Sevgilimin çökmesi

Madde kullanıyor olabilir mi ?

Ben dert anlatmayan erkeklere acimayi ve sorunlarini anlamak istemeyi lisede birakmistim ya. Genelde anlatilmayan dertlerinin altinda terk edilecek şeyler oluyor.
Mükemmelsiniz ya uzun zamandır hissedip ifade edemediğim bir şeydi. Keşke bende lisede farketseydim.

Sıkılmıştır sizden ve başkasından etkilenmeye başlamıştır onun suçluluğunu çekiyordur.
Lisenin başında tanışmışsınız zaten.

Şekerle hiç bir şekilde arası yok çayı bile şekersiz içer ama genellikle tuzlu şeyler yiyor
ben normalde nasildir demiyorum ki. al bir sekerli sey bak diyorum.
cevremde bir donem ot kullanam cok insan vardi. onlarin ortak ozelligi maddeden sonra ayi gibi sekerli seyler tuketmesiydi. hatta biri anlatmıştı evde tatli yokmus, bir butun ekmegin arasina toz seker dokup yemis.
saldırganlık agresiflikde olması gerekmezmi
yooo ulkede milyonlarca normal insan madde kullaniyor, cogu öğrenci- beyaz yakali falan. bazi insanlarsa sirf keyif icin iciyor. o agresif olan saldirgan,gaspci yankesici tayfasi genelde bagimli ya da kimyasal alanlar oluyor. benim madde kullanan cevremde agresif diyebilecegim belki birkac kisi vardi, saldirgan hic yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…