Sevgilim tutuklandı

Evet biz yolda yürürken gbt baktı polisler sevgilimin aranması varmış direk gözaltına aldılar

Bu adami hobi olsun diye aramiyorlardir herhalde. Eski konu basliklarina soyle bir baktim nerede arizali tip var bulmussun. Simdi sevgilim tutuklandi diye perisan olmussun. Allah akil fikir versin.

Metris part-time cezaevi anlamına geliyor, tek şubesi var o da İstanbul'da. Diğer part-timeda'da işte internet, Netflix, açık büfe var orda mahkumlar sosyalleşiyor. Mısır patlatılıyor, cips falan yeni çıkan dizi filmler konuşuluyor. Film izlemek istemeyenler Facetime'dan istediklerini arayabiliyorlar ama Android telefon sokmak yasak sadece Apple'a izin var.

Ya şaka mısınız? Bu seviye soru sormanız için ya s*lak olmanız lazım ya da fake konu. Adam tecavüzde mi bulundu, bir yeri mi kundakladı naptı bilmeden atlet don götürme peşindesiniz. Donlar %100 pamuk olmalı bu arada, yoksa almazlar.
Oha yani salak neden diyorsunuz bana bi de dövseydiniz ve hayır fake değil ayrıca sonda ki cümle güldürdü

Bu adami hobi olsun diye aramiyorlardir herhalde. Eski konu basliklarina soyle bir baktim nerede arizali tip var bulmussun. Simdi sevgilim tutuklandi diye perisan olmussun. Allah akil fikir versin.
Ya hiç sorma gerçekten aşktan yana yüzüm gülmedi nerede arıza insanlar varsa bana denk geldi

Şuan ki sevgilim diğer eski sevgililerim arasında en iyi olanı buydu ama suçluymuş ve maalesef dünyadan haberim yokmuş

X