SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben onu sadece kadınlar erkeği bastan cıkarıyormus gibi konustukları için spyledim yani tam tersi de oluyor dedim...erkek te kadının üstüne düşüyor anlamında zaafını kullanabilio

O kadın ve çocuğundan utanmadan bunları yazıyorsun bir de . Ona bunu yapan sana yapmayacak mı saniyorsun ? İnşallah da yapar. Beter olun ikiniz de.

Bu ilk yazdiginiz..
Konu bu değil...sen bana direkt sen de mi baştan çıktın demişsin...Biri bişeyleri gözlemleyip anlattı diye, yoksa sen de mi demek ancak sığ ve örümcekli zihniyetin işaretidir
Simdide konu bu degil demek : )
Hemen hakaret ! tebrik ediyorum kisiliginizi boylece ortaya cikariyorsunuz

Böyle konularda Ban olmicak aslında Yinede bazı arkadaşlar sayesinde insanın içinin yağı eriyor valla

Ben can guvenligi dusunerek is degistiririm,tlfnumuda gerekirse ev adresimi de..

Ben can guvenligi dusunerek is degistiririm,tlfnumuda gerekirse ev adresimi de..
Ek olarak yaziyorum.. esim suan yurt disi is seyahatinde.."komsumuz" aksam ustu markete giderken yolumu kesti ,saga gidiyorum onume dikiyo,sola gidiyorum onume dikiliyo..gozumun icine bakiyo hissediyorum..adama bir kere bakmadim .. basimi kaldirip gokyuzune baktim ,basimdan cekilene kadar bu sekilde kaldim amaa ayak bileklerim titredi,carpintim geldi panikledim..ayni sey ikinci kez olursa kizimjin okul kaydini alip ailemin yanina gidicem,acik soyluyorum..

Ne çok metres varmis bu sitede vay canina

Ölmeyecek ve sorgulanmayacak gibi yasiyorsunuz
Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.

Neyi savunuyorsunuz ya

Ayrica vurun kahpeye kafasini bi
Bayildim bu mesaja, ama herkesin kocasi sutten cikmis ak kasik, simdi baslarlar bana da sendemi ayartildin diye sormaya, yok bacim coluklu combakliyim ben

Hankmefendi kafanizi kaldirip ne hapmaya calistigini neden sormuyorsunuz?rahatsiz ediliyorsaniz gidiuosunuz savciliga.sikayetci oluyorsunuz.emin olun evet uzunbyillat aliyor ama o kisi ceza aliyor.tecrubeyle sabit.hala devam eden bi davam var

Can guvenligi mi? Yapmayin ya bu insanlara prim vermeyin
Haberlerde her gun en az 2 kadin oluyor kimi kocasi kimi cikma teklifini kabul etmemis vs.. maalesef ulkede yaptirimlar yok,milletin gozu donmus vaziyette yasalarin caydiriciligi ortada..

İkinci kadınım diye bagiriyorsunuz. Kadın tabiki evine cocuguna odaklanacak. Şımartın erkekleri şımartın. Bekar bitti ulkede

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…