SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi gibiler yüzünden yuvalar yıkılmıyor. Konudaki adam gibiler yüzünden yuvalar yıkılıyor. Kocişler kandırılan savunmasız masum canlılar değil. Konu sahibi günahsız demiyorum ama esas suçlu değil. Esas suçlu karısına sadakat sözü verip tutmayan koca.

Konu sahibi sana gelirsek, e adam zaten seni karısıyla aldatıyor, ayrıca 3. Kadın daha olsa ne farkeder?
Ben kocayı mı savundum ? Koca suçsuz mu dedim . Kadın yüzünden yuvalar yıkılıyor adam da en az 2. Kadın kadar suçlu . Karşılaştırma gereksiz

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim

Şaka dimi😳😳😳

@Eloselos9393 vak bu senin eski konun
evliliğin ihanetten bitmiş

Ay kız elçin sangu sen niye kocanı dışarı ittin.
Adam pürüpak masum.
Saçını taramadığın için mi aldattı seni?

Vah vaaaah
Keşke sana tarak vs yollasaydık da kocanı dışarı itmeseydin.
Bence gol kesin gol 🤸‍♀️👏👏🥂🏆😍

Evli adamla berabersin aldatılıyor muyum diyorsun? Kendinle çelişiyorsun haberin yok. Zaten hayatında olduğunu sandığın adamın hayatında eşi var, öyleyse bu ilişkide sen aldatılsan nolcak aldatılmasan nolcak bunu kabullenmişken?

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Kusura bakma ama hatta kusurada bak istersen Allah senin b... Versin... Bide utanmadan aldatılıyor muyum diyosun. Evet aldatılıyorsun.. İnşallah senide on kadınla aldatıyordur amin.

Yuva yıkanın yuvası olmaz nasıl bir insansın sen yargılamayın demişsin ama bunu normal bulmamızı bekleme..
Aldatılıyor muyum ne yaaa ? Zaten ikinizi de aldatıyor adam yaradan ıslah etsin sizii ve sizin gibi kadınları.

Evliyim..Ve böyle yazıları gördükçe inanılmaz üzülüyorum yapmayın o kadıncağızıda düşünün.Kendinize gelince acaba aldatıyor mu diyorsunuz ama bir yandan aldatan kadın oluyorsunuz.Yuva yıkanın yuvası olmaz kendinizi o kadının yerine koyun ki bunu kendisine evlat verip her zorluğunu çeken kadına yapan adam size neden yapmasın? Elinizi vicdanınıza koyun Allah yardımcınız olsun..

Yuva yıkanın yuvası olmaz sözüne 2-3 kere şahit oldum gözümle. Allah sonumuzu hayretsin valla. Resmen çökmüşüz

Yine gömmüşler konu sahibini.
Konu sahibi, siz yorumlara bakmayin, ben sizi cok iyi anliyorum.
Ben de ayni seyleri yaşadim oyuzden sizi cok iyi anliyorum.
Sevgiliniz sizi seviyor emin olun, sizi sevmese sizden coktan ayrilirdi.
Size ihanet etmiyor emin olun.
Eminim ki, bu tarz yorumlar hayal etmistiniz ama tabii ki, bu tarz yorumlar goremeyeceksiniz.
Sizin gibiler yuzunden kac aileler dagildi, az utanma duygunuz olsun.
Sizi seviyormusmus da, ayrilamiyormusmussunuz da.
Yahu kendinize guldurtmeyin, adami rahat birakin diyecem de ortada adam goremiyorum.
Bir utanmaz da orda esine, cocuklarina ihanet ediyor.

Bi bitin ya.

Yine gömmüşler konu sahibini.
Konu sahibi, siz yorumlara bakmayin, ben sizi cok iyi anliyorum.
Ben de ayni seyleri yaşadim oyuzden sizi cok iyi anliyorum.
Sevgiliniz sizi seviyor emin olun, sizi sevmese sizden coktan ayrilirdi.
Size ihanet etmiyor emin olun.
Eminim ki, bu tarz yorumlar hayal etmistiniz ama tabii ki, bu tarz yorumlar goremeyeceksiniz.
Sizin gibiler yuzunden kac aileler dagildi, az utanma duygunuz olsun.
Sizi seviyormusmus da, ayrilamiyormusmussunuz da.
Yahu kendinize guldurtmeyin, adami rahat birakin diyecem de ortada adam goremiyorum.
Bir utanmaz da orda esine, cocuklarina ihanet ediyor.

Bi bitin ya.
Hatta yasasin konu sahibi👏👏👏👏👏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X