Sevgilim kredi çek diyor

Madem parası yoktu ne diye araba alıyor? Almasaymış. Size mi güvenmiş alırken? İlle biri kredi çekecekse, ailesi, akrabası yok mu ayrıca? Onlar çeksin, niye sizden istiyor? Yok bana güvenmiyor musun bilmem ne diye duygu sömürüsü yapacağına önce ayakları yere sağlam bassaymış. Asla kredi çekmeyin, aklı genelde böyle bir karış havadaysa da koyun tekmeyi gitsin.

Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya[/QUOTE

Ben kredi çektim iki bin tl değerinde ödeyecekti güya ama ödeyemeden askere gitti ve ben aylardır calismadigimi oda biliyordu kaldım ortada smdi is bile yok girip asgarisini ödeyeyim öylece kaldı ne olacak bilmiyorum inan çok zorlanıyor insan

Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya
Seni bugün çok görüyorum buralarda :) Sakın çekme sakın ilgisizlik üstüne bu tür istekler kullanma eğilimleri olabilir dikkatli olmalısın

Erkek arkadaşında hiç utanma yok nasıl senden kredi çekmeni isteyebilir hadi diyelim ödeyecek Bile de olsa dürüst olsada bir aksilik çıktığında ödeyemezsem diye düşünmesi lazım sonra bu kız ailesine ne der diye düşünmesi lazım

K kalplerbirsedunyaguzel senin adina cok sevindim. kisi kendinden bilir isi misali demekki hic kazik yememmissin ve cok güzel insanlarla karsilasmissin.

1- insanlar neden araba veya cep telefonu alırken ayaklarini yorganlarına gore uzatmazlar anlamam.
2- arabayi almadan önce kizla konuşsaymis, sözünü alsaymis tamamda aldiktan sonra bu emrivaki oluyor.
3- gelin ata binmis ya nasip demis
4-. bu kiz zaten parttime calisiyor niye sevgilisi faha oyi bir arabayla hezsin diye kendinden kassinki?
5-kadin erkek esitligi konusuna deginmissin burada erkek ve erkek ailesi soguslemek isteyen tipler hep ayni tepkiyi görür

Dimi mantikli valaaa.Yapsin yani ödeyince verim satişini geri.Ama guvenmiyon der ozamn
sen de bana güvenmiyorsun de . ya o değil de geri ödeyecekse bile ilişkide bu tip muhabbetler hoş değil . sizden çekincesi yok belli ki . yarın bir şey deseniz ima ettin diyecek . borcu 1 ay ödeyemese isterken siz helak olcaksınız . aranızdaki muhabbet bozulacak .

aranızda resmi bişey olsa yine de çekme derdim.resmiyetten kastım nişanlılık falan.ama daha senin sevgilin ne diye çekip kendini sıkıntıya sokacakasın anlamış değilim.ama sanırım sen bu krediyi çekip pişmanlar klubune katılmaya niyetlisin gibi geldi.hakkında hayırlısı.

Bunun guvenip guvenmemekle alakasi yok ki. Cebinde ki paraya guvenmiyorsa kalkismayacak boyle islere. Oldu da isten cikti odeyemedin krediyi ne yapacaksin.?

Amaa etrafindan aldigi tum borclari falan oduyo bu
Ben en yakın arkadaşım için araba kredisi çektim çok güvendiğim bir arkadaşım o zaman kızın düzgün bir işi vardı pat diye ayrıldı işten şimdi ödemekte zorlanıyor illa karşındakinin kötü niyetli olmasına gerek yok ödeyecek durumu kalmazsa yine sana kalacak o borç.bi de odemeler geciktiği zaman senin kredi notundan düşecek.bi daha kredi çekmek istersen zorluk çıkartırlar

X