Sevgilim tutuklandı

Son cümleye Allah korusun diyip gidiyorum

E Elif Esilya

Bebegim su.

Methettiğin kocan bu mu hshsh

Asker polis olmayacaklar zaten boş yapma işin gücün yok mu senin muhalif kesilmişsin herkese yorum yazma yeristiremiyorsun Allah sana burun verdi nefes al diye herkesin hayatına biseyler sokman için degil
Siz uyuşturucu kullansanız, satıcılıktan içeride yatsanız, iftira bile olsa talihsizlik bile olsa, o adam sizin yüzünüze bakmaz, karı diye eve sokmaz, zinhar anasının elini dahi öptürmezdi. Erkek olunca her günahın tövbesi var. Döver söver ilaç içti psikiyatra gitti düzeldi olur, madde kullanır içeri girer pişman oldu nasuh tövbesi etti temizlendi olur, aldatır elinin kiri olur Kurana el bastı bi daha yapmayacak olur.

Ne zaman çenesini kapamış o zaman sevmiş kocacığı, bu herifleri otuna çöpüne bakmadan bağrına basarsan böyle tepene çıkarlar. Bu kadın beni her türlü pisliğime rağmen aldı baş üstü yaptı demezler, kadın dediğin ne, kapımda 50 tanesi daha var derler. Aynı şeyleri kendi yapsa 1000 defa konmuştu kapının önüne, kıcım bini çık siviyir siz ni ınlırsınız he aynen.

Gerçek sevgi ve sadakat diye güzellemez mi bir de, bilmesek yutcaz yani. Neler göreceğiz ya

Asker polis olmayacaklar zaten boş yapma işin gücün yok mu senin muhalif kesilmişsin herkese yorum yazma yeristiremiyorsun Allah sana burun verdi nefes al diye herkesin hayatına biseyler sokman için degil
Zahmet edip alıntılayıp yazarsan sana cevap verebilirim. Polis asker olmayacak değiller, olamayacaklar. Yazık onlara. Senin gibi bir anneye onun gibi bir babaya sahipler.

5- Sevgilin neden tutuklandı ?

kadın haklı mı bilemem de
kadına iftira atmak da ne bilim
öğretmen olarak konuşuyorum gerçekten her meslekte olduğu gibi iyisi de var kötüsü de

öğretmenim , sınıf arkadaşıma kendi sümkürdüğü(öğretmenimin sümüğü) mendili çiğnetmişti.
diyeceklerim bu kadar

olamayacaklar desek.
allah hayırlı kaderler yazsın çocuklara ebeveynler bir ömrü etkiliyor

Yav he neyine aşık olacaksam 9 yaşındaydım tüm sınıf gördü kendim uydurmadım herhalde. Ayrıca kısa boylu çirkin şişman bir şeydi erkek tercihime uymuyo. Sen herhalde çok aşık oldun böyle iftira attın

Ne saçmalığı, yok mu öğrencisine hallenen öğretmen? Babamla aynı okulda görev yapan biri vardı, ortaokul öğrencisi ile bastılar, kız babamın eski öğrencisiydi, adam lojmandaki eve almış kızı, kan bulunmuştu yatakta hatta. Atıldı o pislik. Bi tane de beden eğitimi öğretmenimiz vardı başka şubeden bi arkadaşı ayartmış, okul biter bitmez evlendiler. O da istifa etti kendi memleketinde dükkan açtı bişey olmadı herife. Bi tane daha vardı, bizden bir sınıf altta bi kızı evine almış, bişey yaptığı kanıtı yoktu sanırım flört falan etmişler sadece, müdür onu derhal şehirdışına aparttı kapattı üstünü. Çok var, kollananlar azınlıkta değil.

Ya sorma cidden öğretmen düşmanı oldum babam gidip hediye verseydi eti senin kemiği benim deseydi. İlkokul ortaokul öğretmenlerimle annem hala görüşüyor lisedekilerle ben görüşüyorum kaç sene oldu. Tek suçum sınıfa adamla birlikte girmek. Orda babamın memur dövdüğü halde hapse girmediğinden bahsettim ne yaptı da seninki girdi dedim yok babamı suçsuz ilan etmişim yok

Doğru düzgün ceza da almıyorlar işte öğrenciye şiddetin cezası maaştan kesmek bir miktar o da. Okulu bile değişmedi. Ki sonradan öğrendik neden kime güveniyor atıldı çünkü hem karısı hem kendi ihraç edilmiş.

Hanımefendi uzayda yaşıyor herhalde. Hiç duymamış görmemiş bunları. Gelmiş olay zamanı 9 yaşındaki çocuğu suçluyor ona aşıktın da komplo kurdun diye.

Aman bana nasip etmesin.
Bana sesini bile yükseltmeyen, bir gün bile kötü söz etmemiş sevgilimden memnunum ben. :) Lise yıllarında ot içip hapse düşmemiş kendisi en azından, her normal genç gibi oturup üniversite sınavına hazırlanıyormuş.
Nasip edecekse bunları nasip etsin.

ortaokuldaki türkçe öğretmenim mesleğinin ilk senesini erzurumda yapıyor öğrencisine aşık oluyor ve evleniyorlar(artık kız 18 oluncaya dek bekliyorlar mı yoksa kaçıyorlar mı bilmiyorum). Skandaldı adamın her gittiği okulda bu bilgi önden giderdi. Annem kesinlikle ders dışı muhattap olmamı yasaklamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…