Sevgilimin davranışı

Yahu bazen hakikaten cok sacmaliyorsunuz, nedir bu dunya umrumda degil tavirlari, insan tabiki sevgilisinin kardesinin, yegeninin sinav sonucu nasil oldu diye sorabilir, anormal olan sevgilinin cevabi, insanlik edip sevdigi insanin kardesine deger verdigini, merak ettigini belli eden taraf degil anormal olan.

Bazen reelde arkadasim olsanız coollugunuzla cok icimi bunaltirmissiniz gibi geliyor, cok saskinim.

Konu sahibi erkek arkadasinin kiz kardesinin sonucu belliki berbat gelmiş, hirsini da sizden almis, degisik bi tur degil, kuyruk acisini kimden cikarmasi gerektigini bilmeyen tipik yurdum insani.

Ben en az 6 kisinin sonucunu sordum, gayet normal bir sekilde aldim cevabimi.

Sorun diğerlerinde bence 😂😂

Geneli eş ailesini canavar olarak gördükleri için…

Kendi adima es ailesiyle alakasi yok doguştan oluşum böyle. 😀

Kucuk kuzenim universitesini kazandi hatta bitirdi ona bile sormadim kac puan haberim yok sonradan da konusu acilmadi cunku. 😃
Çok severim kendisini iletişimdeyiz özel hayatini sevgilisini işini vs anlatmak istedigi kadarini anlatir anlatirken sorarim. Anlatmayinca puan filan aklima gelmiyor, meraklanipta kendimi tutuyor degilim. 😄

Bazen reelde arkadasim olsanız coollugunuzla cok icimi bunaltirmissiniz gibi geliyor, cok saskinim.
Gerçek hayatta arkadaşım olamazlar diye düşünüyorum çünkü halimi hatrımı, hayatımdaki gelişmeleri, hastalığımı sağlığımı sormayan insanı arkadaş diye yanımda tutmam muhtemelen.

Bi de şey vardı burda sittin sene yerine sixteen sene yazan bir abla. O nirvanaydı ama dümen yarışır bence onunla bile 😂
Duvel konusunu bende alintilamistim, baktim cok vurmuşsunuz kafasina ustune gitmeyim dedim. Insan yedi dumene yazarken acaba ben ne demek istiyorum diye dusunmez mi yahu.

Ay sonradan bana da cevap yazmissin, valla ben arkadas olamazdim, onu bana soramazsin, burada sinirlarim var yanasma, oeeff bazen cok sıkıcı cikislar yakaliyorum burada.

Kendi adima es ailesiyle alakasi yok doguştan oluşum böyle. 😀

Kucuk kuzenim universitesini kazandi hatta bitirdi ona bile sormadim kac puan haberim yok sonradan da konusu acilmadi cunku. 😃
Çok severim kendisini iletişimdeyiz özel hayatini sevgilisini işini vs anlatmak istedigi kadarini anlatir anlatirken sorarim. Anlatmayinca puan filan aklima gelmiyor, meraklanipta kendimi tutuyor degilim. 😄
Taam en cool sensin😂

Temel belli başlı şeyler sorulduğunda bu sınır çizmemek olmuyor ki. Hayatımızdaki insanın çevresindekilere karşı tamamen kayıtsız kalmak çok ilgisizlik bana göre. Benim kaynım da sınava girdi süreci hep yakından takip ettik sonuç açıklandı birlikte neresi gelir neresi gelmez konuştuk kritiğini yaptık falan. Çünkü hayatımdaki kişinin şu anda gündemi o ve ben de o gündeme dahil olmaya onunla hayatı paylaşmaya çabalıyorum.
ama belli ki kardesi bunun paylaşılmasını istemiyor? sizin kaynınız sizinle paylaşmış veya esinizin paylaşmasında sorun görmemis. o ayrı

İkisi aynı şey değil ki 🥲 kpss sinavini düşünün. Ataması olması için 80 puan lazim . Ben de bunu diuorum. Kaç puan aldı, benim için sınav önemsiz. O yüzden de üzülür darilir diye düşünmüyorum . Kendim 40 alsam da herkese söylerim sorun olmaz benim için . Çok farklı yerlerdeyiz bence
ben de söylerim herkese bu arad bu farklı. ama demek ki o paylaşmak istemiyor. en doğal hakkı

bence dalga geciyorsunuz abin ne iş yapıyor diye sorma gereğini duydunuz oda size bankada dedi ve hangi banka diye sormadınız öylemi
hayir abisi nişana gelmedi. esim de abim gelemicek nişana iznini düğüne saklayacak bankada işe yeni başladığı için iki kez izin alamaz haberin olsun dedi. ben de he okay dedim jdjdj bu kadar 😂

X