Sevgilim kredi çek diyor

Erkek arkadaşına araba mı alacaksın? Karısıyla biner, sen de kahrından ölürsün artık.

Böyle bir şeyi sen teklif edebilir miydin? Ben asla edemezdim mesela.

Kesinlikle çekme.

Katılıyorum.

Parayı alır ve o arabayı, kendisine bırakın konu sahibi kadar taviz vereni dünyayı dar eden, iki çanağı varsa birini kıran, maddi manevi iliğini sömüren bir kadınla kullanır.

Neyse ki böylelerini Allah cezalandırıyor da yersizce iyi niyetli kızları doğduklarına pişman ettikten sonra kendilerini dünyaya geldiklerine pişman eden eli maşalı kadınlarla evleniyorlar.

Yani konu sahibi yeterince şanslıysa böyle olur aksi halde ömür boyu kanını emmeye devam eder bu çocuk.

çok güldüm bu yazınıza , asıl bu zihniyetle sizi çok söğüşlerler

Nasil cektin odemedi en niye bosaniyonuz.yok ben cekmeyi ailesi var o kadar
Basbaya çektim işte,
nasılsa evleneceğiz, bana güvenmiyor musun dedi, zaten ben sana ödeyecem dedi duygusala bağladı ben de salak gb inandım. Evliliğimiz boyunca hiiç sormadı bile o kredi taksiti ne alemde diye.
Sana ödeyebilecek olan bankaya da ödeyebilir değil mi! Ailesinden isteyemiyorsa sevgilisinden hiç istememesi lazım mantıken ama o ara hayır diyemedim. Siz öyle bir hata yapmayın sakın.

Bu yoruma su cumle pek yakisir: Laf ola, beri gele.

Phaa nasil sormadi karisinin borcu bu yaa

Elim masali degil diye bu haldeyim ben.nasilsa cepteyim ya ben

Konularinizi tam hatirlamiyorum ama oturmus bir iliskiniz yok diye hatirliyorum. Hic bulasmayin krediye. O da madem odeyecek durumu yok. Ona gore bir araba almaliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…