Sevgilimin eski sevgilisi yazdı?

Morfinyo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
126
62
19
Eski sevgilisinin arkadaşı yazdı bana. Ben hayatımda böyle bir ergenlik görmedim gerçekten. Sevgilimin eski sevgilisinin yaşı 26 arkadaşının yaşı 34. Benim yaşım 18 düşünün artık. Bildiğiniz benimle uğraştılar. Bana hesap soruyor siz ne zaman sevgili oldunuz diye o kadar olgunca davranmaya çalıştım ki. Bu sizi ilgilendirmez bu benim özel hayatım deyip konuyu kapattım. Sevgilin arkadaşıma özledim yazdı 1 hafta önce dedi. Engelledi beni kadın. Ben biliyorum ki sevgilim kızı engellemiş takıntılı diye. Öyle bir şey yazamaz. Ki zaten gösterdi öyle bir şey yok. Cidden insanlar bazen kafayı yedi diye düşünüyorum. Bir de arkamızdan şey diyorlarmış korkup kaçtılar biz onlarla uğraşacaktık 34 ve 26 yaşındaki kadınların dedikleri laflara bak. Haklı değil miyim sizce de? Herkes kendi yoluna bakmalı niye eski sevgilinin sevgilisiyle uğraşırsın ki?

Ortak çevrede misiniz?Numaranızı nerden bulmuş?

Sevgilim de dedi ki sen niye baştan engellemiyorsun. Kızdı bana. Muhatap olma hiçbir şekilde dedi. Başlangıçta kadın bir şey sorabilir miyim dediği için cevap verdim aslında. Yoksa kötü bir niyetim yoktu asla.

Ortak çevrede değiliz. İnstagramdan yazdı bana. Bir şey sorabilir miyim diye. Ben de buyrun sorun dedim. Konuyu açtı birden.
Sevgilinize bu kadar güvenmeyin derim. Yani genellikle cesaret almadan böyle bir şey yapmaz kimse.Ha çok eminim falan diyorsanız da engelleyin geçin madem.

Sevgiliniz size yazmadığı mesajı nasıl gösterebilirki ?
Belki yazdı ama konuşmayı sildi?
Ben olsam hiç muhatap olmam direk engellerim.

Son düzenleme:
Eminim kız takıntılıdır, eminim sevgilin sütten çıkmış ak kaşıktır…
Sevgilim sütten çıkmış ak kaşık değilse bile benimle uğraşmak yerine onunla uğraşabilirlerdi. 18 yaşında biri olarak onlara daha kolay lokma geldiğim bir gerçek.

Sevgilin size yazmadığı mesajı nasıl gösterebilirki ?
Belki yazdı ama konuşmayı sildi?
Ben olsam hiç muhatap olmam direk engellerim.
Bir daha böyle bir olay duyarsam ya da yaşanırsa direkt engellerim seni dedim zaten. Doğrucu davut olman ya da olmaman beni zerre alakadar etmez de dedim.

başıma gelmemiş olsa sevgilin hatalıdır derdim ama benim de başıma geldi. sevgilimin eski sevgilisi inatla peşini birakmiyordu sok olmuştum. ne msjlar bana ne msjlar. sevgilime de tabi... sevgilimin arkadaşlarına da. kiz kafayı yemişti. ustelik sınıf öğretmeniydi kiz. bu beni daha da bir sasirtmisti... çünkü bir insan bence bu denli küçülmemeli. sonra ne oldu? biz evlendik 11 yıldır evliyiz çok şükür

Sen 19 yaşındasın kız 26 yaşında sevgilin kaç yaşında? Erkek arkadaşın büyük ihtimalle yazmıştır sorgusuz sualsiz güvenme her erkeğe.

Benim de kafam gerçekten çok karışık olduğu için buraya yazmak istedim. İlk sevgilim çünkü. Nasıl davranacağımı neler yapacağımı bilmiyorum.
Benim de benzer olay başıma geldi, 40 yaşında işinde gücünde adam beni ayakta uyutmuş, eski sevgilim deli zor kurtuldum diye diye, meğerse kız bunu terk etmiş bu kıza yazıp duruyormuş, ortaya çıkınca da arkadaşça yazdım demişti

Sevgilim de uğraşacağım ben onlarla dedi. Hayır sakın istemiyorum dedim. Engelledik ikisini de önümüze bakıyoruz şu an. Biz istemezsek bizimle uğraşmazlar dedim. Şu an 1.5 hafta geçti duyuyorum hala kuduruyorlar. Ben saçma sapan bir olayın içine girmek istemedim asla. Sevgilim de saygı duydu.

Ciddi misiniz ablam kuzenim de sürekli millet seni ayakta uyutur bu kadar saf olma diyorlar. Sırf kız hatalıdır da demiyorum sadece kendi açımdan anlatıyorum olayı. Buradaki herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. Olayın içinde olduğum için fark edemiyor olabilirim ama dışarıdan gözüktüğü kadarıyla siz daha iyi yorum yaparsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…