Sevgilimin davranışı

Hiçte doğal değil insan neyini merak etsin ki tanimadigi etmedigi insan sirf sevgilisinin kardesi diye.
O kadar merak ediyorsa once bir yuzunu görseymiş. 😀
Bana sacma geliyor bu kadar boş meraklar.
İnsan sırf konu açmak için dahi sorabilir yani konuşurken hep atom parçalamıyoruz değil mi 🙄

Dilimizi doğru kullanmak, yanlış yapanlara doğrusunu öğretmek kötü bir şey mi? Burada bir sürü genç de var, dert paylaşıp/okurken 2 3 imla, dil bilgisi kuralı öğrenmiş olsalar fena mı? Bu cümlenizde şu an 3 tane yazım hatanız var. Keşke zamanında sizi de birileri düzeltseymiş...
Tamam sensin ablacim h
Evet. Ama bu yazım hatası değil.
Tamam sensin .

Yoo gayet güçlü iletişim, değer verme, kıymet bilme diyoruz biz buna halk arasında. Hayatımızdaki insanların hayatlarındaki gelişmelerle ilgilenmek. Bir insana bir şey sormak ya da ilgilenmek için konunun illa bizimle bağlantısı olması gerekmez. Nazar kısmına kahkaha attım zaten 😂😂😂

Iletisimde olan tüm taraflar böyle düşünüyorsa her şeylerini sorsunlar bir yorumum yok.
Ben öyle dusunmuyorum ve bu sorulara boyle tepki verecek insanlar var. Bana ilginc gelmedi.
Hiçte böyle meraklarim olmadi. Esimin abisinin kizi da hazirlaniyordu bisey oluyordu sinava girdi mi onu bile bilmiyorum. Gelip söylerse tebrik ederim 😄

Çok boş bir konu olduğunun farkındayım ama yine de icerledim. Neredeyse 3 senelik sevgilimin kız kardeşinin sınav sonuçları açıklandı. Kızla daha önce ne görüştüm ne tanıştım ne de herhangi bir yerden takiplestim. Sınav sonucunu erkek arkadaşıma sorduğum zaman bilmeni belki istemez diyerek söylemedi. Oysa ki ne yapabilirim ki sonucunu? Daha önce hiç tanımadığım görmediğim birisi , benim de mükemmel derslerim ders notlarım yok. Ben mi abartıyorum sizce ,

Sınav sonucundan kastın iyi ya da kötü geçmiş olması değil, sen direkt sıralamasını didik didik etmek istemişsin söylenmeyince alınmışsın.

Sen sadece abisinin kız arkadaşısın, niye onunla ilgili şeyi sana açıklasınlar.

Kocanizin kardeşi çok önemli bir sınava girdi . Sonuçlandı, neden merak etmeyesiniz ki ? O sizin için bir figüran mi , anlamıyorum gerçekten. Hamileyseniz de Allah analı babalı büyütsün ,🌸
ya tamam da kardesinin bilgilerini neden bana versin. mesela abisi bi bankada çalışıyor ama hangi banka olduğunu hala bilmem kdjdj sormadım da 😂😂 ben neden yorum yapayım. he gelir abisi fikrimi sorar o zaman iş değişir onun dısında banane yani 😂 bu kadar her seyine dahil olmaya calismak iyi bir sey değil. sonra kendisi sınır çizince üzülüyorsunuz

Çok boş bir konu olduğunun farkındayım ama yine de icerledim. Neredeyse 3 senelik sevgilimin kız kardeşinin sınav sonuçları açıklandı. Kızla daha önce ne görüştüm ne tanıştım ne de herhangi bir yerden takiplestim. Sınav sonucunu erkek arkadaşıma sorduğum zaman bilmeni belki istemez diyerek söylemedi. Oysa ki ne yapabilirim ki sonucunu? Daha önce hiç tanımadığım görmediğim birisi , benim de mükemmel derslerim ders notlarım yok. Ben mi abartıyorum sizce ,
Bence senin sınavı sorman da bir sorun yok. Çünkü dıdısının dıdısı kişiler bile sınav sonucu soruyor.

3 yıllık sevgilim bana da kardeşinin sınav sonucunu demese garipserdim. Ama üstünde durup alınıp gücenmezdim. Çünkü benimle zerre ilgisi olmayan bir konu ve belki kardeşi özellikle " kimseye sınav sonucumu deme" diye özellikle tembihlemiştir.

ya tamam da kardesinin bilgilerini neden bana versin. mesela abisi bi bankada çalışıyor ama hangi banka olduğunu hala bilmem kdjdj sormadım da 😂😂 ben neden yorum yapayım. he gelir abisi fikrimi sorar o zaman iş değişir onun dısında banane yani 😂 bu kadar her seyine dahil olmaya calismak iyi bir sey değil. sonra kendisi sınır çizince üzülüyorsunuz

Sanki tc no mu istedi kızın alt tarafı sınavı sormuş ayollllll

Temel belli başlı şeyler sorulduğunda bu sınır çizmemek olmuyor ki. Hayatımızdaki insanın çevresindekilere karşı tamamen kayıtsız kalmak çok ilgisizlik bana göre. Benim kaynım da sınava girdi süreci hep yakından takip ettik sonuç açıklandı birlikte neresi gelir neresi gelmez konuştuk kritiğini yaptık falan. Çünkü hayatımdaki kişinin şu anda gündemi o ve ben de o gündeme dahil olmaya onunla hayatı paylaşmaya çabalıyorum.

İkisi aynı şey değil ki 🥲 kpss sinavini düşünün. Ataması olması için 80 puan lazim . Ben de bunu diuorum. Kaç puan aldı, benim için sınav önemsiz. O yüzden de üzülür darilir diye düşünmüyorum . Kendim 40 alsam da herkese söylerim sorun olmaz benim için . Çok farklı yerlerdeyiz bence

bence dalga geciyorsunuz abin ne iş yapıyor diye sorma gereğini duydunuz oda size bankada dedi ve hangi banka diye sormadınız öylemi

Sorun bende mi acaba ya.
Mahallenin meraklı teyzesi gibi fuzuli bir şey sormam kimseye,hoşlanmam zaten öyle şeylerden.
Ama insan sorar ya. Ne bileyim ben arkadaşlarımın kardeşlerinin falan sonuçlarını sordum. Eşimin yeğeninin sonucu açıklanınca aramış,onunla sevinmiştim hatta. Kardeşini değilse de (henüz iyi tanımadığı için)sevgilisini değerli gördüğünü anlıyorum ben burdan.

Napcak sanki sonucunu öğrenince? Ne zararı olabilir. Sonuç kötü diye söylenmediyse hak verebilirim buna ama konu sahibinin kardeşinin sonucu nasıl geldi diye sorması çok da normal bence.

Sorun bende mi acaba ya.
Mahallenin meraklı teyzesi gibi fuzuli bir şey sormam kimseye,hoşlanmam zaten öyle şeylerden.
Ama insan sorar ya. Ne bileyim ben arkadaşlarımın kardeşlerinin falan sonuçlarını sordum. Eşimin yeğeninin sonucu açıklanınca aramış,onunla sevinmiştim hatta. Kardeşini değilse de (henüz iyi tanımadığı için)sevgilisini değerli gördüğünü anlıyorum ben burdan.

Napcak sanki sonucunu öğrenince? Ne zararı olabilir. Sonuç kötü diye söylenmediyse hak verebilirim buna ama konu sahibinin kardeşinin sonucu nasıl geldi diye sorması çok da normal bence.

yok canım sorun sende değil sorun şu soruyu garipseyenlerde bence herkes olayı anladı ama geri vites yapan yok :)))

yok canım sorun sende değil sorun şu soruyu garipseyenlerde bence herkes olayı anladı ama geri vites yapan yok :)))
Kardeşi mit ajanı falan değilse sorun yoktur yani.Hayatına dahil olmadığım adamı ne yapayım?
Ailesi hakkında bir şey bilmediğim kişi eşim ya da değerlim olamaz. Sonra burda niye iyi tanımadın,görücü olursa tanıyamazsın yeterince,ailesi nedir necidir,sapsız üzüm değil nihayetinde adam iyi olsada aile sıkıntılı olur bak diye uyarıyoruz dikkat et diyoruz üyelere.Ama bir yandan da ailesinin ne iş yaptığını bile bilmeyelim öyle mi?Bilmek lazım,sanki gbt bakacak konu sahibi😂Günün nasıl geçti gibi bir soru yani benim için. Cevap vermezse lafını yapmam bir daha o ayrı ama

İkisi aynı şey değil ki 🥲 kpss sinavini düşünün. Ataması olması için 80 puan lazim . Ben de bunu diuorum. Kaç puan aldı, benim için sınav önemsiz. O yüzden de üzülür darilir diye düşünmüyorum . Kendim 40 alsam da herkese söylerim sorun olmaz benim için . Çok farklı yerlerdeyiz bence
Seni senden daha çok savunuyoruz azıcık çingene ol be!
Sevgilim garip olan de🤣

Arkadaşların sevgililerin yani değer verdiğiniz insanların yakınlarının önemli şeyleri sorulur bu insalıktır bu nezakettir. Mesela hastalığı ne durumda iyileşebildi mi? Sınavı, mülakatı nasıl geçti? Gibi gibi.

Aldığınız cevap deli saçması.

evet çok ama çok haklısınız

Sorun bende mi acaba ya.

Sorun diğerlerinde bence 😂😂

Geneli eş ailesini canavar olarak gördükleri için…

X