Sevgilim ne yapmaya çalışıyor hiç anlamıyorum kızlar lütfen yardım :(

işin içine şüphe düştümü daha olmaz artık.Affetsen bile acaba yine onla görüsüyor mu , başkasıylamı konusuyor beni aldatıyor mu diye hep düsünüceksin buda seni çok yıpratıcak

oda pişman olucak ama geri dönme ve yoluna devam et .
ona bidaha aramamasını söyle

İhanetin affı olmaz canım dediklerinde kesinlikle haklısın.Geri dönmeyeceğim ve yoluma devam etmeye çalışıyorum canım

bence canım hiç bir msj atma tepkisiz kal,görecek olursan nefretle bakma yanından gülerek arkadaşlarınla konuşarak geç git,kimse yanında yoksa bile sanki onu görmemiş gibi davran bakma geç git.sanki onu sallamıyormuş görmüyormuş gibi. sen benim için bir hiçsin görmüyorum duymuyorum msjlarını almıyorum der gibi. bence ona en güzel cevap bu olacaktır.

nefretini de sevgini de gösterme.o ondan nefret ettiğini biliyor ona kızgın oldugunu bu yüzden mesaj atmadıgını biliyor senin ona verecegin mesaj şu olmalı davranışlarınla -sen kimsin ki nefret ediyim ya da seviyim ya da içimde sana karşı bir duygu barınsın- ona en güzel cevap bu olacaktır diye düşünüyorum. Allah yardımcın olsun.:KK34:

Tam olarak böyle davranıyorum canım ama bir yandan da içim içimi yiyor sayıp dökmediğim için içimdekileri.Sonra da o bunları bile hak edecek bir adam değilmiş.Bırak artık düşünmeyi kendine gel diyorum.Böyle kendimle çatışmalı olarak geçiyor bu günlerim.Allah beterinden korusun diyelim artık.

kızlarrr canım cok sıkkın lütfen yardım edin.. sevgilime son bir haftadır bir haller geldi 2 ay oldu daha herşey cok iyiydi cok güzeldi yanımdayken hep mutlu ama sonra canı istemsiz sıkılmaya başladı senle alakası yok diyo sürekli aksine bi tek senle mutlu ediyorum bi tek senle iyiyim diyo. geçen tartışır gibi olduk bana bunu demek hiç istemezdm bi süre görüşmeyelim senn için. seninde canını sıkıyorum bilmem ne hç bi zaman böyle bi düşüncem olmadı mecbur kalmadığımız zamanda hiç olmıycak ama senin canın sıkılınca bnden dolayı 2 kat stres oluyorum falan dedi :/ neyse kapattık konuyu akşam telefonda konuştuk baya güldük yne senle konustum neşem yerme geldi fln dedi telefonu kapattıktan snra msj atmış iyki varsın bilmem ne. ama arada iyi arada tuhaf oluyo yne canım sıkıldı diyo bende iyice dengesizleştim ayrılmayı bile dşnyrm en kötü en son çareeeeee :/ napmalıyım bana biii fikiirrrr lütfenn :KK43:

Sendeki de bendeki gibi dwnesiz.bir bak adam cok seviyor.bir bakmissin bunalima girmia.gorusmek konusmak istemiyor.valla dun biz konustuk bunu.onun benden ustedigi biraz umursamaz ol.rahat ol.birak ariyprsam arayim birak izin ver de gorusemiyoruz ozledim diye ben rahatsiz oluyum.sen boyle uatume gelme kavga etme dedi yani dolayli yollardan.beni sallama ararsam konus aramazsan hayatina bak.beni sallama dedi.tam boyle degil tabi :-) ben de oyle yapacagim artik.ne yaparsa yapsin.bir ayril bir baris valla bunalfim.o da bunaldi.biraktim haline kafasini dinlesin.sen de birak dusme ustune sallama onu iatiyorlar.bir insan nasil ister bunu deme.iclerinde bu duygu yatiyor.adam bana hic bir seyi doya doya yasayamadim dedi.ne askin acisini ne mutlulugunu dedi.cunku ben her geldiginde baristim hic ugrastirmadim.mutlu oldugumuzda bile keyfini cikaramadim. Sana da tavsiyem bu. Seninki de boyle dusunuyo kesin.baksana dengesize.

Biz biraz abartiyoruz belki.erkekler bizden cok farkli.bir de ben dun sunu yaptim.daha once bir adama asiktim.cok cektim kahrini ve 1 yil kadar sonra bugun uyandim ondan tiksindigimi sogudugumu hissettim.onu anlattim.soguyorum dedim.eskisi gibi degilim sana karsi bigun ona duydugum soguklugu hissedip sana sendn sogudum bitsin diye bi nedenle ayrilirsam uzulurum yapma dedim.ikimiz de daha dikkatli olacagimiza soz verdik.cok bozuldu ona bunu dedigimde ama napiyim gercek bu.bilmeliydi.sonra kalkip karaktersiz demesin. Uyardim bn onu.buna ragmn devam ederse yapck bisi yok.ise yararsa sana da soylerim.:-) kaybetmekten korksun icine o korku gelsin biraz.

Biz biraz abartiyoruz belki.erkekler bizden cok farkli.bir de ben dun sunu yaptim.daha once bir adama asiktim.cok cektim kahrini ve 1 yil kadar sonra bugun uyandim ondan tiksindigimi sogudugumu hissettim.onu anlattim.soguyorum dedim.eskisi gibi degilim sana karsi bigun ona duydugum soguklugu hissedip sana sendn sogudum bitsin diye bi nedenle ayrilirsam uzulurum yapma dedim.ikimiz de daha dikkatli olacagimiza soz verdik.cok bozuldu ona bunu dedigimde ama napiyim gercek bu.bilmeliydi.sonra kalkip karaktersiz demesin. Uyardim bn onu.buna ragmn devam ederse yapck bisi yok.ise yararsa sana da soylerim.:-) kaybetmekten korksun icine o korku gelsin biraz.

kaybetme korkusu olmazsa olmazzz zaten bi ilşkide :) en doğrusunu yapmışsın insan sürekli emek vermekten yoruluyo bazen :) teşekkür ederm yorum için :)

Sendeki de bendeki gibi dwnesiz.bir bak adam cok seviyor.bir bakmissin bunalima girmia.gorusmek konusmak istemiyor.valla dun biz konustuk bunu.onun benden ustedigi biraz umursamaz ol.rahat ol.birak ariyprsam arayim birak izin ver de gorusemiyoruz ozledim diye ben rahatsiz oluyum.sen boyle uatume gelme kavga etme dedi yani dolayli yollardan.beni sallama ararsam konus aramazsan hayatina bak.beni sallama dedi.tam boyle degil tabi :-) ben de oyle yapacagim artik.ne yaparsa yapsin.bir ayril bir baris valla bunalfim.o da bunaldi.biraktim haline kafasini dinlesin.sen de birak dusme ustune sallama onu iatiyorlar.bir insan nasil ister bunu deme.iclerinde bu duygu yatiyor.adam bana hic bir seyi doya doya yasayamadim dedi.ne askin acisini ne mutlulugunu dedi.cunku ben her geldiginde baristim hic ugrastirmadim.mutlu oldugumuzda bile keyfini cikaramadim. Sana da tavsiyem bu. Seninki de boyle dusunuyo kesin.baksana dengesize.

evettt dengesizlerrr ya gerçekten ben pek üzerine düşen bi tip değilim arıyo mutlu oluyo gerçekten ama bazen sıkılması soğuk konuşması canımı sıkıyo. bugünde buluştuk beni gördü geldi yanımaaa öyle bi sarıldıki sanki kaçıp gidicem uzun uzun sımsıkı bi an boğuluyorum sandım :KK43: :KK70: dengesizlerr anlamıyosunki anacımmm bakalım olursa olur olmazsa olmaz artık ya hayırlısı akışına bırakmak lazım tabi benm şarterler atana kadar . bugün bitrcektm öyle gtmiştm ama çok mutlu etti beni garip ya anlamıyorum bu erkekleri

evettt dengesizlerrr ya gerçekten ben pek üzerine düşen bi tip değilim arıyo mutlu oluyo gerçekten ama bazen sıkılması soğuk konuşması canımı sıkıyo. bugünde buluştuk beni gördü geldi yanımaaa öyle bi sarıldıki sanki kaçıp gidicem uzun uzun sımsıkı bi an boğuluyorum sandım :KK43: :KK70: dengesizlerr anlamıyosunki anacımmm bakalım olursa olur olmazsa olmaz artık ya hayırlısı akışına bırakmak lazım tabi benm şarterler atana kadar . bugün bitrcektm öyle gtmiştm ama çok mutlu etti beni garip ya anlamıyorum bu erkekleri

ben bitirdim canım o konuşmanın üstüne ertesi gün buluşacaktık aradım aradım açmadı müsait değildi biliyorum ama aradıgında bana öyle bir bagırdı ki :KK43: ne arayıp duruyorsun müsait dğeilim işte vs diye. ertesi gün karşılaşmamak için erken çıktım evden.onunla karşılaşmadan gittim iş yerine. o günden beri ne gördüm ne sesini duydum.bugun 4.gün. ne aradı ne sordu.ama sildim artık beynimde ben.inşallah siz mutlu olursunuz.ama böyle devam ederse bırak gitsin. seni dengesiz hareketlerle üzmesine izin verme lütfen. ben çok sabrettim değmemiş.:KK14:

ve seninki de benimkinin aynısı neredeyse.son 2 aydır canı sıkkın işler çok yogun bunalıyor daralıyor.bana idare et bir süre görüşmeyelim dediği çok zaman oldu.beni kırmak istemediğindenmiş.insan sevdiğini kırmak istemezmiş.vs vs vs. ne masallar ne hikayeler.daha bir gün önce elinde kimsenin erişemeyecegi koca bir sevgi var değerini bil diyen insan.bana bagırıp cagırınca telefonu yüzüne kapadım ve o günden beri aramadı.bence de herkesin erişemeyecegi kadar yalan bir sevgiymiş. sözle söylediklerine inanma sakın. ben yılbaşı günü elinde hediyelerle geldiğinde bana öyle sarıldı ki düzelmiş bu kez demiştim.sımsıkı sarıldı. kokumu çekti içine.beni nasıl sevdiğini anlattı. ama erkeğin söylediklerine değil yaptıklarına inanacagım ben artık. sana da önerim bu yönde.ölç tart kararını sen ver.çek kendini.seni kaybedecegini sansın hoş bende işe yaramadı ama belki sende yarar.:KK14::KK14:

ve seninki de benimkinin aynısı neredeyse.son 2 aydır canı sıkkın işler çok yogun bunalıyor daralıyor.bana idare et bir süre görüşmeyelim dediği çok zaman oldu.beni kırmak istemediğindenmiş.insan sevdiğini kırmak istemezmiş.vs vs vs. ne masallar ne hikayeler.daha bir gün önce elinde kimsenin erişemeyecegi koca bir sevgi var değerini bil diyen insan.bana bagırıp cagırınca telefonu yüzüne kapadım ve o günden beri aramadı.bence de herkesin erişemeyecegi kadar yalan bir sevgiymiş. sözle söylediklerine inanma sakın. ben yılbaşı günü elinde hediyelerle geldiğinde bana öyle sarıldı ki düzelmiş bu kez demiştim.sımsıkı sarıldı. kokumu çekti içine.beni nasıl sevdiğini anlattı. ama erkeğin söylediklerine değil yaptıklarına inanacagım ben artık. sana da önerim bu yönde.ölç tart kararını sen ver.çek kendini.seni kaybedecegini sansın hoş bende işe yaramadı ama belki sende yarar.:KK14::KK14:

Canım çok zaman geçmiş konunun üzerinden. Umarım sen de problemini çözmüş ve mutlusundur. Onla onsuz ya da başka bir insanla.. Mutlu ol yeter ki :)

Son düzenleme:
Benimde böyle bi ilişkim var bizim ilişkimiz hiç beklenmedik bir an da başladı aynı yerde çalışıyoduk ve ben olur mu diye hiç düşünmedim beklemediğim bir şeydi beraber yemek yemeğe gittik ben sadece bana arkadaşlık etmek istiyo diye düşündüm ve bende onun kafasındaydım keyfime göre takılıyodum çünkü başka bi şehirdeydim ordan kimseyle bi ilişki düşünmedim bi gün biriyle diğer gün biriyle gezdim çok canım yanmıştı o zamana kadar 3 yemekten sonra sahilde bana yakınlaştı sonra bi kaç kez daha buluştuk aynı yerde çalışıyoduk zaten aramızda bişey olmadığı zamanlarda beraberdik ondan sadece hoşlandığım için çok umursamıyodum o sıralar anı yaşıyodum ve ben yaşadığım şehre döndüm bi kaç kez aradım sadece öyle konuştuk ve benim arkadaşım olan bi kızla görüşmek istediğini söyledi ve çok üzüldüm sonra tekrar geldi ve hayatıma soktum çok umursamaz bi insan aramıyo mesaj atmıyo ama onu hayatımdan çıkarmak istediğimde pes mi ediyorsun hemen diyo ve ben bu insanı seviyorum onunla yaşadığım herşey gerçekti ve belkide yaşadığım şeylere takılıp kalıyorum onu hayatımdan çıkaramıyorum unutamıyorum hiç bişeyini ne yapmam gerekiyor

X