanmış gibi yapıp takip et bence. Hatası var yada yok en azından öğrenip ona göre bir karar verirsin.

Yaş 26 olunce ne oluyor 25'ten sonra herkesin birden olgunlaştığına falan mı inanıyorsun? Kadının hareketlerine takıl yaşına değil. Sevgilinede güvenme.

Özledim yazdığına dair mesajı sana atarak ispat edebilirdi. Diğer türlü sadece olasılık olarak kalır.

İlk sevgilinmiş bak sakın sevgilini hayatının merkezine koyma, çok bağlanma, çok güvenme, kafana yatmayan bir şeyi asla yapma, kesinliklehayır demeyi bil ve sınırlarını koru lütfen. İşte o zaman kimse seni üzemez.

Eski sevgilisinin arkadaşı yazdı bana. Ben hayatımda böyle bir ergenlik görmedim gerçekten. Sevgilimin eski sevgilisinin yaşı 26 arkadaşının yaşı 34. Benim yaşım 18 düşünün artık. Bildiğiniz benimle uğraştılar. Bana hesap soruyor siz ne zaman sevgili oldunuz diye🫢 o kadar olgunca davranmaya çalıştım ki. Bu sizi ilgilendirmez bu benim özel hayatım deyip konuyu kapattım. Sevgilin arkadaşıma özledim yazdı 1 hafta önce dedi. Engelledi beni kadın. Ben biliyorum ki sevgilim kızı engellemiş takıntılı diye. Öyle bir şey yazamaz. Ki zaten gösterdi öyle bir şey yok. Cidden insanlar bazen kafayı yedi diye düşünüyorum. Bir de arkamızdan şey diyorlarmış korkup kaçtılar biz onlarla uğraşacaktık🥴 34 ve 26 yaşındaki kadınların dedikleri laflara bak. Haklı değil miyim sizce de? Herkes kendi yoluna bakmalı niye eski sevgilinin sevgilisiyle uğraşırsın ki?

18 yaşındasın, kendi yaşıtların dururken kendinden nerdeyse 10 yaş büyük adamla ne işin var? Manipüle edilip edilip hayatınızı mahvediyorsunuz sonra.

Kesin adam ikinizi birden idare ediyordu. Bunu sorgulamak için ulaşmışlar. İnsanca düzgünce konuşmak varken "kemalim yapmaaaz" triplerine girmişsin. Olgunluk bu değil.

18 yaşındasın, kendi yaşıtların dururken kendinden nerdeyse 10 yaş büyük adamla ne işin var? Manipüle edilip edilip hayatınızı mahvediyorsunuz sonra.

Kesin adam ikinizi birden idare ediyordu. Bunu sorgulamak için ulaşmışlar. İnsanca düzgünce konuşmak varken "kemalim yapmaaaz" triplerine girmişsin. Olgunluk bu değil.
Kemalim yapmaz triplerine girmedim. Sizi ilgilendirmez dedim ki kimseyi ilgilendirmez. Bu benim özel hayatım. Gayet düzgün bir şekilde iyi akşamlar da diledim. Kendileri direkt böyle böyle bir şey var demediler tavrımdan da anladılar ki umursamıyorum bir anda "arkadaşıma özledim yazdı" muhabbeti açıldı. Bana yazmışsınız çok haklısınız hayatımda tanımadığım ve görmediğim insanlara sevgilimden daha çok güveneceğim diyemedim kusura bakmayın.

Eski sevgilisinin arkadaşı yazdı bana. Ben hayatımda böyle bir ergenlik görmedim gerçekten. Sevgilimin eski sevgilisinin yaşı 26 arkadaşının yaşı 34. Benim yaşım 18 düşünün artık. Bildiğiniz benimle uğraştılar. Bana hesap soruyor siz ne zaman sevgili oldunuz diye🫢 o kadar olgunca davranmaya çalıştım ki. Bu sizi ilgilendirmez bu benim özel hayatım deyip konuyu kapattım. Sevgilin arkadaşıma özledim yazdı 1 hafta önce dedi. Engelledi beni kadın. Ben biliyorum ki sevgilim kızı engellemiş takıntılı diye. Öyle bir şey yazamaz. Ki zaten gösterdi öyle bir şey yok. Cidden insanlar bazen kafayı yedi diye düşünüyorum. Bir de arkamızdan şey diyorlarmış korkup kaçtılar biz onlarla uğraşacaktık🥴 34 ve 26 yaşındaki kadınların dedikleri laflara bak. Haklı değil miyim sizce de? Herkes kendi yoluna bakmalı niye eski sevgilinin sevgilisiyle uğraşırsın ki?

Ulan geldim gidiyorum erkeklere şöyle güvenemedim be 🤦‍♀️

İlk sevgilin ve yaşının sevgiline göre küçük olması çok düşündürücü. Sen mükemmel bir ilişki yaşıyorum diye düşünürken kolayca manipüle edilebilirsin farkında olmadan. Kendi yaşıtlarınla görüşmen gerek bence.
Sen engellemeden önce neden mesajın ss ini istemedin onu anlamadım. Bu sonsuz güven niye?

İlk sevgilin ve yaşının sevgiline göre küçük olması çok düşündürücü. Sen mükemmel bir ilişki yaşıyorum diye düşünürken kolayca manipüle edilebilirsin farkında olmadan. Kendi yaşıtlarınla görüşmen gerek bence.
Sen engellemeden önce neden mesajın ss ini istemedin onu anlamadım. Bu sonsuz güven niye?
İşte isteyecektim beni engellemişler. Orada kadın beni engelledi deme sebebim o. Bu da beni düşündürdü. Ss'i olsa kanıtı olsa bana yazmak yerine direkt ss atardı. Artık baktı sona geldik kanıt isteyeceğim beni engelledi.

Güvenme çocum, güvenme evladım, güvenme güzel kızım. Yaşın onlara göre çok küçük, seni kafakola alırlar.
Kimsenin mazisiyle uğraşmak zorunda değilsin 🤞
Tabii ki uğraşmak zorunda değilim. Sevgilime de dedim eğer böyle devam ederse kendin uğraşır durursun ben yokum diye. Bu son.

X