SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suç adamda. Sana bir şey demiyorum konu sahibi. Hayat. İnsan kendini nerede bulur bilemeyiz. Ama sevgilin suçlu. Olmaz demeyelim olur. Evli adama aşık olunur, evliyken başkasına aşık olunur. Ama aşkı hissettiği an adamın boşanma adına bi karar alması gerekir, seni de karıştırmadan. Ya da seni Bırakıp eşiyle düzeltme kararı alması gerekir. Bi karar verilmesi gerekir. Burada en büyük sorumluluk adamda. Seni karısı hariç biriyle aldatır mı? Bunu sen bilebilirsin. Böyle şüphelerin varsa da, yani ipsiz sapsız bir adam olduğunu düşünüyorsan da görüşmeyi kes. Canım İnan olması gerekiyorsa doğru zamanda olur zaten...

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Aşk maalesef böyle bazen evli adamla bile olabiliyor keşke hiç başlamasaymışsınız çünkü çokta yıpratıcıdır eğer ki aldatıldığınıza dair bir şüpheniz ya da ilgisinin azaldığına dair bir an önce bu işi bitirin çünkü evli erkekler ne olursa olsun eşlerinden asla boşanmazlar daha fazla yıpranırsınız

Maalesef koltukta yatmıyor söylediği gibi bunu söyleyeyim başta, gayet onada dokunuyor.
Çocuk etken evet ama vicdanen rahatsızlığından da boşanmak istemiyor. Kadına üzülüyor çünkü yanlış yaptığının farkında.
Artık eskisi gibi mutluda değilmişsiniz belli ki, fırsat bilip ayrılsan, rahat uyusan geceleri? Yok boşanacaksa boşansın evlenin madem.

Senin yorumlarının hepside yuva yıkan kadınları tutucu yorumlar biz yani benim gibi düşünenler erkekler suçsuz demiyoruz o adamı savunmuyoruz biz bile bile evli adamla birlikte olan olmayı devam ettiren böyle yaparak değerini düşüren kadına yorum yapıyoruz o bile kendi itiraf ederken artık cinsellik için benle sanki diye buna ragmen devam ediyorsa kusura bakma konuyu açan kadın sonuna kadar suçlu kendini kullandırtan ve buna razı olan kendisi sen daha neyini savunuyorsun bu kadının durumuna göre yorum yapanlara cevap vermekten kadına tek bir söz söylememişsin.
Bence o da evli erkekle beraber bir ............ Diye düşünüyorum, boşluğu istediğiniz gibi doldurun

Yeterince hakaret duyduğun için ben öyle şeyler yazmayacağım ama bu zekayla bu kadar sene hayatta kalman tebrik edilesi gerçekten.
Karısıyla da birlikte oluyor emin ol. Yani senin deyiminle aldatılıyorsun. Karısı her şeyin farkında demişsin ve boşanmayacaklarını da biliyorsun, sen de boşanmalarını istemem demişsin zaten çocuklara yazık diye. Asıl o çocuklara yazık olan konu şu babaları onlara ayıracağı vakti ve rızkı sana ayırıyor. Sen bu ilişkide ne bekliyorsun ki? Eninde sonunda tekmeyi yiyecek olan sensin, hani kadın bilmiyor olsa belki öğrenir de boşanır ben evlenirim diye bir umudun olurdu ama bu durumda siz üçünüz mutlu mesut yaşamayacağınıza göre adam illa ki seni terk edecek. Azcık sevgi ve ilgi görmek için kendini bu hale niye düşürdün yazık değil mi sana?
Lütfen psikolojik destek al.

Şaşırmıyorum artık bu konulara
Bu kadar adam karısını aldattığını göre mutlaka birde bu işin karşı tarafı olmalı
Kendini ancak sen kurtarabilirsin
Madem ayrılamıyorsun adama ya karın ya ben de
O ayrılır senden

Kadını suçlayıp, adama hiçbir sorumluluk vermiyoruz. Yok kadının 100 nefsi var hepsini tutar, adam bir tanesini tutamaz.Yok erkek hayır diyemez.Kadın edepli olmalı, kadın kuyruk sallamasa erkek gelmez...
Sanki erkek beyni olmayan, vicdanı olmayan, ahlakı olmayan öyle boş bir yaratık.
Çok kızıyorum kadınlara. Kadının kadına yaptığını kimse yapmaz lafı saçma gelirdi. Görüyorum ki doğru. Kadını yerden yere vuran, herşeyden tek kadını sorumlu tutan ve suçlayan gene kadın...
Evli adamların yavşamalarını gördüm. Kur yapmalarını, kıza kahvaltı ısmarlamalarını, hatta abi ayağı yapmalarını...
Bu ilişkilerde kuyruk sallayan yok, ahlaksız, vicdansız, şerefsiz bir erkek, ve kendini prenses sanan süzme salak bir kadın var. Çok yüksek oranda olay bu. Para yiyen kadınlar ayrı bir kategori. (Allah akıl versin, yardım etsin) Onların ne olduğunu biliyoruz. Onlara gitmemesi gereken ama giden erkeklerin de onlardan hiç bir farkı yok.

Kimsenin günahı kimseyi ilgilendirmez...muhtemelen kocalarindan halihazirda şüphelenenler acısını hazir bulmuşken sizden çıkarıyor.....halbuki günahı boynunuza burda baş etmeye çalıştığıniz duygularinizi açmışsınız ama burasi yanlış yerr...maalesef kadınlarımız daha çok açık arayıp bol bol ayıplamak üzerine kurulu...birini öldürsen hadi önce gömecek bi yer bulalım diyecek insan yok,,,,hâlbuki Allah kimi affeder kimi ne sebeble oteki kınayandan daha temiz hale getirir bilemezsin ki sen kınadığın günahınla kalirsin...o toplaşın toplaşın ayhhhhh aldatan kadin var burda hadi taşlayalım diyenlere bisi olmaz beni 3 gun uzaklaştırırlar siteden 😀

Kadını suçlayıp, adama hiçbir sorumluluk vermiyoruz. Yok kadının 100 nefsi var hepsini tutar, adam bir tanesini tutamaz.Yok erkek hayır diyemez.Kadın edepli olmalı, kadın kuyruk sallamasa erkek gelmez...
Sanki erkek beyni olmayan, vicdanı olmayan, ahlakı olmayan öyle boş bir yaratık.
Çok kızıyorum kadınlara. Kadının kadına yaptığını kimse yapmaz lafı saçma gelirdi. Görüyorum ki doğru. Kadını yerden yere vuran, herşeyden tek kadını sorumlu tutan ve suçlayan gene kadın...
Evli adamların yavşamalarını gördüm. Kur yapmalarını, kıza kahvaltı ısmarlamalarını, hatta abi ayağı yapmalarını...
Bu ilişkilerde kuyruk sallayan yok, ahlaksız, vicdansız, şerefsiz bir erkek, ve kendini prenses sanan süzme salak bir kadın var. Çok yüksek oranda olay bu. Para yiyen kadınlar ayrı bir kategori. (Allah akıl versin, yardım etsin) Onların ne olduğunu biliyoruz. Onlara gitmemesi gereken ama giden erkeklerin de onlardan hiç bir farkı yok.
Mazallah ellerine düşsen Yaradandan önce ceza kesmeye kalkarlar...bizim kadinlarimiz böyle dertlerinizi paylasabileceginiz tarzda degil bence başınızı agrittiniz

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim

Aldatılıyor muyum derken :KK70:

Kesinlikle hak veriyorum
Evli adama laf söylüyoruz kadınada laf söylüyoruz diyorlar ama öyle olmuyor
Sadece kadını toplumdan dışlıyorsunuz
Sadece kadına namussuz diyorsunuz
Aldatan erkeğide en affetmeyeni iki gün kapıda bırakıp üçüncü gün içeri alıyor
Aman ne laf söyleme ne laf söyleme

Erkeklerin bu kadar sırtı sıvazlanmasa açık açık aldatma peşinde koşabilirler mi acaba

Kesinlikle hak veriyorum
Evli adama laf söylüyoruz kadınada laf söylüyoruz diyorlar ama öyle olmuyor
Sadece kadını toplumdan dışlıyorsunuz
Sadece kadına namussuz diyorsunuz
Aldatan erkeğide en affetmeyeni iki gün kapıda bırakıp üçüncü gün içeri alıyor
Aman ne laf söyleme ne laf söyleme

Erkeklerin bu kadar sırtı sıvazlanmasa açık açık aldatma peşinde koşabilirler mi acaba
Aldatılan adam affedilir ama ya kadın? Size katılıyorum...

Siz oradaki kadın ve çocuğu hiçe sayarak adamla birliktelik yaşıyosunuz. Bide çıkmış acaba beni aldatıyor mu diye soruyorsunuz pes yahu... Yaşattığını yaşamadan ölmezmiş insan. Aynı durumu siz yaşasaydınız ne yapardınız? evlisiniz ve eşiniz sizi aldatıyor? Biraz empati hanım biraz edep... :mad:

Bunu soylemek hıc ıstemıyorum aslında senın haddın bıle degıl ama akıllan dıye soylecegım zaten esıyle bırlıkte olunca aldatılmıs oluyorsun zaten sacma sapan ılıskılere bel baglamak nedır ya allah askına bak mıllet canlarından olmus evınden barrkından olmus sen senın olmayan bırınden nasıl ayrılamıyorsun ya bu acımı sence bı dusun sankı onunlamı dogdun. Bıde on yargılı olmayanlar demıs sana burda on yargılı olmayacak kısı ahlaksız olanlar ve erkekler olur. Kendıne gel onun bır karısı ve cocugu var sen kımsın esını sevmeyen adam ne olursa olsun ayrılır hıcbısey bahane olamaz. Ayrıca senı nıye kıskansınkı esını kıskanır onun helalı o sen haramısınn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X