SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütün sayfaları okumadım ama yanlışının farkındasın, ayrılamıyorum ne demek bunun mantıklı bi açıklaması yok bana göre, ne kadar acı çekebilirsin ki kaç gün ,kaç ay.
Hayatında başka birimi var diye endişe ederken canın yanıyor eşinin yerine koy kendini o kadın ne kadar acı çekiyor acaba.
Seviyorum diyorsun da kusura bakma seven insan böyle devam edemez , karısının koynunda yatıyor onunla da birlikte oluyor bunu nasıl miden alıyor????
Nasıl kıskançlık duygun devreye girmiyor. Gururun sevgiden üstün gelmesi gerekıyor senin durumunda.
Hakaret edenler haklı, evli olsan kocan senı aldatsa neler yapardın bi düşün.
Ayrıl sonucu ne olursa olsun ,kendini bu duruma düşürme ,o adamın gözünde kendini kıymetli mi sanıyorsun .
Çok hazık çook.
Vebali tarafa bırakmışsın belli ki bari gururun olsun.
Sizin gibiler yüzünden yuvalar yıkılıyor midesizliğin alemi yok.
Çok uzun oldu ama çok kızdım size.

İlk defa evli sevgili temalı bir başlığa yazasım geldi.

Topa tutmaya niyetim yok. Ben çoğu kadının aksine evli olan kadına da acımıyorum. Eğer kısa sürede fark ettiyse ve boşandıysa acıyorum evet. Ama 1,5 senelik bir aldatmada bal gibi de fark eden ve buna rağmen üç maymunu oynayan kadına acımam ben.

Çocuklara da pek acımıyorum, bir sürü annesi babası ayrı, hatta vefat eden çocuk var. Hem çocuklarına en başta elin kadını değil, adam acıyacak.

Ben ilişki yaşayan kadına acıyorum. Kızmıyorum acıyorum sadece. Bir adamı bu kadar bulunmaz hint kumaşı gördüğü ve sandırdığı, kendine ikinci kadınlığı layık gördüğü için. Bir kadının düşeceği en kötü durum bu.

Kendine saygısı olan bir kadın bir erkeğin sır gibi sakladığı eğlence aracı, "guilty pleasure"ı olmamalı.

Burada birsürü aldatılan kadın, veya aldatılma potansiyeli olan kadınlar varken ön yargılı olmayın diyebiliyorsun. hormonlarına söz geçirmelisin başka ne diyelim ki? Körkütük aşık olma olayına asla inanmıyorum. Aklı başında bir kadın böylesi bir yasak ilişkiye hiç girmemeli, kendini dizginlemeliydi.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Evet tatlım seni karısıyla aldatıyor 🙂

Sadece başlığı okudum.
Üff bi gidin yaa gerçekten, defolun gidin.
Arsızca buraya dert yanıyorsunuz bir de.
Sırtınızı kimse sıvazlamaz burda.
Hakkaten defolun yaa,reziller.

Ön yargılı olmayın litfen
Litfen kınamayın yoksa başınıza geler.
He yaa hee öfff gece gece

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Senin gıbı bir karı yüzünden annem babam ayrıldı ben 1 yasındaymısım Ikı ablam vardı ortalıkta kimsesiz buyudum Allah senin gıbı karıların ve esini aldatan adamların belasını versin banlanmak umrumda degil senın gibilerin yuzune tukurmek lazım

Ee sen sorunun cevabını kendin vermişsin.
-Karısını aldatan seni neden aldatmasın? (Gerçi karısı varken seni aldatmış olmuyor)

Şaka gibi evli bir adam için beni aldatıyor mu diye kıskanıyor😅
Aldatsa bile seni değil KARISINI birden fazla kişi ile aldatmış oluyor.

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
Canım sen metressin burada senin gıbı karılar ve o evli sevgilin gıbı adı adamlar yuzunden cocuklarıyla hayat mucadelesi verne onurlu kadınlar var. Onur dedım ama bilmem boyle bir ahlakı olgudan haberin var mı. Yanı gelip buraya bu konuyu ne diye acıyosun ne diyelim ne beklıyosun

Bu konunun en sevdiğim tarafı “acaba beni aldatıyor mu kızlar?” kısmıydı. Adam evli evlii daha ne olsun :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X