Sevgilimin çökmesi

narinyprk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
8
0
19
Sevgilimle lisenin başında tanıştık 4 yıla yakın bir zamandırda çıkıyoruz ikimizin birbirine güveni sevgisi tartışılmaz o benim için ben de onun için lakin son 3-4 aydır öyle mutsuz o kadar dalgın ve hayattan kopmuş gibi ki görmeniz lazım normalde mutlu eğlenceli yani ortama neşe katıyordu ama son zamanlar günden güne ya sanki gözlerimin içinde eriyor gülmüyor güldürmem imkansız buluiuyoruzda aslında ondada sıkıntı yok bana hiç bir şekilde kötü bir şeyi olmadı sorunun ne diye soruyorum bir şeyim yok diyor yakın arkadaşlarınada sordum 2-3 gün önce bize karşıda böyle diyor bizde bilmiyoruz diyorlar ailesiyle de tanışıyoruz normalde ben soracaktım dün bana kendi ablası kardeşimle kötü bir şey mi yaşadınız ben orada aklım durdu her zamanki gibi mesajlaşıyoruz samimiyeti aynı ama eskisi gibi değil tek bana olan bir şeyde değilsanki bir şeyler onun içini kemiriyor göz altları uykusuzlukdanmı olur desem mosmor gözler kan çanağı gibi kırmızı günden güne zayıflıyor üzülüyorum içim içimi yiyor her şey hakkınds konuşuyoruz ama dünyadan o kadar uzakki kendini unutmuş kötü bir şey mi yaşadı onuda bilmiyorum söylemiyor kendisi yok sanki ben görmemezlikten gelmeye hiç bir zaman kaçınmadım ona zarar verecek sevgisinr zarar verecek bir şeyde yapmadım aileside öyle arkadaşlarıda öyle ne olmuş olabilir nasıl konuşur bu hakkında benle akşam yine buluşcaz takılcaz artık kafası eğik yürüsün istemiyorum ne olabilir sorunu yani bir açıklaması olmasada bir tahmininiz var mı rica ediyorum

Allah korusun ama siz göz altları mor, gözleri kan çanağı gibi deyince aklıma ilk uyuşturucu geldi. Herhangi bir bağımlılığı olabilir
Bilmiyorum bilmemek canımı sıkıyor konuşmuyor benimle kendi hakkında çalışıyor o yüzden göz altları morarmış gibi düşünüyorum hiç böyle düşünmemiştim

Normalde neşeli hayat dolu olan bi adamın durduk yere böyle fiziksel ve ruhsal çökmesi hiç normal değil. Size ve ailesine anlatamadığına göre ya yanlış bir yola saptı ve anlatmaya çekiniyor ya da psikolojik sorunlar yaşıyor. Profesyonel desteğe ihtiyacı olabilir. Biraz daha konuşturmayı deneyin belki bir ipucu yakalarsınız. 4 yıldır sevgiliymişsiniz, önceden yaşadığı kötü bir travması falan olmuş muydu size anlattığı?

Oldu ama çokca konuşmaya çalıştım ağzından tüy alamıyorum önceden öyle onu böyle çökecek bir hale getircek bir olayda olmadıki

madde kullanan tanıdıklarım oldugu icin belirtiler bana da madde gibi geldi. sekerli şeylerle arasi nasil? yine boyle oldugu bir donem ekler pasta falan alin. hayvan gibi hepsini yiyorsa kesin madde
Şekerle hiç bir şekilde arası yok çayı bile şekersiz içer ama genellikle tuzlu şeyler yiyor

Para kaybetmiş olabilir kriptoda vs hem ablası bilmiyor hem sen bilmiyorsun para işi değilse çok kişisel bir şey olmalı. Tahminle bulunmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…