Sevgilim kredi çek diyor

sana parayı çek çekme diyemem. zaten oturmuş bir ilişkiniz de yok gördüğüm kadarıyla ben sadece buradaki anlamsız sert tutumlara kızdım.
ki sen de parayı çekmiyorum ne halin varsa gör demeden önce ona yardım edebilirsin ek iş bulursun vs. yani hadi kendin ne halt ediyorsan et dersen bence garip olur.

Bence sen ütopyada yaşıyorsun, ne insanlar var ; aşkını , sevgini bir güzel kullanıp gidiyor ruhun bile duymuyor. Neden çünkü sen tüm yüreğinle severken karşında ki sevgini aşkını kullanıyor. Asıl sevgililer arasına asla para konusu girmemeli . Evet eşitiz ama bu demek diildir erkeklerin pısırık, sürüngen gibi kadına yük olucak ya da kadın erkeğe yük olucak ...

Bu adam hasta mı oldu , kolu mu yok , engelli mi, ailesi mi yok ? Neden sevgilisinden sırf araba alacak diye para istesin veya kız çekmek istemiyor diye trip yapsın ? Bu adam, kızın ona bağımlı olduğunu fark ettiği için kıza duygusal şantaj yapıyor o yüzden nasıl olsa beni kaybetmeyi göze alamaz şundan şu kadar para alıyım gibi kurnaz düşünceler peşinde kısaca konu sahibesinin korkularından faydalanıyor. Pat diye terk etse, parayı vermiyorum dese nolucak ? Kızın bozulan psikolojisini kim düzeltecek evet bu adam ''SÜRÜNGEN''.

Yaa maas alinca az bi yardim ederim de ek iş ne yapcam zaten haftanin 4gunu part calisiyom finallerim var yaz okulum var.sanki ev aldi adam keyfi bisi aldi.bunun birikmisi vardi yedi o parayi adam yaa icki falan icti o parayla.simdi tutustu nasil odicem diye baanaaa soruyo.Bak annesi falan hep calsiiyo kadin hergun temizlige gidiyo hergun 100lira aliyo babasi calsiiyo onlar niye cekmiyo.Kendide ceker istese bence cunku ssksi var

Canim zaten adin kaybetme kprkusu yok.ben ona bagimli olmak istemiyorum.zaten adam ilgisiz.Asiri asik olsa bana bi ihtimal.Bak ben cekcem dicekki yardim ettin ikimziin araba.bu ay odiyemiyom boyle konular geccek biliyom ben

Bak ceksem diyelim odemese benim ayrilmiycagimi biliyo

Canim zaten adin kaybetme kprkusu yok.ben ona bagimli olmak istemiyorum.zaten adam ilgisiz.Asiri asik olsa bana bi ihtimal.Bak ben cekcem dicekki yardim ettin ikimziin araba.bu ay odiyemiyom boyle konular geccek biliyom ben

Canım sen akılı bir kızsın, farkındasın her şeyin bu herife yol ver çok daha iyi bir adamı hak ediyorsun. Kurtul bu embesilden emin ol çok daha mutlu olucaksın ! Direkt de çekmiyorum büyük ihtimal tripten tribe girip terk eder sende kurtulursun.

Bak canim brn ona hep dedimmemur olim kredi cekelim ev alalaim.ama o zaman nisanli evli olcaktik

İşte bu zihniyetle ilişki yürütülmez diyorum ben de. bu dediklerinin daha beterlerine tanık oldum merak etmeyin hayaller dünyasında yaşamıyoruz ancak bir insanla hayatımı birleştirmek adına bir yola girdiysem para konusunu sorun edersem demek ki orada sorunlar var demektir.
kadınlar para isterken sorun yok da neden erkekler isteyince sorun oluyor?
hani eşitlik?
biz halen erkeğe sırtımızı yaslamaktan vazgeçmiyoruz demek ki.

hani evlenirken burada onu isterim bunu isterim diye dolanan kadınlara destek olunurken sevgilisinden para isteyen erkek neden linç ediliyor?

alıp kaçacak mı, kaçabilir.
ilişki ne kadarlık güven ne kadar bu önemli..

ailesi yok mu osu busu yok mu diye düşünürsek neden sevgiliniz var?
evet daha dün sevgili olduğun adam senden para isterse şüphelenirsin ancak ilişkiler oturunca para konusu yaparsan orada art niyet ararım.

konu sahibinin ilişkisi zaten anlamsızlaşmış ondan ayrı yazıyorum. tekrar edeyim.

kendine değil ona ek iş bulursun dedim.
çalışsın ödesin sen de manevi desteğini esirgeme.

Dusun o bile cekinmis.Banaa yardim et ikimize araba alalim diyodu amaa araba onun ustune.yaa gelirim cok az isten ayrilmayi da dusunuyom.odemezse napcam iste.ee o da cekmiyom diye laf yapcak iste bin tane
Şuan 5 bin bulamayan Ada'm size Nasıl ödeme yapacak eşitlik vs hiç alakası yok önce kendini düşün kardeşim gerisi boş

Evet canim.bu adam beni terk etti daha once.yoksa bana cok bagli olsa niye cekmim ki ben ya.Bizim icin gecerli degil bu.borcuna da sadik biri amaa bilmiyom yaa cok taviz verdim cok

+1

Seven insan ilişkisi içine para mevzularını böyle bodoslama keyfi dahil ederek konuyu güven şartına bağlamaz.
Madem öyle, işte böyle diyerek @Maykay arkadaşımızın dediği gibi yapacaksın: "Arabayı benim üstüme yap" şartı.

Duygularını sömürmesine izin verme çek restini:
"Tatlım tamam çekeyim krediyi, zaten trink çekmek çok kolay artık. Önce anlaşmayı yapın siz madem, arabayı benim üzerime devir alalım noterde, ardından krediyi çekip vereyim." diyeceksin.
"Bana güvenmiyorsun, bana güvenmemişsin" tribine bağlarsa, daha ağır tribe sen bağla olayı çevirip:
"Ne demek sana güvenmiyorum, güveniyorum ki çekeyim krediyi dedim, sen bana güvenmiyo musun? Ne demek istiyosun? Araba benim üstüme olsun, istiyorum, nasıl olsa bizim arabamız, bana da hediyen olur, yoksa sen bana hiç güvenmiyor musun? Bana demek sen güvenmiyorsun?"

Bunu yap bakalım.

Çok sinirlendim konunu okurken, evli değilsiniz bi şey değilsiniz, Allah bilir köklü bi sevgililik ve ailelerin tanışmışlığı filan da yoktur. Olaya bak ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…