SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet aldatılıyorsun karısı ile. İkiniz de iğrençsiniz. Hadi o herif kendini karım benle ilgilenmiyor diyerek başkalarını arıyor peki sen ne diye evli adamlasın. Bekarların köküne kibrit suyu mu döküldü? Bırak şu herifi iğrençliği ile kendini de o iğrençliğe çekiyorsun.
Herif evli ve cirkinmis dusun bekar buna para yedirirmi zor ee para lazim bazilarina ahlaktan gururdan çok kendimi bi konu sahibinin yerine kattim iiiyyyy herif Evime geliyo isini bitirio ve yuvasina donuyo ayyyyy 🤮🤮🤮🤮🤮

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.

Hayrola 2.kadin filan misin ? Başına gelmiş demek ki biliyorsun

BENİM ar damarım çatlak değil siz ne kolay sanıyorsunuz ne kadar berbat bir hayatın içinde oldugumu ben bilirim Allah gönlünüzdekini versin ne kadar hakaret etsenizde yaptığımın doğru olmadığını biliyorum yaşamayan bilmez canınız sağolsun

Ucuz değilim, karakterim kötü değil, ar damarım çatlak değil yazıp durmuşsunuz.

Valla buradan bakınca başka karısı olan adamla beraber olana ne derler siz düşünün

Benim terbiyem müsade etmiyor zira.

Kimse kimseye hayatı ve yaptıkları ile ilgili ağır laf edemez ve asla başina gelmeyen bilemez
Bu yazdıklarını seni ahlaksız olmaktan çıkarıyor mu, hayır. Boşuna maval okuma. Yaşamayan bilemezmis. Başına silah mı dayadilar evli adamın metresi ol diye? Neyse ya sana iğrenç hayatında büyük mutsuzluklar. O kadının varsa çocuğunun ahi bırakmasın seni inşallah ne diyeyim.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim

Kusura bakmada senin gibilere öyle öfkeliyimki!!!! Benimde eşim beni 2 sene aldattı sevgiliside evli olduğunu ve çocukları olduğunu biliyodu.neymiş evli adama aşık olamazmıymış.hayır efendim olamaz bunun ötesi berisi yok.bak ne haldeyiz boşandık 2 tane çocuk anne baba ayrı büyücekler yazık günah ya.biraz elini vicdanına koyarsan eğer yaptığın yanlışın farkında olursun.karısına bunu yapan sana hayli fazlasını yapar çünkü sen benim evli olduğumu bilerek benle oldun diycek senden sonrası çok daha rahat olucak yeni sevgili bulma girişimleri.ayrıca erkekler standarttır ben eşimi sevmiyorum sadece çocuk için dayanıyorum eşime katlanıyorum ama şuanda çocuk küçük okulu var vs vs sayfa uzar gider.hepsi yalan eşimde sevgilisine bir dizi aslı olmayan yalanlar uydurdu.ben affetmedim boşadım ama onunda olmadı çünkü adam alışmış tek eşililiği kanul etmez böyle tipler.bi aile dağıldık gittik.bunun normal karşılanması nasıl olabilir.bu hayatta en büyük kötülüğü kadın kadına yapıypr malesef.yazık o kadına umarım biranönce öğrenir.senin gibi tipler bi süre sonra baskı yapıp ne zaman boşancan ne zaman eşine anlatcan yeter artık gizli saklı buluşmalar bende herkes gibi gezmek rahat rahat elini tutmak istiyorum demeye başlıycaksın.evlenmek istemeye başlycaksın.malesef benim eşimin aşiftesi bana telefonlar açıyodu madem sen diyemiyosun ben diycem diye gizli telefonlar açıp eşimin beni aldattığını söylüyodu artık sonunda açıldı ele verdi.nemi oldu etrafına eşine dostuna işyerine herkese rezil ettim aileside dahil kızı rezil ettim kocamıda affetmedim rezil ettim.ikiside ucuz millete rezil olmuş iki basit insana dönüştü.ben eşimle severek evlendim ama o 250 gr ın peşine düştü.çünkü erkekler heyecan arıyolar aşk arıyolar bekar erkek gibi takılmak istiyolar kimi düşürürlerse artık.ben çok üzülüyorum o şrkilde tercih yapan genç kızlara,sanki kıran girmiş bekar erkeklere.bi yuva varken üstüne yuvamı olur,dünya kadar ahımı bedduamı aldı kız.hiçbir zaman mutluluk yüzü görmesin bana yaşattıklarını mutlaka rabbim yaşatıcak çok ah ettim.öyle şeylerle karşılaşsınki ben ne yaptım rabbim desin ayağı taşa gelse benden bilsin diye hep ah ederim.

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.
Neyi savunuyorsunz pardon?
Evli olsanız kocanız size aynısını yapsa böyle diyeblcekmisnz

Adam evde karısı yanaşmadığında, memlekete gittiğinde, kavgalıysa veya regl olduğunda sana geliyor işini görüyor bedavaya...
Gayet keyifli bi durum onun açısından...
Sen acılar çekiyorsun, senin çıkarın nerde burda onu anlamadım...
Boşanma kelimesi bile geçmiyor...
Adamın karısı kutsal mı yani onunla yattığını biliosun bu sana koymuyor ama başkasıyla mesajlaşması koyuyor ...Karısıyla yattığını bilmek neden koymaz evliyle olan kadınlara acaba?

Adam sana 2 güzel söz ediyor çay kaşığıyla verip kazanla alıyor...Resmen enayi yerine konuluyorsun...
Tekmeyi basmak neden zor? Kaybedeceğin ne var? Arada araması,2 güzel söz için günlerce beklemek falan mı? Ne yani bi söyler misin o hayatında olmasa ne kaybedersin? Hayatında başkasına yer açmak için pisti boşalt kardeşim...Ben sana bak senin açından yaklaşmaya çalıştım çünkü evliyle beraber olan kadınların %99 u zarar görür her zaman...

Eşini görmezden geliosunuz hadi vicdanı cocugu falan bıraktım, sen karısıyla da yatıp kalkmasını nası kaldırıyorsun?

Onun sana verdiğini bekar biri veremez mi? Fazlasıyla verir...Kimse unutulmaz değildir...Kendini bi.tut engelle görüşme zamanla unutursun insanın doğası bu

Bi yazar mısın neden ayrılamıyorsun?

Bedavaya işini hallediyor demene güldüm
Müstahak bile
Çok iyi oluyor

Ağlayanın malı güldürmez.allah benim kocamı ters düz etti araba ev işyeri neleri vardı hepsi ters düz oldu 1000 liraya muhtaç oh olsun daha neki sürüncekkkkkkk....daha brnim yaşadıklarımın yanında bişey değil.ikili oynamak iki ayrı hayat yaşamak yanınamı kalcak masum bi kadını kandırıyor

"Hayatında birisi mi var" değil. Bu adamın hayatındaki "birisi" siz oluyorsunuz. Aldatılan değil aldattığı kişisiniz. Umarım bir an önce uyanirsiniz.

peki 2. kadın olmak hiç mi zor gelmiyor sana benim sevgilim de evliydi. Ama tabi ben sevgili olduktan sonra öğrendim. O ayrı ama sonuç olarak bende evli bir adamla sevgili idim. Karısının koynunda uyuması hiç zoruna gitmiyor mu. Emin ol seni en iyi ben anlarım. İstersen mesaj atabilrisin bana

Niye savunduğun belli oldu
İmşallah aynısını yaşarsın

Aklamak hangi sekilde senin için?

Bence o diger kadinin zerre sorumlulugu yoktur. Yaptigi etik degil bence fakat ne o erkege, ne onun ailesine karsi sorumlu degildir. Yuvayi dagitan o degildir.

Yani metresler "bana ne, ben mi söz verdim" derseler haklilar. O hakkida o erkekler veriyor. Kendi ailesini, karisini düsünmeyen adam, baska kadin mi düsünecek?

Göze kulaga alistirmak nedir? Ben demiyorum ki her kadin kesinlikle bir evli adam ile olmalidir diye. Ben diyorum ki aldatmalarda kadin olsun, erkek olsun tek suçlu olur, oda aldatan kisidir.

Yani buradakinin hiç suçu yok. Sadece etik olmayan bir hareket yapıyor öyle mi ?

Diyecek sözüm yok.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Çok merak ediyorum bir baba travman var mı? Küçük yaşta babanı kaybettin mi? Ya da babanla iletişimin nasıldı?

Kimse kimseye hayatı ve yaptıkları ile ilgili ağır laf edemez ve asla başina gelmeyen bilemez

Yoo biz gayet namuslu hayatlar sürüyoruz
Ben şahsen hayatım boyunca başkasının nikahında olan adamla düşüp kalkmadım
Annemin babamın suratına bakabildim

Size de tavsiye edeceğim ama o köprüyü çoktan geçmişsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X