SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evli sevgilinin seni aldattigindanmi supheleniyorsun vah vah

Sen onun için sadece bir ihtiyaç malzemesisin heyecan oluyo tek fark o onun icin

Asla bosanmaz istesende

Bu arada Allah b. Lnizi versin Tez zamanda

Haberlerde her gun en az 2 kadin oluyor kimi kocasi kimi cikma teklifini kabul etmemis vs.. maalesef ulkede yaptirimlar yok,milletin gozu donmus vaziyette yasalarin caydiriciligi ortada..
Ben sizin yasam sartlarinizi ne tarz bir muhitte yasadiginizi bilemem.belki yasadiginiz cevrede gereklidir.korkuyorsunuzdur.ama sikayetinizi de edin.bakkn 4 yildir suren bir davam var.evet suruyor
En son devreye aile ve sosyal politikalar girdi.su an kamu davasi oldu.biliyorum.elbet ceza alacak.vazgecmicem.siz de gevmeyin ki azalsin bu pislikler

Vesikaliyarim lütfen eloselosun yazdıklarını okuyun

Hankmefendi kafanizi kaldirip ne hapmaya calistigini neden sormuyorsunuz?rahatsiz ediliyorsaniz gidiuosunuz savciliga.sikayetci oluyorsunuz.emin olun evet uzunbyillat aliyor ama o kisi ceza aliyor.tecrubeyle sabit.hala devam eden bi davam var
İnsallah kazanirsiniz davanizi.. evet uzun yillar suruyor biliyorum ama bu adalet sistemine guvenmiyorum..savciya sikayet ederim hani kanitim? Hani sahit? Bunlar da onemli..

Bunun ucuzlukla hiç bir alakası yok siz benim için kolay mı sanıyorsunuz acaba bende asla dediğim bir şeyin içindeyim
Hep ayni bahane bende asla derdim ama oldu bla Bla herif tipim deil yazmissin ozaman geriye iki seçenek kaliyo herif para yediriyo veya sen evli erkeklerden hoslanan bir...... Sin

2. Kadın oldum yani diyosun .3 gün önce öyle demiyodun asla girmem kimsenin hakkına diyordun noldu bacım?

Çüş, oha, yuh..

Ayy muhteşemsinnn. Aklı başında bir yorum okudum sonunda, bu arkadaşlar kendileri aldatılıyor gibi tribe giriyorlarda ondan bu hırsları

Bu arada şunu da diyim, iş yerinde biz kız var ve başka bi bölümden evli bi adamla gönül ilişkisi oldu. Gizliydi tabi ama öğrenen öğrendi. Ilişkileri başlamadan evvel de adamın eşiyle olan ilişkisinin iyi olmadığınu ve çocuk için devam ettiğini söylüyordu. Daha sonra bu iş yerin de ki kızla ilişkileri başladı, ve adam karısından boşandı. Kızla beraberler şimdi. Hani konu sahibini taşlıyorsunuz ya tek o suçlu gibi, aman dikkat edin ben bu örneği gözümle gördüm...

Bir defa bu cahiller bunu ayirt edemiyor bosanmak dunyanin sonu deil seni sevse bosanirdi o kadinda kendi hayatina bakardi hem pekmezim dokulmesin hem neyse

Bosansada gene cocugugla ilgilenir ama adam karisini seviyo seni kullaniyo herkesin etiketi belli seninki ni yazmayim anla M ile baslar çok anlam tasir

E yok artik.kadin ev isine odaklanmak istiyordu zatenerkek ev hayatina yardim etse kadinin kendine ait alani olsa desen iyi niyetle yaklasiyor derim ama bu ne?kadin ev isi yapiyor kocayla ilgilenmiyor o nedenle zavalli ikinci kadin masum köylü magdur kocayla ilgilenmek zorunda kaliyor gibi olmuszavalli 2.kadin yazik ona zavalli koca yazikkkkk tum suc ev isi yapan kadinda zaten

E tabi seninde evli sevgilin vardı, bu saçma sözlere inanarak mi kandırıyorsun kendini?

Sende birgün evlenirsen eşinde seni bu sebeplerle aldatır inşallah.

Ne utanmazsın yahu, ahlaksızım diyemiyorsun da, başına gelmeyen bilemez diyorsun. Ayrıca ikinci kadın değil metres daha ağırını da yazarım ama ban almaya değmezsin.

Bi psikologa git bence. Senin durum baya kötü elin kocasini kendi kendine sahiplenmişsin birde cok asikmis bak baaakk milletin kocasini niye kirkaniyorsun kadinlarin adini kirletiyorsun sen yaa bu ne hadsizlik

Evet aldatılıyorsun karısı ile. İkiniz de iğrençsiniz. Hadi o herif kendini karım benle ilgilenmiyor diyerek başkalarını arıyor peki sen ne diye evli adamlasın. Bekarların köküne kibrit suyu mu döküldü? Bırak şu herifi iğrençliği ile kendini de o iğrençliğe çekiyorsun.

Bunda bi sey yok adam asik olmus bosanmis.ayni sey degil

Kocana sahip ciksaydin die Mahalle karisina baglicak iste bu zekadan ne beklenir gencligini namusunu bir okuzun yataginda harciyo adina ask dio eyy ask ne hallere dustun sen

Kimse kimseye hayatı ve yaptıkları ile ilgili ağır laf edemez ve asla başina gelmeyen bilemez

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
Ya insanlar senelerce onlari buyuten aileleri olunce ona bile alisiyir sen nasil bi embesilsin adam EVLI suan kendimi karisinin yerine koydum ve sana kuffur yazmamak icin zor tutuyirum bir de maddi bir bekkentim yok fakan zirva yapmissin kizim sen neyin kafasindasin yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…