Sevgilimin davranışı

Niye erkekler gerizekalı mı? Çok abartıyorsunuz bu erkek işte olayını. Beklentileriniz de yerlerde sürünüyor o yüzden. İstedikleri zaman, istedikleri insana gayet düşünceli davranabiliyorlar.
hayır demek istediğim o değil. düzler yani olduğu gibi söylüyorlar ve bence bizim kadar tepkiyi tahmin edemiyorlar

Ayyyy her ailede var bu tiplerden nefret yaaa
Ben normalde meraklı biriyim ama böyle şeyleri sormam,çok değer verdiğim biriyse eğer tabi insan merak ediyor o ayrı
Niyet önemli sizin bahsettikleriniz fitnelikten soruyorlar 😏
benim arkadasim sınava girdi valla kendisi isteyip söyleyene kadar sormam. herkes de bilir huyumu. rahatsız olabilirler vs diye cekinirim. hep onlar arayıp söyler ben soramam. mesela arkadasim esiyle bir sorununu anlattı aradan günler gecti “o olay noldu halletiniz mi?” vs diye de soramam. hüç öyle bir sey olamamış gibi davranırım. kendisi isterse anlatır jdkdk

yani karşı taraf paylaşılmasını istemiyorsa konu sahibinin de bilmesini gerektiren bir konu değil açıkcası.
Anlaşamıyoruz şu an
Konu sahibi ısrar etmiş olsaydı aynı düşünürdüm sizinle.
Benim eleştirim sormasının garip karşılanmasınaydı.
Ay konu sahibi konuyu açtı gitti derdi bize mi düştü ayol 😂

doğru ama karşınızdaki de erkek yani. öyle düsünüp, eleyip cevap vermeleri mıcize zaten
Boyle konusa konusa, erkeklere okuzlukleri icin tolere edilebilir bir altyapi olusturduk bak kadinlar olarak. Birakalim bunu bence, gayet beyinleri var, sadece islerine gelince kullanıyorlar hepsi bu.
Yok işte sister, o onun özeliymiş. :) Söylemek zorunda değilmiş.
Biraksin Allah askina ne ozeli, buldumcuk oldum, nazar degecek, bir daha boylesini bulamam diye altima ettim dememiste, "ozelim" demis.

:işsiz:

Anlaşamıyoruz şu an
Benim eleştirim sormasın garip karşılanmasınaydı.
bana verdiği cevapta ben öyle bir hissiyat aldım diye böyle takıldım galiba 😂😂

benim arkadasim sınava girdi valla kendisi isteyip söyleyene kadar sormam. herkes de bilir huyumu. rahatsız olabilirler vs diye cekinirim. hep onlar arayıp söyler ben soramam. mesela arkadasim esiyle bir sorununu anlattı aradan günler gecti “o olay noldu halletiniz mi?” vs diye de soramam. hüç öyle bir sey olamamış gibi davranırım. kendisi isterse anlatır jdkdk
O da bi yöntem tabi 🤣
Ama ben değer vermiyor gibi düşünürüm öyle durumda
Herkes farklı ya amaaann
Diyorum ya niyet önemli karakterini tarzını bildikten sonra zaten sıkıntı olmuyor 💕

Boyle konusa konusa, erkeklere okuzlukleri icin tolere edilebilir bir altyapi olusturduk bak kadinlar olarak. Birakalim bunu bence, gayet beyinleri var, sadece islerine gelince kullanıyorlar hepsi bu.

Biraksin Allah askina ne ozeli, buldumcuk oldum, nazar degecek, bir daha boylesini bulamam diye altima ettim dememiste, "ozelim" demis.

:işsiz:

O da bi yöntem tabi 🤣
Ama ben değer vermiyor gibi düşünürüm öyle durumda
Herkes farklı ya amaaann
Diyorum ya niyet önemli karakterini tarzını bildikten sonra zaten sıkıntı olmuyor 💕
aynen öyle herkesin karakteri mizacı farklı

Arkadaşım yüzünü tabi ki gördüm. Ama tanışmak için erken olduğunu düşünüyorum, o yüzden de zaman tanıdık tanışma mevzusuna . Mesele de o değil zaten çok yanlış anlamissiniz
Sohbet olsun diye öylesine bile sorabilirsiniz, ayıp değil,yasak değil .Sevgilinizin cevabı saçma ,"eh işte" dese uzerinde durmaz işinize bakardiniz.Bu erkekler gerçekten düz mantık,saçma sapan cevaplarla ortamı geriyorlar.

Anlaşamıyoruz şu an
Benim eleştirim sormasın garip karşılanmasınaydı.

Sorma ya kız gitti biz sinirleniyoruz🤣
Savunma bakanı mıyız arkadaşım boşver artık🤣

Salon kadını çizginizden çıkmayınız efendim 🙈
olmuyor efendim, bu kadar coolluk bunyeye zarar, neymis ozeliymis, daha geçen gun kanka dedin, birlikte bikini bolgenizi yoldurdunuz catir catir, ama evleneceğimi son dk ogren.

Konu sahibininkide 3 senelik oynaşı, kizi opmeye koklamaya gelince hersey serbest, ama kardesimin sonucundan sanane.

Tamam sakinim. :işsiz:

Görümcem 2. Senesinde kazandı iyi bir üniversiteyi. bizden 3 yap küçük. İlk sınava girdiğinde biz abisiyle üniversitedeydik. İlk sınavı kötü gelmiş ben sormadım bile eşim istediği gibi değil mezuna kalacak dedi konu kapandı. sıralamasını puanını sormadım, konuyla ilgili en ufak bir şey üstüme düşmezdi ki o zaman 4 5 senedir birlikte olmalıyız mantıken. 2. Senesinde puan açıklandı abisi mühendis ben idari iktisadi de okuduğum için beni aradılar son senedeydik üniversite yönlendirebildiğim kadar yönlendirdim, ki hala çok teşekkür eder bana o konuda. Gerçekten yönlendirme isteyen, fikir alışverişinde bulunmak isteyen zaten sizi arar sorar, fikriniz alınır kendiniz sorarsanız eğer meraklı gibi eleştiriyor gib hoş karşılanmazsınız. Bu hayatınızda olacak her şeyde böyle olacak eş tarafıyla ilgili

Ben mi iyimser yorumladım bunu? Yani tamamen anonim olsanız size söylemesinde ne sakınca var? Kardeşi için siz yoksunuz ki siz bilmişsiniz bilmemişsiniz ne fark edecek. Kardeşini ne gördüm, ne tanıştım, diyorsunuz ya demek ki öyle kalmayacak, ileride göreceksiniz, tanışacaksınız, anonim bir insan olmayacaksınız.

olabilir yaniii 😂😂 ben de herkese söylerdim bu arada. ben ağzını tutamıyorum. sofor ceksem su an tüm türkiye bilirdi jdjdj ama insanlar paylaşmak istemiyor jdjd

Yani bana da saçmalık geldi sormussun işte, başarısız oldu/puanı kötü diyip geçebilirdi mesela. Valla barajı gecememiştir muhtemelen, puanı kötüdür.

Yani bana da saçmalık geldi sormussun işte, başarısız oldu/puanı kötü diyip geçebilirdi mesela. Valla barajı gecememiştir muhtemelen, puanı kötüdür.
simdi mesela benim ablam da kötü almis olsa ve biri sorsa, ben de haberim yok vs diye geciştirirdim galiba. ablamın üzüleceğini düsünüyorsam ve soran kişi de ablamla karşılaşma ihtimali olan biriyse ben de söylemezdim onun izni olmadan. ama ne biliyim.

Herhangi bir arkadaşımın kardeşi sınava girse, onun sonucunu da sorarım. Sevgilin gereksiz tepki vermiş. Ailenle ilgili bir şey sorarsa sen de böyle cevap ver

Çok boş bir konu olduğunun farkındayım ama yine de icerledim. Neredeyse 3 senelik sevgilimin kız kardeşinin sınav sonuçları açıklandı. Kızla daha önce ne görüştüm ne tanıştım ne de herhangi bir yerden takiplestim. Sınav sonucunu erkek arkadaşıma sorduğum zaman bilmeni belki istemez diyerek söylemedi. Oysa ki ne yapabilirim ki sonucunu? Daha önce hiç tanımadığım görmediğim birisi , benim de mükemmel derslerim ders notlarım yok. Ben mi abartıyorum sizce ,
Ben bu tavrı biliyorum aile arasına sizi almıyorlar kızkardeşiyle hiç görüşmemeniz de bu yüzden sizi yok sayıyorlar klasik dış kapının mandalı muhabbeti

X