SEVGİLİM OLACAK İNSANDAN ÇOK BUNALDIM LÜTFEN YARDIM!

Bir dalı tutmadan ötekini bırakmayayım demişsin, tuttuğun dal elinde kalmış.

Sorun eski sevgilinin Alman olması değil, senin gözünün dışarıda olmasıymış ayrıca. Zaten şuanki erkek arkadaşın da bu yüzden içindeki paranoyağı hiç çekinmeden ortaya atıyor. Bana başkasından geldi, benden de başkasına gidecek diye, vuruyor, eziyor, hakaret ediyor.

Daha yaşın 20, ama maşallahın var ne diyeyim.

Bir an önce silkelen, kendine gel. Bu adamdan da ayrıl, ama öyle başka dala atlama. Temiz bir sayfa aç. Bundan sonra da öyle "seni üzmeyen, ağlatmayan, bir güne bir gün saygısızlık etmeyen" birine denk geldiğin zaman, aldatmak yerine sadık kalıp, kıymet bilmeyi seç.

... Yoksa daha çok dala tutunur, çok yere yapışırsın.

Eski erkek arkadaslarinizi anlatirsaniz o da basiniza kakar bunu sadece sizin sevgiliniz degil tum erkekler basa kakar
kendiniz soyluyosunuz zaten olmadigini bence de olmaz konu basliginizdan bile belli oluyor artik sevmediginiz " sevgilim olacak insan " ...
Ayrilin bence cunku dogulu insanlar benim nisanlim da oyle diger erkeklere gore daga kiskanc sahiplenici olurlar ben doguku degilim ama pek sikayetci de degilim yapim kaldirabiliyo bu hareketkeri mesela giyim konusunda dinliyorum onu cunku omu seviyorum gorusleri benim icin onemli
Ama sizin yapiniz kaldiramiyor Alman sevgilinizin umursamaz tavirlarindan bikip bu sevgiliniz daha bi sahiplenici oldugu icin ilginizi cekti sevdiniz ama sonra zamanla yapacaginizi anladiniz aslinda yapiniza gore kiskanilmak sahoplenilmek o kadar da czip gelmemeye basladi
Siz kendinizi taniyamamissiniz onceleri ama bence artik ne istediginizi biliyosunuz

Kasım'a kadar onu soğukluğunuzla bezdirin, sorarsa da rhatsızım şu an başka bir şeyle ilgilenmek istemiyorum deyip geçiştirin. b ir süre sonra o da sıkılır ama bir gün iyi bir gün kötü davranırsanız asla olmaz. bugünden itibaren surat asmak zorundasınız. zaten sakın aklınızı çelmesine izinv ermeyin çünkü rahatsız bence de...

Bu arada burun karistirmak falan hakikaten ben olsam ben de sogurum bu ne yaaaaaaa
Sevgiluyken burnunu karistiran vs evlenince neler yapar...
Ben temizlige ozen gosteren biri olarak sirf karsimda bu igrenclikleri yapiyor diye katlanmazdim...
Herkesin bi onceligi vardirya bnim de onceligim temizlik :)
Doger sorunlar bile halledilir ama bi erkek pisse hep pis kalir cnm

Sorunlu bu adam belli. Evlensen zehir eder hayatı. Kendinden soğut bence. Hoşlanmadığı şeyleri yap. Bak görüyorsun birbirimize göre değiliz de. Madem beni beğenmiyorsun bırak ben değişemem de. Aşık adam bir de böyle psikopatsa çok sorun çıkarır. Senden soğumasını sağla ki kolay kurtulasın. Yoksa başına bela olur.

Bu herif psikopat bence, kac kurtul.

Bu arada baska birine ilgi duydugun icin ayrilmani elestirenler olmus, ama bence yaptigin normal ve saglikli bir sey. Kafan goz gore gore baska birindeyken, baska biriyle sevgili olman, onun yaninda olman 3nuze de haksizlik olurdu, en dogru olani yapmissin, ben de sizin yerinizde olsam aynisini yapardim. Karsi taraf uzulmesin diye hayatin boyunce sevmedigin biriyle olacak halin yoktu herhalde.

Bu Murat bildigin manyak bence, ayril ve arkana bakmadan kac derim ama bu adam senin basina bela olacakmis gibi hissettim akrdes.

Adamin boylesinin ayrilmasi da cirkin olur ya..
İsin zor gorunuyor. Kendinden yavas yavas sogutmaya bak derim.

bence alman sevgilini bırakmakta haklısın gerçektende kültür ve din farkı insanlar uyuyşamayabiliyor.Yeni sevgilin biraz tuhaf geldi bana ya derler ya doğlulular biraz sinirli sert olur diye öyle gibi pek iyi değil alışkanlıkları huyu anlattıgın kadarıyla.E bu kişide seni ilerde üzeceğe benziyor. Şimdi ondan ayrılırsan haliyle bana niye ümit verdin diyecek (ki bu konuda onun haklı oldgnu düşünüyorum). Canım sen bu adamdan ayrılacaksın keşke bu kadar uzamasaydı 5 ay olmuş daha erken bitirseydin Şimdi ona fikirlerinizin uymadıgını bize bu anlattıklarının hepsini aynen anlat rahatsz oldugun şeyleri ben yapamıyorum de. Üzülecek ama bundan daha iyi bi ayrılık şecenegi yok galiba :S

Daha fazla ilgi, heyecan, biraz kıskançlık istiyordum demissiniz
ee Allahin sevdigi kuluymussunuz
Allah vermis iste
daha ne istiyorsunuz

ama yanlış bişe değil ki biraz ilgi heyecan kıskançlık istemesi doğal benceinsdan sevldgini hissediyor. Ama bu adamın bu isteklerle hiç alakası yok bence hanzo ya benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…