Sevgilim tutuklandı

Evet biz yolda yürürken gbt baktı polisler sevgilimin aranması varmış direk gözaltına aldılar

Bu adami hobi olsun diye aramiyorlardir herhalde. Eski konu basliklarina soyle bir baktim nerede arizali tip var bulmussun. Simdi sevgilim tutuklandi diye perisan olmussun. Allah akil fikir versin.

Oha yani salak neden diyorsunuz bana bi de dövseydiniz ve hayır fake değil ayrıca sonda ki cümle güldürdü

Bu adami hobi olsun diye aramiyorlardir herhalde. Eski konu basliklarina soyle bir baktim nerede arizali tip var bulmussun. Simdi sevgilim tutuklandi diye perisan olmussun. Allah akil fikir versin.
Ya hiç sorma gerçekten aşktan yana yüzüm gülmedi nerede arıza insanlar varsa bana denk geldi

Şuan ki sevgilim diğer eski sevgililerim arasında en iyi olanı buydu ama suçluymuş ve maalesef dünyadan haberim yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…