Sevgilimin Eski Sevgilisi Onu Takip Ediyor

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
485
195
Merhabalar.Sevgilimin iki hesabı var yedekteki hesabını eski sevgilisinin takip ettiğini gördüm.Yani nasıl bir yol izlemeliyim? Direk engelle, sil mi demeliyim kıza mesaj atsam saçma mı olur? Fikirlerinizi bekliyorum.

Kıza atma bence yani direk sevgiline neden takıp ettiğini ve rahatsız olup hoşlanmadığını söyle onun silmesi engellemesi lazım

Merhabalar.Sevgilimin iki hesabı var yedekteki hesabını eski sevgilisinin takip ettiğini gördüm.Yani nasıl bir yol izlemeliyim? Direk engelle, sil mi demeliyim kıza mesaj atsam saçma mı olur? Fikirlerinizi bekliyorum.
silmesini söyleyin bence kıza msj atmanızın bir anlamı yok aksine kendinizi küçültürsünüz

Bir insanın neden iki hesabı olur? Kıza takip etmeyin demek doğru değil bence. Muhatabımız eşiniz olmalı. Eşinizin önce neden iki hesabı var onu açıklamalı, biri eş dost akraba için, diğeri de sosyal medyadan flortlesmek için mi?
Hala aklında eski sevgilisi varsa, neden sizinle evlenmiş önce bunu açıklamalı bence.

doğru

Kıza mesaj atmak kendinizi küçültür. Siz eşimden uzak dur deyince onun da olur diyip hemen takibi bırakacağını sanıyorsunuz herhalde. Söze sadakat sözü veren eşiniz. Eğer bedeni sizinle akli başkasında ise salın evrene gitsin, öyle bir adamdan hayır gelmez. Böyle bir adam da ben istemiyorum diye hesabından eski sevgilisini benim dememle cikaracaksa o da olmaz. İki hesabı olan biri hakkında da ben zaten iyi şeyler düşünmem. Bu yaşa gelmiş evli bir adamin eski sevgilisi sosyal medyada takipçisi ise ve üstelik karısının takipçisi olmadığı ikinci bir hesabında takipçi ise o adamdan bir halt olmaz.

Kiza mesaj atıp ne diyeceksiniz Allah aşkına? Kız sizi bilmiyor bile olabilir. Böyle şeylerde hemen karşıdaki kadın suçlanıyor. Sevgilinize sorun çok rahatsız olduysanız. Eski sevgilisi belki unutmuştur o hesabı takip ettiğini aktif kullandığı hesap değilmiş sonuçta ya da sizi bilmeden takip yollamıştır. Sevgiliniz de rahatsız olmamış ki hala orada duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…